Чому в дитини виникає блювота, коли вона плаче?

Adoption
Date
  • 548 Переглядів
У деяких дітей сильний плач може супроводжуватися блювотою. Якщо ваша дитина рве, коли вона плаче, уважно оцініть ситуацію, щоб визначити, чи основна проблема викликає реакцію шлунково-кишкового тракту. Ваш лікар може допомогти вам оцінити поведінку та симптоми вашої дитини.

9159_399ba74-kryk-755.jpg (28.55 Kb)

Якщо дитина стає дуже засмученою, вона може невтішно плакати. Довгий плач може стати для маленької дитини нестерпним, на що організм малюка реагує блювотою. Наприклад, дитина, яка страждає від розлуки в новому дитячому садку, може плакати, поки її не вирве. Дитина також може стати надмірно засмученою під час навчання та плакати, поки не зригне.

Як її втішити
Якщо неконтрольований плач вашої дитини спричинений емоційною реакцією, ви можете допомогти їй заспокоїтися, використовуючи техніку, що називається «терапією утримуванням». Залишайтеся спокійними та розслабленими та тримайте дитину, поки вона плаче, щоб дати їй зрозуміти, що вона в безпеці. Говоріть їй на вухо спокійним голосом, щоб дати їй зрозуміти, що ви допоможете їй почуватися краще. Зрештою ваша дитина повинна заспокоїтися і перестати плакати, що має припинити епізоди блювоти.

Фізичні причини
Невтішний плач вашої дитини може бути емоційним, але він також може мати фізичне походження. Оскільки ваша дитина не має вербальних навичок, необхідних для передачі фізичних симптомів, уважно оцініть свою дитину, якщо ви вважаєте, що плач і блювота мають фізичне походження. Деякі можливі причини плачу:

прорізування зубів
розлад шлунково-кишкового тракту
вушні інфекції
біль у горлі
подряпане око
біль навколо пальця ноги або пальця руки.

Іншою можливістю може бути інвагінація, яка є надзвичайною ситуацією. Це закупорка кишечника, яка виникає у дітей віком до 2 років. Якщо ви підозрюєте внутрішню закупорку, негайно зателефонуйте педіатру вашої дитини або негайно відвезіть її до травмпункту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, дитини, плакати, тракту, кишкового, шлунково, причини, допомогти, фізичне, походження


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

У перші 10 хвилин цукор виробляє потужний удар по організму. Завдяки вуглекислому газу розчинений у воді цукор миттєво надходить у кров і печінку.

Як дитячий організм реагує на стакан газованої води?

Дитяче харчування | 07:30, 29.11.2023

У перші 10 хвилин цукор виробляє потужний удар по організму. Завдяки вуглекислому газу розчинений у воді цукор миттєво надходить у кров і печінку.

9 причин, чому дитина не хоче їсти

Дитяче харчування | 00:30, 29.11.2023

"Ложечку за маму, ложечку за тата ... З'їж кашку, а то не виростеш ... Якщо не їстимеш, мультик не дивитимешся ..." Умовляннями, погрозами, хитрощами, з піснями і танцями батьки намагаються нагодувати своїх малоїжок.

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збі

Чому все більше дітей народжується з вадами серця?

Дитина | 08:20, 28.11.2023

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збільшиться кількість вад серця у дітей.

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Чому прогресує короткозорість у дітей?

Дитина | 06:20, 27.11.2023

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворюван

Як допомогти дитині почати говорити: поради психолога

Розвиток дитини | 02:00, 27.11.2023

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворювання чи аутизм.

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються від

Чому в дітей змінюється колір очей?

Дитина | 00:30, 27.11.2023

Частіше немовлята народжуються з сіро-блакитними очима. В когось колір більш синій, в когось більш сірий. Однак, через декілька місяців змінюються відтінок. Чому так відбувається?

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Як гра у футбол впливає на здоров'я дитини?

Здоров'я | 08:20, 26.11.2023

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: