Плоский живіт: ефективні вправи для мам

Adoption
Date
  • 2462 Переглядів
b8a9hgdfdvm.jpgПісля вагітності та пологів фігура жінки змінюється: з'являється жировий прошарок, розтягуються м'язи. Прості вправи допоможуть зробити животик підтягнутим і акуратним.

Всі вправи виконуються на видиху, м'язи живота напружені.

1. Стоячи рачки, видихніть, вигніть спину «кішечкою», втягніть живіт і затримайтеся так на 4 рахунки. Повторити 5-10 разів.

2. Сидячи на килимку, зіпріться ззаду на руки. Підніміть вгору випрямлену праву ногу, затримайте на 4 рахунки і повільно її опустіть. Повторіть для кожної ноги 5-10 разів.

3. Лежачи на підлозі, розведіть руки в сторони, зігніть ноги в колінах і притисніть коліна до грудей, потім підніміть ноги вертикально (коліна залишаються зігнутими). Опускайте ноги то в однe, то в інший бік до торкання колінами підлоги. Повторюйте по 5-10 разів в кожну сторону.

4. Ляжте на спину, руки підніміть вгору. Спину притисніть щільно до підлоги. Ногами (в області пальців і ступень) затисніть книгу. Притисніть коліна до живота і підніміть ноги перпендикулярно тілу. Описуйте ногами круги в одну і в іншу сторону, поступово збільшуючи їх радіус.

5. Ляжте на спину, руки вздовж тіла, спина щільно притиснута до підлоги, підборіддя притиснутий до грудей. Притисніть коліна до грудей, потім випрямити ноги перпендикулярно животу і робіть ногами рух «ножиці». Потім знову зігніть ноги в колінах і обережно опустіть їх на підлогу.

6. Встаньте на коліна, руки на стегнах. Підніміть праву руку над головою, потягніться вгору за рукою, видихніть, втягніть живіт і зробіть 5 нахилів вліво. Поверніться у вихідне положення, підніміть ліву руку і зробіть вправу вправо. Зробіть 3-5 разів в кожну сторону.

7. Встаньте на коліна. Перекладаючи руки помахом в протилежну сторону, сядьте на підлогу праворуч від ніг, випрямтеся і сядьте вліво. Повторіть 5-10 разів в кожну сторону.

8. Сядьте на підлогу з прямими ногами, руки за головою. Зігніть ноги і підтягніть їх до грудей, тулуб і голову поверніть наліво так, щоб правим ліктем торкнутися лівого коліна. Те ж саме в іншу сторону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вправи, плоский живіт


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Науковці з американського штату Орландо провели експеримент, згідно з яким 40% представниць прекрасної статі стикаються з тривожним і панічним настроє

Яка кількість мам переживають післяпологову депресію

Мама | 17:00, 14.05.2019

Науковці з американського штату Орландо провели експеримент, згідно з яким 40% представниць прекрасної статі стикаються з тривожним і панічним настроєм або впадають в післяпологову депресію, яка може тривати протягом 3-х місяців після народження немо

5 порад для здоров'я новоспечених матусь.

Поради для мами після пологів

Мама | 09:30, 13.05.2019

5 порад для здоров'я новоспечених матусь.

Науковці розповіли, що дитина успадковує розумові здібності від матері.

Дитині від матері передаються розумові здібності

Мама | 09:30, 09.05.2019

Науковці розповіли, що дитина успадковує розумові здібності від матері.

Дуже важлива гігієна після  пологів, щоб не утворилися запалення та не розмножувалися шкідливі бактерії.

Інтимна гігієна жінки після пологів

Мама | 23:30, 06.05.2019

Дуже важлива гігієна після пологів, щоб не утворилися запалення та не розмножувалися шкідливі бактерії.

Якщо ви тільки стали батьками, важливо новоспеченому батькові показати і дати відчути, що, ви ставши матір'ю, його дружина ні в якому разі не перестал

Що робити, якщо чоловік ревнує до дитини

Сімейні справи | 09:30, 06.05.2019

Якщо ви тільки стали батьками, важливо новоспеченому батькові показати і дати відчути, що, ви ставши матір'ю, його дружина ні в якому разі не перестала його кохати. Що ж робити, щоб молодий татусь не був обділений увагою - читайте далі.

У сучасному житті, найбільше заклопотані матері. На жаль, багато матусь мають жертвувати однією стороною: роботою заради дітей, або сім'єю заради кар'

Як знайти баланс між роботою та сім'єю

Сімейні справи | 23:30, 26.04.2019

У сучасному житті, найбільше заклопотані матері. На жаль, багато матусь мають жертвувати однією стороною: роботою заради дітей, або сім'єю заради кар'єри. Як знайти золоту серединку - читайте у матеріалі.

Дуже популярним у світі є метод - їсти свою плаценту після народження дитини, бо у ній наче багато корисних властивостей і допомагає жінці бути у тону

Чому шкідливо їсти плаценту після пологів

Мама | 09:30, 26.04.2019

Дуже популярним у світі є метод - їсти свою плаценту після народження дитини, бо у ній наче багато корисних властивостей і допомагає жінці бути у тонусі. Але чому не варто "смакувати" плацентою - читайте у нашому матеріалі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: