Плоский живіт: ефективні вправи для мам

Adoption
Date
  • 2553 Переглядів
b8a9hgdfdvm.jpgПісля вагітності та пологів фігура жінки змінюється: з'являється жировий прошарок, розтягуються м'язи. Прості вправи допоможуть зробити животик підтягнутим і акуратним.

Всі вправи виконуються на видиху, м'язи живота напружені.

1. Стоячи рачки, видихніть, вигніть спину «кішечкою», втягніть живіт і затримайтеся так на 4 рахунки. Повторити 5-10 разів.

2. Сидячи на килимку, зіпріться ззаду на руки. Підніміть вгору випрямлену праву ногу, затримайте на 4 рахунки і повільно її опустіть. Повторіть для кожної ноги 5-10 разів.

3. Лежачи на підлозі, розведіть руки в сторони, зігніть ноги в колінах і притисніть коліна до грудей, потім підніміть ноги вертикально (коліна залишаються зігнутими). Опускайте ноги то в однe, то в інший бік до торкання колінами підлоги. Повторюйте по 5-10 разів в кожну сторону.

4. Ляжте на спину, руки підніміть вгору. Спину притисніть щільно до підлоги. Ногами (в області пальців і ступень) затисніть книгу. Притисніть коліна до живота і підніміть ноги перпендикулярно тілу. Описуйте ногами круги в одну і в іншу сторону, поступово збільшуючи їх радіус.

5. Ляжте на спину, руки вздовж тіла, спина щільно притиснута до підлоги, підборіддя притиснутий до грудей. Притисніть коліна до грудей, потім випрямити ноги перпендикулярно животу і робіть ногами рух «ножиці». Потім знову зігніть ноги в колінах і обережно опустіть їх на підлогу.

6. Встаньте на коліна, руки на стегнах. Підніміть праву руку над головою, потягніться вгору за рукою, видихніть, втягніть живіт і зробіть 5 нахилів вліво. Поверніться у вихідне положення, підніміть ліву руку і зробіть вправу вправо. Зробіть 3-5 разів в кожну сторону.

7. Встаньте на коліна. Перекладаючи руки помахом в протилежну сторону, сядьте на підлогу праворуч від ніг, випрямтеся і сядьте вліво. Повторіть 5-10 разів в кожну сторону.

8. Сядьте на підлогу з прямими ногами, руки за головою. Зігніть ноги і підтягніть їх до грудей, тулуб і голову поверніть наліво так, щоб правим ліктем торкнутися лівого коліна. Те ж саме в іншу сторону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вправи, плоский живіт


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Чи не краще відмовитися від них на користь інших протизаплідних?

Найпоширеніші побічні ефекти оральних контрацептивів

Мама | 15:00, 16.06.2019

Чи не краще відмовитися від них на користь інших протизаплідних?

Новоспеченим матерям, педіатри, імунологи та інфекціоністи рекомендують не припиняти годування груддю при застуді.

Застуда при лактації

Мама | 09:30, 01.06.2019

Новоспеченим матерям, педіатри, імунологи та інфекціоністи рекомендують не припиняти годування груддю при застуді.

Вчені з Університету Теннессі розповіли, що жінки, хворі на діабет, ризикують передати майбутній дитині ожиріння.

Погане самопочуття матері підвищує ризик ожиріння у дитини

Мама | 09:30, 26.05.2019

Вчені з Університету Теннессі розповіли, що жінки, хворі на діабет, ризикують передати майбутній дитині ожиріння.

Догляд за немовлям вимагає особливої уваги і зусиль для його здоров'я і комфортності. Педіатри розповіли, що ні в якому разі не можна робити з новонар

Що ні в якому разі не можна робити з немовлям

Мама | 23:30, 23.05.2019

Догляд за немовлям вимагає особливої уваги і зусиль для його здоров'я і комфортності. Педіатри розповіли, що ні в якому разі не можна робити з новонародженим - детальніше читайте у матеріалі.

Подорож з дітьми вимагає від мам бути готовими до будь-яких несподіванок - відпочинок може ускладнити безліч найрізноманітніших захворювань у дитини.

Лікарські препарати, які повинні бути у дорожній аптечці мами 

Мама | 14:00, 23.05.2019

Подорож з дітьми вимагає від мам бути готовими до будь-яких несподіванок - відпочинок може ускладнити безліч найрізноманітніших захворювань у дитини. Батькам краще заздалегідь підготувати відпускну аптечку.

Які ризики підліткової вагітності - читайте у матеріалі.

Чим загрожує рання вагітність мамі та новонародженому

Мама | 23:30, 20.05.2019

Які ризики підліткової вагітності - читайте у матеріалі.

Від яких

3 літніх антитренди для матусь

Мама | 20:30, 20.05.2019

Від яких "модних" рішень мамі і її дитині краще триматися подалі - читайте у матеріалі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: