Як бути, якщо колишній чоловік погано впливає на вашу спільну дитину?

Adoption
Date
  • 99 Переглядів
Розлучення батьків — завжди великий стрес для дитини, який може посилитися, якщо батьки не можуть знайти спільну мову після того, як родина розпалася. Рідкісні зустрічі з одним з батьків (зазвичай, батьком) можуть стати яскравим моментом кожного місяця для самої дитини, але й головним болем для другого колишнього партнера. Деяким чоловікам важко стримати образу на колишню половинку, через що страждає дитина, на яку ображений партнер часто виливає весь негатив, який він не може озвучити матері свого чада. Що ж робити у такій ситуації? Ми підкажемо кілька ефективних способів.

8644_3.jpg (36.12 Kb)


Поговоріть з колишнім

Часто дитина, повертаючись з прогулянки з батьком, може розповісти мамі багато цікавого про неї. Звичайно, чим молодшою є дитина, тим менше вона усвідомлює, що саме їй намагається донести батько, проте залишати ситуацію без розв'язання не можна — чим далі, тим гірше. Дитина ніколи не повинна бути способом для вираження своїх негативних емоцій і ваш колишній чоловік повинен це розуміти. Якщо неприємні розмови за вашою спиною тривають, зустрічаємося з колишнім і розмовляємо. Головна мета — припинити використовувати дитину з метою вираження своїх негативних емоцій у ваш бік.

Гуляємо втрьох

Іноді просто слів не вистачає і колишній партнер знову береться за своє, накручуючи дитину, розповідаючи про вас і вашу наявну родину вкрай неприємні речі. Коли розмови втрачають свій ефект, переходимо до активних дій, а саме — не залишаємо дитину з батьком наодинці. Бажано поставити таку умову, що без вас зустрічі просто неможливі. Тут усе є чесним, оскільки у вас є серйозні обґрунтування для такого кроку, тому не потрібно боятися обурення колишнього. Якщо він відмовляється, просто припиняємо спілкування.

Зустрічі скасовуються

У крайньому разі, завжди можна відмовитися від зустрічей з батьком, на якого не чинять ніякого ефекту ваші слова і дії. Тут важливо не перестаратися і не втягувати у ваші проблеми третіх осіб, на зразок ваших наявних партнерів — тоді ви точно не знайдете спільних "точок" і лише більше обурите скривдженого колишнього. Чоловік може почати викликати у вас почуття провини, що своєю егоїстичністю ви б'єте по почуттях дитини. Головне, не піддаватися на провокації і сказати жорстке "ні". Часом дитині варто обмежити спілкування з батьком, який не намагається дати нічого гарного, крім негативних емоцій у такі рідкісні зустрічі з малюком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: колишній чоловік, спільна дитина


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Мабуть, про такі ноги мріють багато дівчат.

Україна має рекорд. Найдовші ноги відносно зросту

Мама | 23:00, 18.04.2024

Мабуть, про такі ноги мріють багато дівчат.

Так, ви все правильно прочитали, а ми все вірно написали: як підготуватися БАТЬКАМ до початку навчання свого чада? Адже цей період не лише дитині, а й

Як батькам підготуватися до школи: дитина йде в перший клас

Сімейні справи | 09:30, 18.04.2024

Так, ви все правильно прочитали, а ми все вірно написали: як підготуватися БАТЬКАМ до початку навчання свого чада? Адже цей період не лише дитині, а й мамі з татом дається важко.

Психологи вважають, що кризовий період - це час, коли дитина змінює свої пріоритети і відбувається скачок розвитку. Проте, усе не так легко дається, я

Як батькам пережити кризові періоди у дитини?

Сімейні справи | 07:40, 18.04.2024

Психологи вважають, що кризовий період - це час, коли дитина змінює свої пріоритети і відбувається скачок розвитку. Проте, усе не так легко дається, як виглядає на перший погляд. Особливо для батьків.

Чомусь дорослі вважають, що їм шкідливо спати вдень, пояснюючи це тим, що тоді вночі буде важче заснути. Але це не так! Тим паче, якщо у вас малеька д

Дитина спить і ви спіть з нею: Чому спати вдень – корисно для здоров'я?

Здоров'я | 14:50, 17.04.2024

Чомусь дорослі вважають, що їм шкідливо спати вдень, пояснюючи це тим, що тоді вночі буде важче заснути. Але це не так! Тим паче, якщо у вас малеька дитина, як тільки вона засинає, - лягайте спати поруч з нею. Усі справи зачекають.

Хочете довго і щасливо жити? Тоді перестаньте хвилюватися через дрібниці і знайдіть людей, поряд з якими вам буде добре. Так радять науковці.

Вчені виявили, що стрес і самотність вкорочують життя

Психологія | 12:10, 17.04.2024

Хочете довго і щасливо жити? Тоді перестаньте хвилюватися через дрібниці і знайдіть людей, поряд з якими вам буде добре. Так радять науковці.

Чи бувало у вас так, що ви прокинулися вранці, підвелися, а у вас закрутилася голова або потемніло в очах? Це може бути через різкий підйом з ліжка.

Чим небезпечне різке піднесення з ліжка після пробудження?

Здоров'я | 07:40, 17.04.2024

Чи бувало у вас так, що ви прокинулися вранці, підвелися, а у вас закрутилася голова або потемніло в очах? Це може бути через різкий підйом з ліжка.


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: