"Дорослі" продукти, які не можна давати малюкам

Adoption
Date
  • 640 Переглядів
Їжа, яку не можна давати маленьким дітям.
3251_tafteli.jpg (45.12 Kb)


1. Гриби - їжа дуже важка. Для перетравлення грибів організму потрібно задіяти велику кількість ферментів, яких у дитини ще просто недостатньо. До трирічного віку травна система вважається незрілою для таких експериментів. Також треба враховувати, що навіть стовідсотково їстівні гриби можуть накопичувати токсичні речовини, якщо ростуть уздовж доріг, поруч з промисловими підприємствами. Купуючи такі продукти «з рук» потрібно бути дуже обережними.

2. М'ясо. Давати малюку спробувати м'ясо можна тільки тоді, коли воно відварене або приготовлене на пару. Якщо ж у мами на тарілці лежить смажена свиняча відбивна, то нічого крім канцерогенів дитина з неї не отримає. Навіть якщо у малюка ще немає зубів і він зможе тільки посмоктати шматочок м'яса, то всі шкідливі речовини, що утворилися при смаженні, потраплять в організм дитини.

3. Консерванти в будь-яких продуктах харчування протипоказані для незміцнілого дитячого організму через канцерогенний ефект, негативного впливу на травлення і високого ризику розвитку алергії. Крім того, часто консервні банки покриваються зсередини спеціальним складом, що містить Бісфенол-А - теж дуже шкідливе з'єднання, яке, за результатами ряду європейських досліджень, підвищує ризик онкологічних хвороб, викликає затримку розвитку і цукровий діабет.

4. Будь-які напівфабрикати (пельмені, хінкалі, рибні та м'ясні котлети, тефтелі, нагетси і т.д.) містять хімічні речовини, шкідливі для дитячого організму: консерванти, підсилювачі смаку, соєві добавки. Соя особливо небезпечна для хлопчиків, оскільки збільшує вміст в організмі жіночих статевих гормонів і може викликати порушення процесів статевого дозрівання. Не можна забувати і те, що весь цей «букет» добавок часто служить одній меті: замаскувати смак неякісного продукту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, малюк, їжа, шкідлива їжа


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Наукові співробітники розповіли, що під час проведення комплексних випробувань їм вдалося дізнатися, чому діти не дуже полюблять вживати овочі і фрукт

Чому діти не люблять їсти фрукти й овочі

Дитина | 17:00, 20.02.2019

Наукові співробітники розповіли, що під час проведення комплексних випробувань їм вдалося дізнатися, чому діти не дуже полюблять вживати овочі і фрукти.

Академіки з Інституту психології, який знаходиться в Каліфорнії, запевняють, що діти виростають егоїстами через необмежений доступу до грошей.

Чому діти виростають егоїстами

Дитина | 15:30, 20.02.2019

Академіки з Інституту психології, який знаходиться в Каліфорнії, запевняють, що діти виростають егоїстами через необмежений доступу до грошей.

В основі кожного явища лежить якась причина. Так і зі страхом, він не буває безпідставним.

Чому у дітей з'являються страхи

Сімейні справи | 14:00, 20.02.2019

В основі кожного явища лежить якась причина. Так і зі страхом, він не буває безпідставним.

Батькам при виборі казки варто враховувати вік і характер дитини. Але при всіх розбіжностях дітей результат повинен бути один - радість. Батькам потрі

Які казки читати дітям

Сімейні справи | 12:30, 20.02.2019

Батькам при виборі казки варто враховувати вік і характер дитини. Але при всіх розбіжностях дітей результат повинен бути один - радість. Батькам потрібно «остерігатися» книг, які приведуть до емоційного перенапруження і, можливо, викличуть бажання по

У дітей ще не достатньо сильні захисні бар'єри шлунково-кишкового тракту, і тому саме вони легка здобич для гельмінтів. Звідки вони беруться і як прот

Як вберегти дитину від глистів?

Дитина | 10:00, 20.02.2019

У дітей ще не достатньо сильні захисні бар'єри шлунково-кишкового тракту, і тому саме вони легка здобич для гельмінтів. Звідки вони беруться і як протистояти їм?

Команда академіків з Наукового центру дітей РАМН провела цікавий експеримент, в ході якого їм вдалося з'ясувати, чому сучасні діти мають слабке здоров

Чому теперішні діти мають низький ріст і слабке здоров'я

Дитина | 15:30, 19.02.2019

Команда академіків з Наукового центру дітей РАМН провела цікавий експеримент, в ході якого їм вдалося з'ясувати, чому сучасні діти мають слабке здоров'я і низький ріст.

Декілька порад для батьків, які їдуть з дитиною у подорож.

Правила стосовно подорожей з дітьми

Сімейні справи | 14:00, 19.02.2019

Декілька порад для батьків, які їдуть з дитиною у подорож.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: