Як варіанти SARS-CoV-2 взаємодіють з людськими інтерферонами

Adoption
Date
  • 460 Переглядів
Дослідники вивчили п’ять варіантів SARS-CoV-2, щоб визначити, як кожен штам взаємодіє з вродженою ланкою імунної системи — першою лінією захисту в імунній системі проти реакції антитіл. Результати дослідження показують, що варіанти еволюціонують, щоб уникнути людських інтерферонів.

0408_4479ef4b-02f4-423d-bd63-0082a25119f6.jpg (.32 Kb)

У той час як адаптивна ланка імунної системи остаточно реагує на інфекцію шляхом генерування антитіл і Т-клітин, вроджена ланка формує ранню, першу лінію захисту, розпізнаючи збережені молекулярні моделі патогенів. SARS-CoV-2 нещодавно подолав видовий бар’єр у людей і продовжує адаптуватися до свого нового хазяїна. Багато уваги заслужено приділено серійним ухиленням вірусу від нейтралізуючих антитіл. Здається, вірус також адаптується, щоб уникати вроджених реакцій.

Інтерферони є центральними молекулами вродженої імунної системи, які викликають каскад противірусних реакцій у клітинах протягом декількох хвилин після інфікування. Таким чином, шлях інтерферону може значно знизити рівень вірусу, спочатку виробленого інфікованою людиною.

«Це клінічно життєздатні терапевтичні агенти, які роками вивчалися на такі віруси, як ВІЛ-1», — каже дослідник з Університету Колорадо, Маріо Сантьяго. «Тут ми розглянули до 17 різних людських інтерферонів і виявили, що деякі інтерферони, такі як IFNalpha8, сильніше пригнічують SARS-CoV-2. Важливо, що пізніші варіанти вірусу розвинули значну стійкість до їх противірусних ефектів. Наприклад, істотно для інгібування варіанту омікрон знадобиться більше інтерферону, ніж штамів, виділених у перші дні пандемії».

Дані свідчать про те, що клінічні випробування інтерферонів COVID-19, можуть бути інтерпретовані на основі того, які варіанти циркулювали під час дослідження. Вчені кажуть, що майбутня робота з визначення того, який із безлічі білків SARS-CoV-2 може еволюціонувати, щоб надати резистентність до інтерферону, може сприяти цьому напрямку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: варіанти, SARS-CoV-2, взаємодіють з, людські інтерферони, антитіла, мама, сайт для мам, імунна система, вірус, інтерферони, інтерферон, дослідження, вчені, ковід, коронавірус


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Якщо часто закладає вуха, варто звернутися до лікаря, а не займатися самолікуванням.

7 причин, чому може закладати вуха і що з цим робити?

Здоров'я | 12:10, 25.05.2024

Якщо часто закладає вуха, варто звернутися до лікаря, а не займатися самолікуванням.

Про самообстеження грудей знають усі жінки. Це важливо для профілактики раку грудей. А ось про рак яєчок і його профілактику говорять не так часто. І

Чоловікам треба проводити самообстеження яєчок: як це робити?

Тато | 11:20, 25.05.2024

Про самообстеження грудей знають усі жінки. Це важливо для профілактики раку грудей. А ось про рак яєчок і його профілактику говорять не так часто. І дарма.

Коли малеча починає кашляти, це виглядає лячно, адже найменші дітки ще не вміють добре відкашлювати і через це у них може червоніти чи навіть синіти н

Як лікувати кашель у немовлят?

Хвороби | 07:40, 25.05.2024

Коли малеча починає кашляти, це виглядає лячно, адже найменші дітки ще не вміють добре відкашлювати і через це у них може червоніти чи навіть синіти носогубний трикутник. Тож даний симптом не можна ігнорувати.

Усі батьки хочуть, щоб їхні діти були здоровими, щоб їх нічого не турбувало і у них було все, аби відчувати комфорт і любов. А коли маля починає незду

ГРВІ у немовлят: що треба знати батькам?

Немовля | 06:20, 25.05.2024

Усі батьки хочуть, щоб їхні діти були здоровими, щоб їх нічого не турбувало і у них було все, аби відчувати комфорт і любов. А коли маля починає нездужати, багато батьків починають нервувати. І тут важливо не наробити помилок.

Виявляється, що те, що є у нас в домі, може шкодити здоров'ю як дітей, так і дорослих. І мова зараз не про гаджети. А про те, чим ми користуємося уже

Газові плити збільшують ризик розвитку астми у дітей

Дитина | 10:30, 24.05.2024

Виявляється, що те, що є у нас в домі, може шкодити здоров'ю як дітей, так і дорослих. І мова зараз не про гаджети. А про те, чим ми користуємося уже десятки років. Так, про газові плити.

Не дивно, що у кожного дорослого українця на тлі усіх подій з'явились психологічні травми. Проте, більшість батьків намагаються вберегти своїх дітей в

Майже половина українських дітей страждає від ПТСР - нове дослідження

Хвороби | 06:20, 24.05.2024

Не дивно, що у кожного дорослого українця на тлі усіх подій з'явились психологічні травми. Проте, більшість батьків намагаються вберегти своїх дітей від болю та хвилювань. Та це неможливо здійснити так, щоб дитина не відчувала стрес зовсім.

Аборти несуть не лише психологічну небезпеку жінкам, а й загрожують фізичному здоров'ю. І мова зовсім не про гінекологічні захворювання.

Ризик серцево-судинних захворювань значно зростає через аборти

Аборт | 01:30, 24.05.2024

Аборти несуть не лише психологічну небезпеку жінкам, а й загрожують фізичному здоров'ю. І мова зовсім не про гінекологічні захворювання.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: