Чому хлопчики частіше страждають від аутизму?

Adoption
Date
  • 73 Переглядів
Група генетиків дійшла висновку, що еволюційні сили призводять до гендерного дисбалансу у виникненні багатьох захворювань, включаючи аутизм.

Аутизм у хлопчиківГеном людини еволюціонував на користь успадкування дуже різні характеристики у самців і самок, які, в свою чергу, робить людей більш вразливими до безлічі фізичних і психічних станів здоров'я, кажуть дослідники в новій статті, опублікованій в журналі Molecular Evolution.

Їхній аналіз показує, що, хоча є певні стани, які зустрічаються тільки у жінок (наприклад, рак шийки матки і рак яєчників) або набагато частіше у жінок (наприклад, розсіяний склероз), чоловіки більше схильні до захворювань в цілому і, в середньому, вмирають раніше, ніж жінки.

"У наших клітин є пам'ять, і вони несуть в собі накопичення всіх змін, які наші предки зазнали за мільйони років", - каже Рама Сингх, професор біології Макмастера.

Дослідники розглядали аутизм як ілюстрацію загальної тенденції до розвитку захворювань у чоловіків частіше, ніж у жінок. Хоча жінки і чоловіки успадковують одні і ті ж генетичні схеми від своїх батьків, то, як вони висловлюються, сильно розрізняється залежно від статі.

"Якби жінки і чоловіки ще більше відрізнялися один від одного, вони були б різними видами", - жартує Рама Сингх, автор-кореспондент газети.

Хоча поведінка людини щодо вибору партнера змінилася, ці генетичні характеристики залишилися і продовжують проявлятися в здоров'ї і розвитку сучасних чоловіків.

Дослідники говорять, що жінки зазвичай живуть довше і менш уразливі для більшості захворювань, тому що їхній генетичний склад еволюціонував у відповідь на нездорові характеристики чоловічого геному, що призвело до підвищення імунітету і збільшення тривалості життя.

Хоча аутизм пов'язаний не тільки з успадкованими характеристиками, схоже, що хлопчики з більшою ймовірністю успадкують характеристики, які роблять їх більш уразливими для факторів навколишнього середовища, розвитку та інших факторів, створюючи більше шляхів, які можуть привести до аутизму.

Еволюція, схоже, створила більш високий поріг, який захищає більшу кількість жінок від розвитку цього захворювання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: аутизм, хлопчики, генетика


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Група дослідників з Єврейського університету в Єрусалимі довела зв'язок між переробленими продуктами і зниженням якості кісток, виявивши шкоду, яку ці

Перероблені продукти руйнують дитячий скелет

Сімейні справи | 11:00, 20.04.2021

Група дослідників з Єврейського університету в Єрусалимі довела зв'язок між переробленими продуктами і зниженням якості кісток, виявивши шкоду, яку ці продукти завдають дітям молодшого віку. Дослідження було опубліковане в журналі Bone Research.

Страх – це стан, який відрізняється характерною симптоматикою, асоціюється з пережитим стресом і може мати наслідки для дитячої психіки.

Як допомогти дитині при тривожності і заїканні

Дитина | 10:00, 20.04.2021

Страх – це стан, який відрізняється характерною симптоматикою, асоціюється з пережитим стресом і може мати наслідки для дитячої психіки.

Трапляються випадки, коли дитяча поведінка виводить батьків з рівноваги, провокує на крики та дії, про які вони потім шкодують. Як дорослим впоратися

Поради психологів: Як не виливати свою злість на дитину

Сімейні справи | 08:00, 20.04.2021

Трапляються випадки, коли дитяча поведінка виводить батьків з рівноваги, провокує на крики та дії, про які вони потім шкодують. Як дорослим впоратися з гнівом?

Батькам потрібно пам'ятати, що дитина це особистість, а не іграшка чи боржник, який щось повинен віддати. Є речі, які малюк зовсім не зобов'язаний роб

Настанови мами й тата, які не зобов'язана виконувати дитина

Сімейні справи | 07:00, 20.04.2021

Батькам потрібно пам'ятати, що дитина це особистість, а не іграшка чи боржник, який щось повинен віддати. Є речі, які малюк зовсім не зобов'язаний робити.

Наша влада уже попередила, що невакцинованих дітей не будуть приймати до школи і в садок. Що ж робити таким діткам? Чи справді усе так серйозно?

Невакциновані діти: чи справді не будуть брати їх в садок і до школи

Дитина | 05:00, 20.04.2021

Наша влада уже попередила, що невакцинованих дітей не будуть приймати до школи і в садок. Що ж робити таким діткам? Чи справді усе так серйозно?

Харчування дитини - важливе завдання для батьків. Варто звернути увагу на такі принципи.

Принципи правильного дитячого харчування

Дитяче харчування | 00:40, 20.04.2021

Харчування дитини - важливе завдання для батьків. Варто звернути увагу на такі принципи.

Експерти розповіли, чим може обернутися нанесення татуювань в підлітковому віці.

Татуювання у підлітковому віці не завжди доречні

Дитина | 00:20, 20.04.2021

Експерти розповіли, чим може обернутися нанесення татуювань в підлітковому віці.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: