10 важливих порад для мам дівчаток

Adoption
Date
  • 90 Переглядів
Виховувати дівчаток — важка робота, як і взагалі виховання дітей. А в найближчі роки дівчинка стане підлітком. Це лякає — адже хочеться захистити дітей від усього на світі — але наші можливості обмежені.

7371_3.jpg (32.4 Kb)


Ваша косметика — це тепер її косметика

Дівчинці дуже подобається гратися з косметикою. З часом її треба навчити, що чим менше косметики, тим краще, ну а зараз це просто забава.

Розповідати про зміни в тілі

Це ваша робота — розповідати правду про її тіло. Вона не повинна соромитися питати про особливості жіночого організму.

Збережіть їй дитинство як можна довше

Це ваша робота — не пустити дорослий світ в її безтурботне дитинство.

Підтримуйте її стосунки з татом

Вона повинна знати, що є чоловік, який любить її. Таким чином, в майбутньому вона не буде віддавати своє серце першому ліпшому.

Навчіть її цінувати гроші

Дайте дочці зрозуміти, що настане той день, коли вона не буде ні від кого залежати. Вона повинна бути готова розумно витрачати гроші.

Говоріть про фігуру дуже обережно

Саме від вас залежить, як вона буде сприймати свою фігуру в майбутньому. Ви складаєте в її голові ідеали жіночої краси. Не кажіть при ній про проблеми зайвої ваги, нестачі об'єму в деяких місцях і про сильний неспокій всіх жінок з приводу цього.

Захищайте її та вчіть захищатися самій

Світу потрібні сильні жінки. Ваша дочка повинна знати, що завжди може на вас покластися, але вона повинна вміти справлятися з проблемою самостійно, перш ніж звернутися за допомогою.

Хваліть дочку за її характер

Не потрібно робити компліменти тільки її красі. Вона повинна знати, що в ній є щось більше, ніж просто гарна зовнішність. Тому говоріть їй, що вона розумна, смілива або добра. Це речі, які не зникнуть з часом.

Показуйте допустимі межі у спілкуванні з людьми

Допоможіть їй зрозуміти, що до неї завжди повинні ставитися з повагою. Поясніть, що таке добре, а що таке погано, на діях, а не на словах. Адже слова забудуться, а ваші вчинки завжди будуть прикладом для дій.

Слідуйте за своїми мріями

Ваша дочка повірить у свої власні мрії, зрозуміє, як важливо робити те, що дійсно любиш, якщо ви покажете це на своєму досвіді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама дівчинки, поради мамі, поради мамам дівчаток


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Сучасні діти стали дуже вибагливими, часом ігор і мультиків їм замало для відпочинку та цікавого проведення часу. Тож ми підготували для вас добірку ф

3 прекрасні сімейні фільми, які замінять дітям мультики

Сімейні фільми | 06:20, 12.04.2024

Сучасні діти стали дуже вибагливими, часом ігор і мультиків їм замало для відпочинку та цікавого проведення часу. Тож ми підготували для вас добірку фільмів, які точно зацікавлять ваших дітей.

Як би сильно ми не любили своїх дітей, та іноді нам важко їх зрозуміти. Особливо коли мова йде про підлітків. Щоб мамі і татові було легше, пропонуємо

3 чудові книги для батьків про дитячу психологію

Психологія | 01:20, 12.04.2024

Як би сильно ми не любили своїх дітей, та іноді нам важко їх зрозуміти. Особливо коли мова йде про підлітків. Щоб мамі і татові було легше, пропонуємо ознайомитися з наступною літературою.

Перші фалоімітатори виникли кілька століть тому. Тоді жінки використовували для задоволення моделі, зроблені, здебільшого, з дерева. Вони, звісно, бул

Повний гайд по дорослим жіночим іграшкам: як отримати задоволення

Сімейні справи | 13:46, 11.04.2024

Перші фалоімітатори виникли кілька століть тому. Тоді жінки використовували для задоволення моделі, зроблені, здебільшого, з дерева. Вони, звісно, були не досить приємними у використанні через жорстку текстуру. Сьогодні сучасна індустрія секс-девайсі

Дуже важливо підготувати дитину до школи. І мова тут не про те, щоб навчити її читати чи писати. Мова про психологічну підготовку. Про те, що дитина п

10 фраз, які батьки повинні сказати своїй дитині, коли вона йде в 1 клас

Школярі | 10:30, 11.04.2024

Дуже важливо підготувати дитину до школи. І мова тут не про те, щоб навчити її читати чи писати. Мова про психологічну підготовку. Про те, що дитина повинна знати не лише свої обов'язки, як учня, а й про свої ПРАВА!

Зв'язок мами з дитиною - особливий, його ні з чим не порівняти. Саме тому мама для дитини - і наставник, і друг. Особливо коли мова йде про дівчаток.

26 речей, яким повинна навчити мама свою доньку

Мама | 08:30, 11.04.2024

Зв'язок мами з дитиною - особливий, його ні з чим не порівняти. Саме тому мама для дитини - і наставник, і друг. Особливо коли мова йде про дівчаток. І кожній мамі варто навчити вою донечку наступних тез.

Батьківство - це чудовий період в житті, проте, дуже виснажливий і відповідальний. Часом батьки, не хотячи цього, ображають дітей, знецінюють їхні ста

Підказки батькам від психолога Юлії Гіппенрейтер

Психологія | 07:40, 11.04.2024

Батьківство - це чудовий період в житті, проте, дуже виснажливий і відповідальний. Часом батьки, не хотячи цього, ображають дітей, знецінюють їхні старання, досягнення чи мрії. І це не може не засмучувати. Саме тому сьогодні ділимося порадами психоло

Сьогодні ми підготували для вас історію, яка змушує задуматись про материнство і батьківство, при дитинство, яке було у кожного з нас, і як воно вплин

Бабусина мудрість: «Чому не можна карати дітей?»

Сімейні справи | 06:20, 11.04.2024

Сьогодні ми підготували для вас історію, яка змушує задуматись про материнство і батьківство, при дитинство, яке було у кожного з нас, і як воно вплинуло на все наше подальше життя.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: