Ігри, які лікують: вправи для оздоровлення дихальної системи дитини

Adoption
Date
  • 1675 Переглядів
Холодна пора року особливо є небезпечною тим, що легко можна підхопити простудні захворювання або грип, особливо складно, коли хворіють діти. Як за допомогою ігор зміцнити імунітет дитини і допомогти швидше одужати?

7247_igri.jpg (33.45 Kb)

Ігри з оздоровлення та профілактики хвороб у дітей - справжня знахідка для батьків, так як вони не тільки сприяють швидкому одужанню, але і допомагають гармонійному і фізичному розвитку, загартовують організм і зміцнюють імунітет. Займатися потрібно регулярно, ефект буде при частих заняттях, мінімум 2 рази на день, близько 3 місяців.

Сьогодні пропонуємо вам ігри, які будуть корисні при захворюваннях і для профілактики дихальної системи.

Кулька лопнула. Гра відновлює носове дихання, формує правильне поглиблене дихання і правильне змикання губ.

Запропонуйте дитині надути кульку: руки розвести в сторони і зробити глибокий вдих носом, а видути його в уявну кульку ротом. Потім нехай дитина грюкне в долоні, кулька лопається і з нього починає виходити повітря - дитина говорить "пфф", повітря поступово виходить - "шшш". Слідкуйте, щоб при вимові звуків у дитини була правильна артикуляція, а вдих глибоким. Повторити 2-5 разів.

Мишка і Мишко. Гра формує глибокий ритмічний вдих і видих, розвиває координацію рухів.

Батьки показують руху і вимовляють слова, а дитина повторює:

У Ведмедика будинок величезний.

(Встати на носки, підняти руки вгору, потягнутися, подивитися на руки - вдих)

У мишки - дуже маленький.

(Присісти, обхопивши руками коліна, опустити голову - видих з проголошенням звуку "шшш")

Мишка ходить (Ходимо по кімнаті.)

В гості до Ведмедика,

Він же до неї не потрапить.

Такий віршик потрібно повторити 4-5 разів, стежте, щоб дитина робила все правильно.

Потяг. Гра покращує функції дихання.

Для гри залучіть всіх членів сім'ї і вирушайте в подорож, припинившись "вагончики". Руки трохи зігніть в ліктях, і починайте повільно рухатися, поступово прискорюючись до бігу. Після того як дорослий говорить "Поїзд прибув на станцію" "вагончики" уповільнюють хід і починають рухатися задом до слів "Прибутки".

Задуй свічку. Гра покращує і тренує дихання.

Запаліть свічку і попросіть дитину відійти на 5 кроків від столу і спробувати задути свічку, потім попросіть підійти на кілька кроків ближче, а якщо не вийде, то підійти близько до свічки і задути. Гра тренує силу і глибину видиху і вдиху.

Сопілка. Тренує носове дихання при зімкнутих губах.

Для цієї гри знадобиться сопілка. Попросіть дитину голосно подути в трубочку, як пастух, який збирає корів. Потрібно дотримуватися правил: вдихнути через ніс і різко видихнути.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, діти і батьки, ігри з дітьми, імунітет, гра, блог сучасної матусі, корисні огляди, як зміцнити імунітет, профілактика грипу, міцний імунітет в холодну пору року, профілактика хвороб ігри, які лікують корисні ігри


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Які поради слід дати мамі своїй вже дорослій доньці?

Важливі уроки від мами дорослій доньці

Дитина | 08:30, 05.12.2021

Які поради слід дати мамі своїй вже дорослій доньці?

Ми вирішили розібратися, як вибрати няню, будувати відносини з помічницею і які вимоги їй висувати?

На які речі звернути увагу при виборі няні для дитини?

Дитина | 08:00, 05.12.2021

Ми вирішили розібратися, як вибрати няню, будувати відносини з помічницею і які вимоги їй висувати?

Помилки у вихованні дітей, яких найчастіше припускаються мачухи і прийомні батьки

Дитина | 07:00, 05.12.2021

"Бути прийомними батьками схоже на балансування на дроті у цирку: один невірний рух і на вас чекає падіння", — вважає американський доктор психології Рамані Дурвасула. "Це тонка матерія — спілкування і взаєморозуміння, яке змішані родини отримують у

Приходить зима з її коливаннями температур, слизькими вуличками та тротуарами. Тому кожен з нас шукає дієвий спосіб зробити своє взуття менш слизьким.

Лайфхаки для зимового взуття, щоб не ковзати та не падати

Консультації | 00:30, 05.12.2021

Приходить зима з її коливаннями температур, слизькими вуличками та тротуарами. Тому кожен з нас шукає дієвий спосіб зробити своє взуття менш слизьким. Ми пропонуємо сам прості, але досить ефективні лайфхаки для зимового взуття, аби не падати та вбере

Діти активно рухаються в утробі. Торкаються ніжками та ручками. Вчених зацікавив цей феномен і вони захотіли його досліджувати детальніше. Після довги

Чому діти штовхаються в утробі матері?

Дитина | 17:00, 04.12.2021

Діти активно рухаються в утробі. Торкаються ніжками та ручками. Вчених зацікавив цей феномен і вони захотіли його досліджувати детальніше. Після довгих спостережень вони з'ясували, навіщо діти штовхають матку?

Вчені вже давно вивчають вплив материнського куріння на плід. Але вперше вони вирішили з'ясувати, як шкідливі звички батька можуть вплинути на дітей.

Батьки, які курять, значно знижують шанси сина стати батьком

Здоров'я | 14:00, 04.12.2021

Вчені вже давно вивчають вплив материнського куріння на плід. Але вперше вони вирішили з'ясувати, як шкідливі звички батька можуть вплинути на дітей. І їхні результати дуже вражаючі.

У дитинстві ми були щасливими, вільними і могли практично усе. Як повернути собі віру у диво, щиру цікавість і бажання дивуватися, розбираємося у нашо

Секрети щастя, які варто запозичити у дітей

Дитина | 10:00, 04.12.2021

У дитинстві ми були щасливими, вільними і могли практично усе. Як повернути собі віру у диво, щиру цікавість і бажання дивуватися, розбираємося у нашому матеріалі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: