Причина розвитку аутизму у дітей - гаджети: дослідження вчених

Adoption
Date
  • 14685 Переглядів
Аутизм - психічний розлад ще не до кінця вивчений і в багатьох країнах діагностується, але вже 1% дітей всієї планети страждає від даного захворювання. Чому дослідники вважають дане відхилення цілою гілкою еволюційного розвитку людства, що перебуває на межі катастрофи XXI століття?

9933_autizm_gadzheti.jpg (29.59 Kb)

У всьому світі широко говорити про аутизм почали відносно недавно в силу того, що раніше даний психічний розлад ніяк не ідентифікували і зовсім нічого про нього не знали. У зв'язку з цим тисячі дітей не отримували своєчасної кваліфікованої допомоги.

Що собою являє таке захворювання як аутизм? Аутизм - це розлад на рівні нейробіологічного фактора, внаслідок якого значно погіршується соціальна взаємодія людини в суспільстві, порушується як вербальне, так і невербальне спілкування, так само поведінкові навички. Діти, з діагнозом аутизм, вже з самого молодшого віку відрізняються тим, що вони максимально усуваються від соціальної комунікації, відрізняються від інших дітей мізерністю емоцій, егоцентричні, часто занурені в свої переживання і при цьому можуть не проявляти інтересу до реалій життя. Аутизм, на превеликий жаль, є довічним станом, що зачіпає практично всі нейрокогнітивні системи організму людини, в тому числі мовні та візуальні, а так само сенсомоторні.

На думку вчених, така неймовірно швидка прогресивність поширення аутизму відбувається на генетичному рівні, внаслідок зміни навколишнього нас світу. Все, що в сучасному світі знаходиться навколо людини, вдосконалюється і автоматизується, тягне за собою зміни не тільки мислення людини, але і його навичок. Крім цього змінюється і екологічна обстановка, яка так само має безпосередній вплив на різні аспекти людського організму.

Так само вченими були зроблені висновки, що активне використання людьми гаджетів негативно вплинуло на психофізику людини. Вся справа в тому, що людині більше не доводиться запам'ятовувати таку кількість інформації як раніше, так як її більшість зберігається в пам'яті телефонів і планшетів. Так само з кожним днем у людини втрачається закладене природою топографічне орієнтування в просторі - це тепер роблять навігатори. Так як підростаюче покоління міцно «пов'язано» зі смартфонами, то у багатьох дітей це робить сильний вплив на відділи мозку, які безпосередньо пов'язані з пам'яттю.

Використання в ранньому віці гаджетів, на думку фахівців, так само може згубно позначитися на розвитку мови або ж взагалі знизити до нуля потреба у вербальному спілкуванні, що є однією з основних причин розвитку аутизму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: розвиток, вчені, сімейний доктор, сімейний лікар, аутизм, розвиток мозку, гаджети, діти і гаджети, внутрішньоутробний розвиток, мова, статистика, шкода гаджетів, вплив гаджетів на дитину, причини і симптоми аутизму, вагітність і гаджети


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Ми вирішили розібратися, як вибрати няню, будувати відносини з помічницею і які вимоги їй висувати?

На які речі звернути увагу при виборі няні для дитини?

Дитина | 08:00, 05.12.2021

Ми вирішили розібратися, як вибрати няню, будувати відносини з помічницею і які вимоги їй висувати?

Помилки у вихованні дітей, яких найчастіше припускаються мачухи і прийомні батьки

Дитина | 07:00, 05.12.2021

"Бути прийомними батьками схоже на балансування на дроті у цирку: один невірний рух і на вас чекає падіння", — вважає американський доктор психології Рамані Дурвасула. "Це тонка матерія — спілкування і взаєморозуміння, яке змішані родини отримують у

Приходить зима з її коливаннями температур, слизькими вуличками та тротуарами. Тому кожен з нас шукає дієвий спосіб зробити своє взуття менш слизьким.

Лайфхаки для зимового взуття, щоб не ковзати та не падати

Консультації | 00:30, 05.12.2021

Приходить зима з її коливаннями температур, слизькими вуличками та тротуарами. Тому кожен з нас шукає дієвий спосіб зробити своє взуття менш слизьким. Ми пропонуємо сам прості, але досить ефективні лайфхаки для зимового взуття, аби не падати та вбере

Діти активно рухаються в утробі. Торкаються ніжками та ручками. Вчених зацікавив цей феномен і вони захотіли його досліджувати детальніше. Після довги

Чому діти штовхаються в утробі матері?

Дитина | 17:00, 04.12.2021

Діти активно рухаються в утробі. Торкаються ніжками та ручками. Вчених зацікавив цей феномен і вони захотіли його досліджувати детальніше. Після довгих спостережень вони з'ясували, навіщо діти штовхають матку?

Вчені вже давно вивчають вплив материнського куріння на плід. Але вперше вони вирішили з'ясувати, як шкідливі звички батька можуть вплинути на дітей.

Батьки, які курять, значно знижують шанси сина стати батьком

Здоров'я | 14:00, 04.12.2021

Вчені вже давно вивчають вплив материнського куріння на плід. Але вперше вони вирішили з'ясувати, як шкідливі звички батька можуть вплинути на дітей. І їхні результати дуже вражаючі.

У дитинстві ми були щасливими, вільними і могли практично усе. Як повернути собі віру у диво, щиру цікавість і бажання дивуватися, розбираємося у нашо

Секрети щастя, які варто запозичити у дітей

Дитина | 10:00, 04.12.2021

У дитинстві ми були щасливими, вільними і могли практично усе. Як повернути собі віру у диво, щиру цікавість і бажання дивуватися, розбираємося у нашому матеріалі.

Все частіше у дітей молодшого віку можна зустріти таку недугу як вальгусна деформація стопи. Що це за захворювання, чи лікується воно і як полегшити с

Вальгусна деформація стопи у дітей

Дитина | 08:30, 04.12.2021

Все частіше у дітей молодшого віку можна зустріти таку недугу як вальгусна деформація стопи. Що це за захворювання, чи лікується воно і як полегшити стан дискомфорту та болю у малюка?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: