Плоский живіт: ефективні вправи для мам

Adoption
Date
  • 3356 Переглядів
b8a9hgdfdvm.jpgПісля вагітності та пологів фігура жінки змінюється: з'являється жировий прошарок, розтягуються м'язи. Прості вправи допоможуть зробити животик підтягнутим і акуратним.

Всі вправи виконуються на видиху, м'язи живота напружені.

1. Стоячи рачки, видихніть, вигніть спину «кішечкою», втягніть живіт і затримайтеся так на 4 рахунки. Повторити 5-10 разів.

2. Сидячи на килимку, зіпріться ззаду на руки. Підніміть вгору випрямлену праву ногу, затримайте на 4 рахунки і повільно її опустіть. Повторіть для кожної ноги 5-10 разів.

3. Лежачи на підлозі, розведіть руки в сторони, зігніть ноги в колінах і притисніть коліна до грудей, потім підніміть ноги вертикально (коліна залишаються зігнутими). Опускайте ноги то в однe, то в інший бік до торкання колінами підлоги. Повторюйте по 5-10 разів в кожну сторону.

4. Ляжте на спину, руки підніміть вгору. Спину притисніть щільно до підлоги. Ногами (в області пальців і ступень) затисніть книгу. Притисніть коліна до живота і підніміть ноги перпендикулярно тілу. Описуйте ногами круги в одну і в іншу сторону, поступово збільшуючи їх радіус.

5. Ляжте на спину, руки вздовж тіла, спина щільно притиснута до підлоги, підборіддя притиснутий до грудей. Притисніть коліна до грудей, потім випрямити ноги перпендикулярно животу і робіть ногами рух «ножиці». Потім знову зігніть ноги в колінах і обережно опустіть їх на підлогу.

6. Встаньте на коліна, руки на стегнах. Підніміть праву руку над головою, потягніться вгору за рукою, видихніть, втягніть живіт і зробіть 5 нахилів вліво. Поверніться у вихідне положення, підніміть ліву руку і зробіть вправу вправо. Зробіть 3-5 разів в кожну сторону.

7. Встаньте на коліна. Перекладаючи руки помахом в протилежну сторону, сядьте на підлогу праворуч від ніг, випрямтеся і сядьте вліво. Повторіть 5-10 разів в кожну сторону.

8. Сядьте на підлогу з прямими ногами, руки за головою. Зігніть ноги і підтягніть їх до грудей, тулуб і голову поверніть наліво так, щоб правим ліктем торкнутися лівого коліна. Те ж саме в іншу сторону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вправи, плоский живіт


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

27 речей, які повинна знати кожна молода мама

Мама | 19:00, 04.05.2020

Список від іншої мами, який вас точно надихне!
Як не впадати з крайнощів в крайність?

Мама-екстраверт і мама-авторитет: чому ці типи мам відлякують інших?

Мама | 17:00, 09.03.2020

Як не впадати з крайнощів в крайність?


Багато хто вважає, що якщо в будинку з'явився новонароджений член сім'ї, то про відпочинок далеко від будинку варто забути років на п'ять. Отже, чи іс

Як організувати відпустку з новонародженою дитиною

Сімейні справи | 02:07, 21.02.2020

Багато хто вважає, що якщо в будинку з'явився новонароджений член сім'ї, то про відпочинок далеко від будинку варто забути років на п'ять. Отже, чи існує можливість відпочити з малюком?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: