Аденоїди у малюка: видаляти чи ні

Adoption
Date
  • 986 Переглядів
На жаль, діагноз «аденоїди» у багатьох мам не викликає теплих емоцій. У більшості він асоціюється з походами до лора, «зозулями» та іншими неприємними маніпуляціями. Найбільш хвилюючим моментом, мабуть, є необхідність видалення аденоїдів. Дуже важко відразу прийняти рішення і погодитися на операцію.
www_st__alexius_org_.jpg (37.24 Kb)

Чи можливо вилікувати аденоїди?
Аденоїдні вегетації піддаються лікуванню. Як правило, більш успішна терапія при невеликому ступені збільшення аденоїдів. Основне завдання лікувальних заходів - впоратися із запаленням і знищити осередки хронічної інфекції. З цією метою доктор рекомендує промивання порожнини носа сольовими розчинами і застосування місцевих антибактеріальних засобів.
 
Велику увагу слід приділити зміцненню загального імунітету дитини. Загартовування і раціональне харчування - на першому місці! Зверни увагу на оточення малюка. Він постійно «підхоплює» вірусну інфекцію в дитячому колективі? Бажано хоча б на час захистити його від контактів, адже кожне наступне ГРЗ стимулюватиме зростання аденоїдів.
 
Хороший ефект роблять фізичні методи лікування. Наприклад, вплив лазером з певною довжиною хвилі покращує відтік рідини і зменшує набряк тканини аденоїдів.
 
Коли вердиктом є операція?
Якщо функції аденоїдів повністю порушені, а лікування не дає бажаного результату, доктор може прийняти рішення про їх видалення. Наприклад, в разі, якщо дитина не може виборсатися з нескінченних ГРВІ, а практично кожен епізод застуди призводить до аденоідітом або отиту.
 
Що ще може бути показанням до видалення аденоїдів? Стійке або значне зниження слуху! Справа в тому, що збільшені аденоїди механічно перекривають гирла слухових труб (з одного або з двох сторін). В результаті порушується природний відтік рідини з порожнини середнього вуха, що призводить до зниження слуху. Як правило, лікування все ж починають з консервативних (не оперативно) заходів. Однак якщо ефекту немає, зниження слуху в динаміці ускладнюється, лікарі вимушено вдаються до операції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, хвороби, аденоїди, поради


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Спочатку мама допомагає дитині виконувати домашнє завдання і контролюває час, але потім сам школяр вже не хоче брати на себе таку відповідальність, бо

Якщо дитина не хоче робити уроки без мами

Дитина | 05:00, 24.02.2021

Спочатку мама допомагає дитині виконувати домашнє завдання і контролюває час, але потім сам школяр вже не хоче брати на себе таку відповідальність, бо не звик робити все сам.

Вагітні передають дитині антитіла від COVID-19

Мама | 16:00, 23.02.2021

Згідно з новим дослідженням американських вчених, представленому в American Journal of Obstetrics and Gynecology, антитіла, що захищають від COVID-19, можуть передаватися від матері до дитини в утробі.

Режим сну може провокувати дитяче ожиріння

Дитина | 14:30, 23.02.2021

Встановлення постійного графіка сну для малюка може бути одним з найбільш складних аспектів виховання дитини, але також і одним з найважливіших.

Брудне повітря прирікає дітей на проблеми з серцем

Дитина | 14:00, 23.02.2021

У великих містах важко знайти місце, де можна подихати чистим повітрям.

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Психологи пояснили різницю у вихованні хлопчиків і дівчаток

Психологія | 12:00, 23.02.2021

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Психологи пояснили різницю у вихованні хлопчиків і дівчаток

Психологія | 12:00, 23.02.2021

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Напевно, більшості батьків знайома ця ситуація, коли кожного ранку ти прокидаєшся в передчутті істерики своєї дитини від зборів у дитячий садок. Як з

Як без стресу зібрати вранці дитину в садочок?

Мама | 07:00, 23.02.2021

Напевно, більшості батьків знайома ця ситуація, коли кожного ранку ти прокидаєшся в передчутті істерики своєї дитини від зборів у дитячий садок. Як з цим впоратися і як не передумати водити дитину в дитячий колектив?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: