Чи можуть діти отримати висип від вакцинації?

Adoption
Date
  • 735 Переглядів
Якщо у вашої дитини після імунізації з’являється висип, не панікуйте. Це не ознака того, що ваша дитина заразилася хворобою, проти якої вона нещодавно була імунізована. Вакцини можуть викликати побічні ефекти. Зазвичай вони незначні і тривають кілька днів.

3839_6643_one_max.jpg (27.92 Kb)

Висипання є частим побічним ефектом, від якого страждають деякі діти після імунізації. Вакцини проти вітряної віспи та вакцини проти кору, паротиту, краснухи або MMR найчастіше викликають висипання. Це пов’язано з тим, що ці вакцини є живими, тобто містять живі ослаблені віруси.

Вакцина проти вітряної віспи
За даними Центру контролю та профілактики захворювань, легкий висип виникає у 1 з 25 людей після імунізації вакциною проти вітряної віспи.

Ця висипка, схожа на вітряну віспу, зазвичай проявляється через один-два тижні після імунізації і не вважається заразною. Висип зазвичай складається з приблизно 10 плям, схожих на вітряну віспу.

Вакцина MMR
Вакцина MMR має тенденцію викликати висип приблизно у 1 з 20 дітей після імунізації.

Ця реакція, як правило, виникає через 6-10 днів після вакцинації вакциною MMR, але може розвинутися в будь-який час від 3 до 28 днів після вакцинації. Зазвичай висип триває один-два дні. Цей висип, схожий на кір, можна знайти на будь-якому місці на тілі, але зазвичай на шиї та грудях, він може бути піднятим та горбистим.

Алергія
Більшість вакцин можуть викликати почервоніння на місці ін’єкції після імунізації.

Ця реакція є поширеною і, ймовірно, зникне через день або два після ін’єкції. Іншою реакцією, на яку слід звернути увагу, є будь-який набряк обличчя або губ, утруднення дихання або кропив’янка та сверблячий висип на шкірі. Це симптоми алергічної реакції.

Хоча вкрай рідко, будь-яка вакцина може викликати сильну алергічну реакцію у людей з алергією на будь-який компонент вакцини.

Ця реакція може виникнути вже через 10 хвилин після імунізації. Люди, у яких виникла така реакція, повинні негайно звернутися за медичною допомогою.

Інші поширені побічні ефекти вакцин
Поряд із висипаннями після імунізації часто спостерігаються й інші слабкі побічні ефекти. Поширеною реакцією, яка іноді супроводжує висипання, є лихоманка, яка може бути з висипом або без нього.

Місцевий біль і набряк у місці ін’єкції також є поширеними після імунізації будь-якою вакциною. Якщо вас турбує будь-який із побічних ефектів, можливо спричинених імунізацією, зверніться до свого сімейного лікаря.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вакцина, побічні реакції, мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, імунізація, чи може вакцина викликати висип, реакція на вакцину, побічні ефекти, можуть, зазвичай, вакциною, побічні, вакцинації


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Відсутність довіри до оточуючихЩоб не шукати в людях каверзи, дитину з дитинства повинні оточувати позитивно налаштовані та врівноважені родичі. Якщо

Що буде з недолюбленими дітьми?

Психологія | 09:30, 22.07.2024

Відсутність довіри до оточуючихЩоб не шукати в людях каверзи, дитину з дитинства повинні оточувати позитивно налаштовані та врівноважені родичі. Якщо у сім'ї нормою є скандали, істерики, з'ясування стосунків на підвищених тонах, це лякає малюка. Згод

Якщо в людини не відбулося відділення від батьків, і вона залишилася залежною від них, від їхньої думки, емоцій, вона наполегливо намагатиметься позбу

Наслідки надмірної залежності дитини від батьків

Сімейні справи | 07:40, 22.07.2024

Якщо в людини не відбулося відділення від батьків, і вона залишилася залежною від них, від їхньої думки, емоцій, вона наполегливо намагатиметься позбутися залежності вже у своїй новій сім'ї.

Перший раз у перший клас - це не тільки свято, але ще багато тривоги та стресу для мами і тата.

Про що переживають батьки майбутніх першокласників?

Школярі | 01:20, 22.07.2024

Перший раз у перший клас - це не тільки свято, але ще багато тривоги та стресу для мами і тата.

Купати новонародженого ОБОВ'ЯЗКОВО в марганцівці/ромашці/чередіМІФ: купати у відварах трав малюка зовсім не обов'язково, профілактично рекомендується

Міфи і правда про догляд за дітьми від наших бабусь

Дитина | 00:30, 22.07.2024

Купати новонародженого ОБОВ'ЯЗКОВО в марганцівці/ромашці/чередіМІФ: купати у відварах трав малюка зовсім не обов'язково, профілактично рекомендується при появі запалень, подразнень, висипань, оскільки ромашка та низка – природні антисептики.

Батьки, нам часто здається, що ми знаємо, як виховувати своїх дітей. А давайте дізнаємося, що вони про це думають.

Правила виховання щасливих дітей за словами самих дітей

Виховання | 07:40, 21.07.2024

Батьки, нам часто здається, що ми знаємо, як виховувати своїх дітей. А давайте дізнаємося, що вони про це думають.

Психологи наголошують, що батькам варто частіше хвалити своїх дітей.

Як правильно балувати дитину?

Психологія | 06:20, 21.07.2024

Психологи наголошують, що батькам варто частіше хвалити своїх дітей.

Британська компанія Soreen спільно з благодійною організацією Youth Sport Trust провела дослідження з метою визначити найважчий і найвеселіший вік дит

Дослідження виявило найважчий і найвеселіший дитячий вік для батьків

Психологія | 01:20, 21.07.2024

Британська компанія Soreen спільно з благодійною організацією Youth Sport Trust провела дослідження з метою визначити найважчий і найвеселіший вік дитини.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: