Як фізичні вправи можуть змінити місячні?

Adoption
Date
  • 568 Переглядів
Симптоми менструації можуть вплинути на ваші тренування — зрештою, коли у вас судоми, може бути важко тренуватися. Але чи може бути зворотне: чи впливають фізичні вправи на місячні?

1962_kardio-natoshhak.jpg (24.11 Kb)

Незважаючи на неприємні симптоми місячних, лікарі погоджуються, що займатися фізичною активністю цілком нормально. Насправді, це заохочується — фізичні вправи є одним із способів зменшити симптоми ПМС.

Але іноді тренування можуть змінити місячні. Ось як фізичні вправи можуть вплинути на місячні, як на краще, так і на гірше.

1. Тренування може полегшити ваші місячні
Справді, тренування впливають на ваші місячні. Але чи полегшують місячні фізичні вправи? Коротка відповідь – так.

Ось чому фізичні вправи можуть полегшити вашу менструацію: ожиріння пов’язане з інтенсивними місячними, згідно з дослідженням у травні 2021 року в Journal of Endocrinologу. З іншого боку, регулярні тренування можуть призвести до зменшення жирової маси вашого тіла, що може призвести до полегшення місячних.

За даними Американської академії хірургів-ортопедів, ті, хто готується до екстремальних спортивних заходів, таких як марафони, також можуть помітити, що їх місячні стають легшими через стрес, викликаний інтенсивними фізичними вправами, які можуть полегшити місячні.

2. Може скоротити ваші місячні
Інший вплив фізичних вправ на місячні полягає в тому, що тренування можуть скоротити місячні. За даними Управління жіночого здоров’я, для деяких цей зв’язок між вашим менструальним циклом і фізичними вправами може бути тимчасовим, оскільки ваше тіло пристосовується до нового режиму тренувань.

3. Може затримати місячні
Справді, фізичні вправи в певних ситуаціях затримують місячні.

По-перше, фізичні вправи можуть призвести до затримки менструації. Цей стан може виникнути через поєднання інтенсивної дієти та тренування, а також може призвести до затримки менструації.

На скільки вправи можуть затримати менструацію, залежить від вашого тіла та рівня активності. Але якщо безладне харчування та екстремальні фізичні вправи спричиняють затримку менструації, настав час звернутися до лікаря для лікування, перш ніж у вас з’являться більш тривалі ускладнення зі здоров’ям.

4. Може зупинити місячні
Пропущена менструація не завжди є серйозною ознакою, але її потрібно відстежувати. Пропущений цикл не тільки може означати вагітність або інші основні стани здоров’я, але, це також може бути ознакою перетренованості — іншими словами, занадто багато вправ може зупинити менструацію.

5. Тренування може зменшити біль при місячних
Хороші новини: фізичні вправи позитивно впливають на менструацію. Наприклад, за даними Управління жіночого здоров’я, регулярна активність пов’язана з меншою кількістю хворобливих судом.

Інші звички способу життя також можуть допомогти полегшити хворобливі місячні:

Їжте поживні продукти.
Уникайте кофеїну та їжі з додаванням солі або цукру.
Управляйте стресом.
Висипайтеся.

6. Може полегшити інші менструальні симптоми
Судоми – не єдиний симптом, який зменшується від тренування.

За даними Американської асоціації тривоги та депресії, регулярні кардіотренування можуть мати такі ефекти:

Знижує загальний рівень напруги.
Піднімає і стабілізує настрій.
Покращує сон.
Підвищує самооцінку.

Це тому, що фізична активність вивільняє ендорфіни, які є хімічними речовинами у вашому мозку, що можуть допомогти вам почувати себе добре. І ті самі гормони можуть допомогти протидіяти деяким симптомам менструації, як-от депресія, труднощі з концентрацією уваги та втома.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: місячні, пмс, фізичні вправи, активність, симптоми пмс, поради, як спорт впливає на місячні, мама, жінка, цикл, болючі місячні


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Виявляється, жіноча істерика має дуже корисні властивості. Такої думки дійшли американські вчені, які протягом десяти років досліджували приблизно дві

Мама, істери! Лікарі розповіли, що жіноча істерика корисна для здоров'я

Мама | 07:30, 28.11.2023

Виявляється, жіноча істерика має дуже корисні властивості. Такої думки дійшли американські вчені, які протягом десяти років досліджували приблизно дві тисячі жінок, які проживали зі своїм партнером.

Жінкам небезпечно відмовлятися від сексу, адже їхній організм може отримати різноманітні ускладнення.

Яка хвороба загрожує мамам, які не займаються сексом?

Секс | 08:20, 27.11.2023

Жінкам небезпечно відмовлятися від сексу, адже їхній організм може отримати різноманітні ускладнення.

Часто можуть траплятися такі ситуації, коли перед важливим іспитом чи співбесідою почав боліти живіт або ж раптово зникав голос перед важливим виступо

Як негативні емоції у батьків можуть призвести до хвороб?

Психологія | 02:00, 26.11.2023

Часто можуть траплятися такі ситуації, коли перед важливим іспитом чи співбесідою почав боліти живіт або ж раптово зникав голос перед важливим виступом на конференції. Це виникає через вразливість тіла до емоцій людини.

Депресія матері може негативно впливати на інтелект і вербальні навички її дитини. Такого висновку дійшли психологи з Каліфорнійського університету в

Як депресія мами може вплинути на інтелект дитини?

Мама | 19:56, 25.11.2023

Депресія матері може негативно впливати на інтелект і вербальні навички її дитини. Такого висновку дійшли психологи з Каліфорнійського університету в Сан-Дієго.

На сьогодні середній вік вагітних становить 25-27 років. Медики з Великобританії приголомшили заявою, зазначивши, що оптимальний вік для народження ди

У якому віці найкраще народжувати дитину: несподівані цифри від науковців

Плануємо дитину | 12:00, 25.11.2023

На сьогодні середній вік вагітних становить 25-27 років. Медики з Великобританії приголомшили заявою, зазначивши, що оптимальний вік для народження дитини становить від 30 до 39 років.

Дієта, збагачена бобовими та жирною рибою, може допомогти

Як мамі відтермінувати менопаузу?

Мама | 00:30, 25.11.2023

Дієта, збагачена бобовими та жирною рибою, може допомогти "відтермінувати" менопаузу у жінок. Науковці переконані, що поїдання вишуканих вуглеводів, таких як макарони, може прискорити її початок.

Якщо колись наші мамиі бабусі казали: 2не плач, скільки можна плакати?

Чому не варто забороняти дитині плакати?

Дитина | 07:30, 24.11.2023

Якщо колись наші мамиі бабусі казали: 2не плач, скільки можна плакати?", тепер психологи радять батькам не забороняти дітям плакати. І ось чому.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: