Плоский живіт: ефективні вправи для мам

Adoption
Date
  • 3475 Переглядів
b8a9hgdfdvm.jpgПісля вагітності та пологів фігура жінки змінюється: з'являється жировий прошарок, розтягуються м'язи. Прості вправи допоможуть зробити животик підтягнутим і акуратним.

Всі вправи виконуються на видиху, м'язи живота напружені.

1. Стоячи рачки, видихніть, вигніть спину «кішечкою», втягніть живіт і затримайтеся так на 4 рахунки. Повторити 5-10 разів.

2. Сидячи на килимку, зіпріться ззаду на руки. Підніміть вгору випрямлену праву ногу, затримайте на 4 рахунки і повільно її опустіть. Повторіть для кожної ноги 5-10 разів.

3. Лежачи на підлозі, розведіть руки в сторони, зігніть ноги в колінах і притисніть коліна до грудей, потім підніміть ноги вертикально (коліна залишаються зігнутими). Опускайте ноги то в однe, то в інший бік до торкання колінами підлоги. Повторюйте по 5-10 разів в кожну сторону.

4. Ляжте на спину, руки підніміть вгору. Спину притисніть щільно до підлоги. Ногами (в області пальців і ступень) затисніть книгу. Притисніть коліна до живота і підніміть ноги перпендикулярно тілу. Описуйте ногами круги в одну і в іншу сторону, поступово збільшуючи їх радіус.

5. Ляжте на спину, руки вздовж тіла, спина щільно притиснута до підлоги, підборіддя притиснутий до грудей. Притисніть коліна до грудей, потім випрямити ноги перпендикулярно животу і робіть ногами рух «ножиці». Потім знову зігніть ноги в колінах і обережно опустіть їх на підлогу.

6. Встаньте на коліна, руки на стегнах. Підніміть праву руку над головою, потягніться вгору за рукою, видихніть, втягніть живіт і зробіть 5 нахилів вліво. Поверніться у вихідне положення, підніміть ліву руку і зробіть вправу вправо. Зробіть 3-5 разів в кожну сторону.

7. Встаньте на коліна. Перекладаючи руки помахом в протилежну сторону, сядьте на підлогу праворуч від ніг, випрямтеся і сядьте вліво. Повторіть 5-10 разів в кожну сторону.

8. Сядьте на підлогу з прямими ногами, руки за головою. Зігніть ноги і підтягніть їх до грудей, тулуб і голову поверніть наліво так, щоб правим ліктем торкнутися лівого коліна. Те ж саме в іншу сторону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вправи, плоский живіт


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Коли люди знаходять собі споріднену душу, вони розуміють, що поряд з ними той, з ким можна розділити усе: і радість, і сльози. Проте, є речі, які псих

Про що ніколи не треба просити чоловіка?

Мама | 05:50, 13.01.2021

Коли люди знаходять собі споріднену душу, вони розуміють, що поряд з ними той, з ким можна розділити усе: і радість, і сльози. Проте, є речі, які психологи радять не просити у чоловіків.

Як уникнути появи розтяжок під час вагітності?

Вагітність та пологи | 18:00, 12.01.2021

Розтяжки можуть погіршити настрій кожної жінки. Після вагітності кожна може помітити їх на своєму тілі.

Напевно, у кожного з нас є знайомі пари, які живуть разом, але ні для кого не секрет, що вони не люблять один одного, просто

Чому ми не можемо піти від людини, яку не любимо?

Психологія | 05:50, 12.01.2021

Напевно, у кожного з нас є знайомі пари, які живуть разом, але ні для кого не секрет, що вони не люблять один одного, просто "так звикли" чи що. Чому ж люди не можуть розійтися, якщо їх практично нічого не пов'язує?

Дивні речі, які стримують людей від розлучення.

Вчені з'ясували, чому люди не розлучаються зі своїми половинками

Сімейні справи | 05:00, 12.01.2021

Дивні речі, які стримують людей від розлучення.

Що не можна робити батькам при дитині?

Мама | 15:30, 11.01.2021

Варто прислухатись до наших порад.

Здавалося б, така проста річ, але далеко не всі люди вміють піклуватись про себе, приділяти собі достатньо часу.

Як навчитися піклуватися про себе?

Психологія | 08:50, 11.01.2021

Здавалося б, така проста річ, але далеко не всі люди вміють піклуватись про себе, приділяти собі достатньо часу.

Виявляється, те, що ми називаємо рутиною і сімейними справами, руйнує жіночу психіку.

Вчені: Турбота про сім'ю завдає психічної шкоди здоров'ю жінок

Мама | 08:50, 10.01.2021

Виявляється, те, що ми називаємо рутиною і сімейними справами, руйнує жіночу психіку.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: