З якого віку можна діагностувати розлад аутентичного спектру?

Adoption
Date
  • 249 Переглядів
Розлад аутентичного спектру (РАС) є групою нейророзвиткових порушень, які впливають на спілкування, соціальні взаємини та поведінку. Діагноз РАС може бути важливим кроком для отримання підтримки та інтервенцій, спрямованих на полегшення життя людей з цими порушеннями. Але на якому віці можна почати діагностику РАС?

9559_depositphotos_2185606_xl-1.jpg (17.68 Kb)


Зазвичай ознаки РАС можуть стати помітними на ранніх етапах життя. Багато батьків та спеціалістів у галузі дитячого розвитку помічають перші симптоми, такі як незвичайна реакція на соціальні контакти, відсутність емоційної взаємодії та затримки у мовленні, вже в перших роках життя дитини.

Діагноз РАС, зазвичай, встановлюється на базі комплексної оцінки відповідно до встановлених клінічних критеріїв. Для малих дітей ця оцінка може включати спостереження батьків, вчених та інших осіб, які знаходяться у контакті з дитиною. У більш старших дітей та підлітків використовується психологічне тестування, щоб оцінити рівень соціальних навичок, спілкування та інших аспектів поведінки.

Зазвичай, діагноз РАС можна почати встановлювати навіть до того, як дитина піде до школи. Раннє втручання та інтервенції можуть значно полегшити життя дітей з РАС і допомогти їм розвиватися в різних аспектах.

Важливо розуміти, що кожен випадок є індивідуальним, і тим не менше, чим швидше буде здійснено діагноз та надана підтримка, тим кращі шанси на успішний розвиток у дитини з РАС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: З якого віку можна діагностувати розлад аутентичного спектру, рас, аутизм, дитина


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Чи безпечні вони? Чи варто хвилюватися, якщо у дитини йде з неї кров?

Що батькам потрібно знати про родимки у дітей

Здоров'я | 07:40, 14.04.2024

Чи безпечні вони? Чи варто хвилюватися, якщо у дитини йде з неї кров?

Коли дитина хвилюється, батьки одразу хочуть її заспокоїти і підтримати. І в ці моменти говорять: «Не бійся». Психологиня зазначила, чому так робити н

Психолог розповів, як підтримати невпевнених в собі дітей

Дитина | 06:20, 14.04.2024

Коли дитина хвилюється, батьки одразу хочуть її заспокоїти і підтримати. І в ці моменти говорять: «Не бійся». Психологиня зазначила, чому так робити не варто.

Чи бувало, що дитина раптово відмовляється їсти улюблені страви, або ж їсть дуже мало і це ніяк не пов'язано з її здоров'ям?

Їжа не повинна бути подарунком чи покаранням: Лікар розповів, як змінити харчову поведінку у дітей

Дитяче харчування | 00:30, 14.04.2024

Чи бувало, що дитина раптово відмовляється їсти улюблені страви, або ж їсть дуже мало і це ніяк не пов'язано з її здоров'ям?

Поїти чи не поїти немовля? А з якого віку дитині можна давати пити воду? Чи краще морс? Або компот? А скільки рідини в нормі повинна випивати дитина?

«Вода надміру навантажує незрілі нирки дитини»: чим поїти малюка в спеку?

Дитина | 12:10, 13.04.2024

Поїти чи не поїти немовля? А з якого віку дитині можна давати пити воду? Чи краще морс? Або компот? А скільки рідини в нормі повинна випивати дитина?

Вчені з Австралії заявили, що їм вдалоя встановити причину синдрому раптової дитячої смерті (СВДС). Виявляється, щороку у світі від синдрому помирає 2

Вчені розкрили загадку раптової смерті немовлят уві сні

Немовля | 10:30, 13.04.2024

Вчені з Австралії заявили, що їм вдалоя встановити причину синдрому раптової дитячої смерті (СВДС). Виявляється, щороку у світі від синдрому помирає 20% дітей у віці від народження до року.

Атопічний дерматит у дітей має схильність повторюватися і загострюватися в окремі періоди. Дерматологиня Катерина Бакіко дала поради, як уникнути заго

Пляшка з прохолодною водою і рушник: лікарка розповіла, як боротись з атопічним дерматитом у дітей

Хвороби | 09:30, 13.04.2024

Атопічний дерматит у дітей має схильність повторюватися і загострюватися в окремі періоди. Дерматологиня Катерина Бакіко дала поради, як уникнути загострення влітку та вберегти шкіру від подразників у цей перод.

Йшов, упав, отямився - гібс. Зі струсом мозку щось схоже, особливо якщо мова йде про дітей. Як їх не пильнуй, вони у будь-яку мить можуть впасти і сил

Діти найчастіше дістають струс мозку у віці до 4 років - медики

Хвороби | 08:30, 13.04.2024

Йшов, упав, отямився - гібс. Зі струсом мозку щось схоже, особливо якщо мова йде про дітей. Як їх не пильнуй, вони у будь-яку мить можуть впасти і сильно вдаритися головою.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: