Який продукт допоможе школярам здати іспити

Adoption
Date
  • 1010 Переглядів
Це всім відома та ароматна спеція. Повідомляє сайт Наша мама.

139784_rozmarina2.jpg (40.28 Kb)


Якщо на школяра чи студента чекає іспит, при підготовці до якого він заучивает масу інформації, то не зайвим буде придбати напередодні цього відповідального випробування трохи розмаринового масла. Аромат цієї рослини дозволяє відновлювати пам'ять, як показали дослідження британських вчених. До речі, розмарин вже давно має репутацію рослинного засобу для зміцнення пам'яті. Наприклад, в Древній Греції учні носили гілки розмарину, коли відправлялися на випробування до своїх освітніх установ. Великий драматург Вільям Шекспір ​​також дякував цій рослині за зміцнення пам'яті, коли писав легендарну п'єсу "Гамлет".
 
І ось тепер дослідники з Великобританії виявили, що ефірні масла на основі розмарину сприяють відновленню раніше закладеної в мозок інформації. Отже, цей продукт може бути дуже корисним для дітей і молодих людей, які здають іспити. Попередні дослідження також продемонстрували здатність аромату розмаринових масел підвищувати когнітивну діяльність здорових дорослих людей. Тепер же дослідники оцінили вплив розмарину на дітей і молодих людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Як допомогти дитині полюбити здорову їжу
 
Добре відомо, наскільки важлива робоча пам'ять для успішності в школах і вищих навчальних закладах, і як часто школярі та студенти не можуть отримати зі своєї голови необхідну інформацію, яку вони туди закладали напередодні, що призводить до отримання поганих оцінок. У дослідженні взяли участь 40 дітей у віці від 10 до 11 років, які проходили через різні інтелектуальні тести. Частина дітей справлялася з тестами в кімнаті з запахом розмарину, а інші діти знаходилися в приміщенні з нейтральними ароматами. Розмарин виявився дуже ефективним засобом для відновлення пам'яті. На сайті Наша мама ви знайдете завжди цікаві та корисні новини для матусь та дітей.

Джерело: medikforum.ru

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, навчання, школяр, іспити


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

За що може бути соромно мамі?

Мама | 15:30, 21.01.2021

Кожні мамі іноді буває соромно.

Правила, які допоможуть виховати хороших дітей

Дитина | 22:00, 20.01.2021

Ці поради допоможуть вам у вихованні дитини.

Найкращі хобі для ваших дітей

Дитина | 19:00, 20.01.2021

Пізнавати світ можна через захоплення та хобі.

Чого вас може навчити дитина?

Дитина | 12:30, 19.01.2021

Діти можуть багато чого навчити дорослих.

Корисні інтереси для дітей з аутизмом

Дитина | 22:00, 18.01.2021

Керрі Ноуелл, дитячий клінічний психолог з Центру MU Thompson, разом з колегами розробили опитування для осіб, які здійснюють догляд за підлітками з аутизмом, щоб оцінити їх особливі інтереси і визначити, чи заважають вони розвитку.

Чого не можна забороняти дитині?

Психологія | 15:30, 18.01.2021

Дитячі психологи вважають, що це не варто заборняти дітям.

Друзі допомагають підліткам з тривого та депресією

Школярі | 12:30, 18.01.2021

Статистика свідчить, що кожен п'ятий підліток має симптоми психічного розладу, такого як депресія або тривога, а самогубства - друга за поширеністю причина смерті.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: