Чим небезпечна низька температура тіла

Adoption
Date
  • 588 Переглядів
Зниження температури тіла на один-два градуси може говорити про збої в організмі та захворювання деяких систем, розповіла нутриціолог, експерт Академії лікарів UniProf Ірина Кононенко.

2864_4.jpg (18.45 Kb)


За її словами, відхилення від норми 36,6 – невелика рідкість, особливо якщо коливання перебувають у межах одного градуса.

«Гіпотермія – зниження температури тіла. Цей стан може бути пов’язаний як з ендогенними факторами, тобто захворюванням внутрішніх органів та порушенням термогенезу, а також він може викликатись екзогенними, зовнішніми факторами, наприклад, переохолодженням», – заявила експерт.

Вона зауважила, що зниження температури тіла до 36-35 градусів людина може не відчувати ознак нездужання і цілком вважати це варіантом норми, але якщо термометр показує 35 градусів – такий показник у медицині вважається низьким та вимагає звернення до лікарів.

Легкий ступінь тяжкості гіпотермії – коли температура коливається в межах від 35 до 32 градусів. У хворого спостерігаються сонливість, прискорене дихання, озноб і зростає частота серцевих скорочень. При тяжкому ступені гіпотермії термометр показує нижче 27 градусів. При максимально негативному розвитку хвороби людина перебуває найвищій стадії приглушення свідомості і впадає у кому.

Причинами гіпотермії може бути ураження центральної нервової системи, фізична перевтома, інтоксикація, зниження м’язової маси, а також порушення регуляції та тонусів судин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: гіпотермія, низька температура тіла


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Атопічний дерматит у дорослих рідко виникає спонтанно і зазвичай є рецидивом дитячого захворювання. Варто пам'ятати, що виділяють три фази цього захво

Як зрозуміти, що в дитини або в дорослого - атопічний дерматит?

Хвороби | 07:40, 06.02.2024

Атопічний дерматит у дорослих рідко виникає спонтанно і зазвичай є рецидивом дитячого захворювання. Варто пам'ятати, що виділяють три фази цього захворювання.

Показник захворюваності як на грип, так і на коронавірус майже на 7% вищий за епідемічний поріг.

В Україні сплеск грипу серед дітей

Хвороби | 07:40, 03.02.2024

Показник захворюваності як на грип, так і на коронавірус майже на 7% вищий за епідемічний поріг.

Всі батьки хочуть його покращити.

Вроджений та набутий. Яким буває імунітет у дитини

Імунітет | 20:00, 01.02.2024

Всі батьки хочуть його покращити.

Усі ми хочемо, щоб наші діти були здоровими. Проте, віруси і бактерії підстерігають нас на кожному кроці. І не рідко трапляються випадки, коли немовля

Зі скількох днів від народження дитині можна давати ібупрофен?

Дитина | 14:40, 31.01.2024

Усі ми хочемо, щоб наші діти були здоровими. Проте, віруси і бактерії підстерігають нас на кожному кроці. І не рідко трапляються випадки, коли немовлята можуть підхопити захворювання від батьків, дідусів чи бабусь, а також від гостей. Проте, найчасті

На Всесвітньому економічному форму в Давосі планують обговорити гіпотетично можливу пандемію через «Хворобу Х». «Хвороба X» – це абстрактне захворюван

В Україні почали говорити про «Хворобу Х»: Чим вона небезпечніша за COVID-19?

Хвороби | 06:30, 26.01.2024

На Всесвітньому економічному форму в Давосі планують обговорити гіпотетично можливу пандемію через «Хворобу Х». «Хвороба X» – це абстрактне захворювання, яке потенційно здатне викликати епідемію міжнародного масштабу.

Батьки, які турбуються про здоров’я своїх дітей, намагаються якнайтепліше закутати їх та одягнути, наче капусточку. Але чи правильно це?

Комаровський розповів, як вдягати дитину на прогулянку взимку

Дитина | 00:30, 08.01.2024

Батьки, які турбуються про здоров’я своїх дітей, намагаються якнайтепліше закутати їх та одягнути, наче капусточку. Але чи правильно це?

Інколи батьки зіштовхуються з дуже важким вибором.

Ін'єкція чи таблетка? Що краще обрати для дитини

Імунітет | 20:00, 02.01.2024

Інколи батьки зіштовхуються з дуже важким вибором.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: