Як навчити дитину ділитися?

Adoption
Date
  • 1185 Переглядів
Кожен, хто коли-небудь виховував малюка, знає, що навчити дитину ділитися може бути дуже важкою справою.

2083_0004546329.jpg (39.82 Kb)

На щастя, допомогти вашій дитині навчитися ділитися стане легше, якщо ви знаєте, чого очікувати протягом усього процесу. Перше, що слід зазначити, це те, що мистецтво обміну – це важка концепція для маленьких дітей. У ранньому віці дитина справді вірить, що світ обертається навколо неї, таким чином, відмову від чогось, що, очевидно, призначене тільки їй, може бути важко зрозуміти.

Існують деякі визнані етапи розвитку, які можуть перешкодити навіть вашим найкращим зусиллям навчити дитину ділитись чимось. Вони включають:

2 роки - 2,5 роки: Паралельна гра дуже поширена, однак основні принципи обміну іграшками можна почати осягати.

Вік від 2,5 до 3 років: діти часто шукають можливості гри з іншими дітьми і навіть можуть почати ділитися іграшками та іншими предметами без запиту.

Вік 4+: більшості дітей подобається соціальна взаємодія з однолітками і вміння ділитися стає більш природним інстинктом.

Крім того, що ваша дитина готова навчитися вмінню ділитися, важливо постійно хвалити кожного разу, коли вона це робить. Завжди запевняйте свого малюка, що ділитися іграшкою не означає віддавати її назавжди. Побачити, що вона отримає назад свої речі, — це чудовий спосіб збільшити шанси, що вона захоче зробити це знову.

Інші способи допомогти вашим дітям навчитись ділитися

Робіть обмін веселими ситуаціями, схожими на гру, коли це можливо.
Не чекайте, що діти ділляться, будьте готові поділитися своїми власними речами, щоб заохочувати цю поведінку.
Підкріплюйте обмін багатьма поцілунками, обіймами та похвалами.
Ніколи не змушуйте дитину розлучатися зі своїми речами, вона має сама захотіти обмінятись чимось.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, ділитися, обміну, навчити, допомогти, мистецтву, навіть, можуть, малюка, дитину


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Не можна постійно робити одні й ті ж зауваження дітям, вони просто до них звикають і не сприймають належним чином. А як же повчати синочка чи донечку?

Фрази, якими потрібно замінити зауваження до дітей

Сімейні справи | 10:00, 30.01.2023

Не можна постійно робити одні й ті ж зауваження дітям, вони просто до них звикають і не сприймають належним чином. А як же повчати синочка чи донечку? Поговоримо про це далі.

Нове дослідження показало, що для дитини дуже шкідливо повзати по підлозі й килиму, так як вона вдихає величезну кількість пилу. Причому кількість шкі

Чи можна дитині повзати по килиму і підлозі?

Дитина | 07:00, 30.01.2023

Нове дослідження показало, що для дитини дуже шкідливо повзати по підлозі й килиму, так як вона вдихає величезну кількість пилу. Причому кількість шкідливих частинок, що потрапляють у дитячий організм, у чотири рази перевищує кількість пилу, який вди

Багато батьків вважають, що коли в дитини є окуляри, то час, проведений за комп’ютером, не стане проблемою для очей. та це не так.

Чи псується зір у дитини, якщо вона сидить за комп’ютером в окулярах?

Дитина | 05:00, 30.01.2023

Багато батьків вважають, що коли в дитини є окуляри, то час, проведений за комп’ютером, не стане проблемою для очей. та це не так.

Відповідно до дослідження, проведеного Лондонським університетом королеви Мері та Королівським коледжем Лондона, у дітей і молодих дорослих із синдром

Діти та молоді люди з синдромом Дауна в чотири рази частіше хворіють на діабет

Хвороби | 19:00, 29.01.2023

Відповідно до дослідження, проведеного Лондонським університетом королеви Мері та Королівським коледжем Лондона, у дітей і молодих дорослих із синдромом Дауна в чотири рази частіше діагностують діабет.

Перший вибір того, яку іноземну мову вчити дитині, лежить у зоні відповідальності батьків. Педагоги пропонують звернути увагу на особливості дитини, щ

Яку іноземну мову найлегше вчити дитині?

Навчання | 12:00, 29.01.2023

Перший вибір того, яку іноземну мову вчити дитині, лежить у зоні відповідальності батьків. Педагоги пропонують звернути увагу на особливості дитини, щоб зрозуміти, вивчення якої мови буде даватися дитині легше і з більшим успіхом.

Маленькі діти впитують інформацію, як губки. Дуже часто серед цієї інформації попадаються не зовсім пристойні слова і вирази, які слід було б пропусти

Якщо дитина говорить погані слова

Дитина | 10:00, 29.01.2023

Маленькі діти впитують інформацію, як губки. Дуже часто серед цієї інформації попадаються не зовсім пристойні слова і вирази, які слід було б пропустити повз вуха. Але дитина саме їх і запам’ятовує краще всього, та й потім з великим задоволенням відт

Психологи багато говорять про те, що починаючи з року дитина повинна спати в окремому ліжку більшу частину ночі. Цей процес є визначальним етапом у ро

8 хитрощів про те, як "переселити" дитину до власного ліжка

Сімейні справи | 08:00, 29.01.2023

Психологи багато говорять про те, що починаючи з року дитина повинна спати в окремому ліжку більшу частину ночі. Цей процес є визначальним етапом у розвитку самостійності дитини і полегшує життя батькам.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: