Чи можуть діти отримати висип від вакцинації?

Adoption
Date
  • 186 Переглядів
Якщо у вашої дитини після імунізації з’являється висип, не панікуйте. Це не ознака того, що ваша дитина заразилася хворобою, проти якої вона нещодавно була імунізована. Вакцини можуть викликати побічні ефекти. Зазвичай вони незначні і тривають кілька днів.

3839_6643_one_max.jpg (27.92 Kb)


Висипання є частим побічним ефектом, від якого страждають деякі діти після імунізації. Вакцини проти вітряної віспи та вакцини проти кору, паротиту, краснухи або MMR найчастіше викликають висипання. Це пов’язано з тим, що ці вакцини є живими, тобто містять живі ослаблені віруси.

Вакцина проти вітряної віспи
За даними Центру контролю та профілактики захворювань, легкий висип виникає у 1 з 25 людей після імунізації вакциною проти вітряної віспи.

Ця висипка, схожа на вітряну віспу, зазвичай проявляється через один-два тижні після імунізації і не вважається заразною. Висип зазвичай складається з приблизно 10 плям, схожих на вітряну віспу.

Вакцина MMR
Вакцина MMR має тенденцію викликати висип приблизно у 1 з 20 дітей після імунізації.

Ця реакція, як правило, виникає через 6-10 днів після вакцинації вакциною MMR, але може розвинутися в будь-який час від 3 до 28 днів після вакцинації. Зазвичай висип триває один-два дні. Цей висип, схожий на кір, можна знайти на будь-якому місці на тілі, але зазвичай на шиї та грудях, він може бути піднятим та горбистим.

Алергія
Більшість вакцин можуть викликати почервоніння на місці ін’єкції після імунізації.

Ця реакція є поширеною і, ймовірно, зникне через день або два після ін’єкції. Іншою реакцією, на яку слід звернути увагу, є будь-який набряк обличчя або губ, утруднення дихання або кропив’янка та сверблячий висип на шкірі. Це симптоми алергічної реакції.

Хоча вкрай рідко, будь-яка вакцина може викликати сильну алергічну реакцію у людей з алергією на будь-який компонент вакцини.

Ця реакція може виникнути вже через 10 хвилин після імунізації. Люди, у яких виникла така реакція, повинні негайно звернутися за медичною допомогою.

Інші поширені побічні ефекти вакцин
Поряд із висипаннями після імунізації часто спостерігаються й інші слабкі побічні ефекти. Поширеною реакцією, яка іноді супроводжує висипання, є лихоманка, яка може бути з висипом або без нього.

Місцевий біль і набряк у місці ін’єкції також є поширеними після імунізації будь-якою вакциною. Якщо вас турбує будь-який із побічних ефектів, можливо спричинених імунізацією, зверніться до свого сімейного лікаря.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вакцина, побічні реакції, мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, імунізація, чи може вакцина викликати висип, реакція на вакцину, побічні ефекти, можуть, зазвичай, вакциною, побічні, вакцинації


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Незалежно від того, чи вам не вистачає впевненості на роботі чи в соціальних ситуаціях, підвищення рівня впевненості може змінити те, як люди вас спри

Як проявити впевненість у собі: поради та підказки

Психологія | 01:30, 07.08.2022

Незалежно від того, чи вам не вистачає впевненості на роботі чи в соціальних ситуаціях, підвищення рівня впевненості може змінити те, як люди вас сприймають. Просування найкращої версії себе — навіть якщо ви не почуваєтеся впевнено на 100 відсотків —

Спрей-засмага часто рекламується як безпечна альтернатива виходу на сонце на день або використання кабінок для засмаги, щоб отримати бронзове сяйво. А

Небезпека використання спрей-засмаги

Здоров'я | 17:00, 06.08.2022

Спрей-засмага часто рекламується як безпечна альтернатива виходу на сонце на день або використання кабінок для засмаги, щоб отримати бронзове сяйво. Але спрей-загар не був детально перевірений, тому його небезпека невідома.

Згідно з  дослідженнями Університету Бінгемтона, Університету штату Нью-Йорк, раннє вживання анестетиків може зробити підлітків більш сприйнятливими д

Вчені: Вплив анестетиків у підлітків може спричинити розлади, пов’язані з вживанням алкоголю

Дитина | 09:00, 06.08.2022

Згідно з дослідженнями Університету Бінгемтона, Університету штату Нью-Йорк, раннє вживання анестетиків може зробити підлітків більш сприйнятливими до розвитку розладу вживання алкоголю.

Парвовірусна інфекція – поширена і дуже заразна дитяча хвороба. Її іноді називають хворобою, пов’язаною з ураженням щік через характерний висип на обл

Парвовірусна інфекція у дитини: причини, симптоми

Хвороби | 08:30, 06.08.2022

Парвовірусна інфекція – поширена і дуже заразна дитяча хвороба. Її іноді називають хворобою, пов’язаною з ураженням щік через характерний висип на обличчі, який розвивається. Парвовірусна інфекція також відома як п’ята хвороба, оскільки історично вон

Існують значні ризики затримки вакцинації вашої дитини. Наполегливо рекомендуємо всім немовлятам робити щеплення за графіком імунізації, опублікованим

Які ризики затримки вакцинації, поки дитина трохи не підросте?

Щеплення | 01:30, 06.08.2022

Існують значні ризики затримки вакцинації вашої дитини. Наполегливо рекомендуємо всім немовлятам робити щеплення за графіком імунізації, опублікованим МОЗ.

Дослідники показують, що хлопчики, які демонструють неуважність і гіперактивність у віці 10 років, мають вищий ризик черепно-мозкових травм (ЧМТ) у пі

Хлопчики з неуважністю-гіперактивністю стикаються з підвищеним ризиком черепно-мозкових травм

Дитина | 23:00, 05.08.2022

Дослідники показують, що хлопчики, які демонструють неуважність і гіперактивність у віці 10 років, мають вищий ризик черепно-мозкових травм (ЧМТ) у підлітковому та дорослому віці. Лікування для зменшення цієї поведінки може знизити ризик ЧМТ.

Згідно з новими дослідженнями Університет Британської Колумбії (UBC), акцентування уваги на іграх, практичному навчанні та допомозі учнів один одному

Вчені: Акцент на соціальні ігри в дитячому садку покращує навчання, зменшує виснаження вчителів

Дитина | 09:00, 05.08.2022

Згідно з новими дослідженнями Університет Британської Колумбії (UBC), акцентування уваги на іграх, практичному навчанні та допомозі учнів один одному в дитячому садку покращує академічні результати, самоконтроль і регуляцію уваги.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: