Якщо дитина захворіла в дорозі

Adoption
Date
  • 4198 Переглядів
thinkstockphotos_com-istockphoto2_novyi_razmer.jpgНе дивина для багатьох мам: за законом підлості діти хворіють перед важливою поїздкою. Як полегшити стан дитини?


Лікарі категорично не радять перевозити дитину, якщо температура у неї піднялася вище 38 °, серце калатає частіше 90 ударів на хвилину, важко дихає, відчуває постійну сильну спрагу. Ці симптоми вказують на критичний стан кровообігу, дихання та обміну речовин. Якщо справи йдуть саме так, краще знайти можливість затриматися, дочекатися, поки хвороба піде на спад.

Проте в житті бувають ситуації, коли хворого везти треба: відпочинок закінчився, за готель розрахувалися, через кілька годин посадка на літак. Не карайте себе - раз обійшлося без ускладнень, значить, ви все зробили правильно.

Що робити в першу чергу?

Збити температуру. Дайте дитині ібупрофен у дозі, яка покладена їй за віком. Цей препарат не тільки знизить жар, але і підтримає напружену роботу імунної системи, послабить алергічні прояви (свербіж, висипання, набряки), якими супроводжується початок більшості інфекцій.

У більшості дітей підвищення температури при інфекційних хворобах супроводжується закладеністю носа. Якщо дитина захворіла, вестибулярний апарат гостро реагує на рух. Батьки, які багато подорожують з дітьми, знають, як малюки можуть плакати при зльоті та посадці літака, під час швидкої їзди по нерівній дорозі, при трясці у вагоні поїзда. Це реакція середнього вуха. Тому за 30 хвилин до початку руху треба закапати в ніс хворому малюкові судинозвужувальні краплі або застосувати спрей від нежиті. Можна дати препарат від заколисування.

Якщо в дорозі паморочиться голова, нудить, дитина в стані напівнепритомності - діставшись до будинку, обов'язково скажіть про те, що трапилося, лікарю. Швидше за все, це реакція вестибулярного апарату, але з таких симптомів можуть починатися і неприємні ускладнення.

Обмежувати кількість рідини при гострих інфекційних захворюваннях не можна! Виняток - випадки, коли висока температура поєднується з болем у животі та нудотою: тоді до візиту до лікаря не можна ні їсти, ні пити. З іншого боку, такі ж симптоми супроводжують і сальмонельоз або ентеровірусну інфекцію, коли пити і таким чином промивати шлунково-кишковий тракт якраз корисно. Якщо незрозуміло, яку інфекцію на курорті підхопила дитина, давайте йому в дорозі просту кип'ячену воду з розрахунку 6 столових ложок (6 ковтків) на годину - приблизно стільки води витрачається в процесі дихання за годину, так що втрата рідини поповнюються, і спрага трохи зменшується.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: хвороби, імунітет, захворіла в дорозі, поради, лікування, профілактика


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Під час вагітності захворіти на грип ризикованіше, ніж зазвичай.

Вплив грипу на вагітність

Вагітність та пологи | 08:30, 21.11.2022

Під час вагітності захворіти на грип ризикованіше, ніж зазвичай.

Фолікуліт – це поширене захворювання шкіри, яке виникає, коли запалюються волосяні фолікули.

Фолікуліт: симптоми, причини та фактори ризику

Хвороби | 23:00, 20.11.2022

Фолікуліт – це поширене захворювання шкіри, яке виникає, коли запалюються волосяні фолікули.

Запідозрити нестачу гемоглобіну можна за постійним почуттям втоми, дуже блідим відтінком шкіри, синім колам під очима. Але достеменно розповість, що з

Як підняти гемоглобін у домашніх умовах?

Хвороби | 10:00, 20.11.2022

Запідозрити нестачу гемоглобіну можна за постійним почуттям втоми, дуже блідим відтінком шкіри, синім колам під очима. Але достеменно розповість, що з твоїм гемоглобіном, аналіз крові. Його необхідно здавати кожній людині раз на півроку. Причому зага

Як часто має хворіти дитина на гострі респіраторні захворювання, щоб отримати такий діагноз? За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, 8 ГРВ

Що робити, коли дитина часто хворіє?

Дитина | 08:00, 16.11.2022

Як часто має хворіти дитина на гострі респіраторні захворювання, щоб отримати такий діагноз? За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, 8 ГРВІ на рік для дитини, яка відвідує дитячий колектив, — це нормально. Відповідно, діагноз "дитина, що

Брак магнію є поширеною медичною причиною, яка пояснює появу вночі хворобливих спазмів у ногах.

Причини нічних судом у ногах

Здоров'я | 10:00, 15.11.2022

Брак магнію є поширеною медичною причиною, яка пояснює появу вночі хворобливих спазмів у ногах.

Можливо, ваша дитина ще не вміє говорити, але як її батьки, ви експерт у тому, як звучить її голос.Якщо її крики та голос починають звучати напружено

Чи може закладеність грудної клітки спричинити втрату голосу у дитини?

Дитина | 23:00, 14.11.2022

Можливо, ваша дитина ще не вміє говорити, але як її батьки, ви експерт у тому, як звучить її голос.Якщо її крики та голос починають звучати напружено та хрипко, а ви чуєте булькання та вологість у грудях, не зволікайте, викликайте педіатра.

Дослідники з Королівського та Університетського коледжу Лондона виявили, що наявність симптомів COVID-19 пов’язана з погіршенням психічного здоров’я т

COVID-19 впливає на подальше психічне здоров’я та благополуччя людей

Хвороби | 19:00, 12.11.2022

Дослідники з Королівського та Університетського коледжу Лондона виявили, що наявність симптомів COVID-19 пов’язана з погіршенням психічного здоров’я та зниженням задоволеності життям.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: