Неочікувані фактори, які впливають на успішність дитини

Adoption
Date
  • 167 Переглядів
Без сумніву, хороші вчителі та добрі навички опанування нового матеріалу грають велику роль у засвоєнні нових знань, так само як і велика кількість інших факторів поза межами впливу учнів та батьків. Позитивним поштовхом можуть стати прості, але важливі речі, наприклад чистий одяг та привите прагнення до особистісного росту.

9105_4.jpg (38.31 Kb)


1. Наполегливість
Багато з нас вказує наполегливість як одну зі своїх позитивних рис, особливо про це не задумуючись.

Однак психолог Анжела Дакворт провела дослідження, яке довело, що вміння зосередитись на завданні та довести його до кінця є дуже важливим, адже саме від нього залежить, наскільки успішно людина досягає поставлених цілей. За результатами цього дослідження, діти, які успішні у навчанні, вчаться наполегливості змалечку, тобто вони вміють підвестись на ноги після невдачі.

2. Бачення своїх можливостей
Дослідження Анжели Дакворт базується на більш загальних висновках відомого психолога Керол Двек, яка стверджує, що на успіхи дитини сильно впливає образ мислення, привитий батьками.

Двек виявила, що значного успіху досягають ті люди, які мають образ мислення, націлений на зростання, а не на стабільність. Діти, яким змалечку прививають впевненість у власній спроможності до змін та росту, досягають більшого успіху, аніж ті, яким нав’язали думку, що треба змиритись з тим, що маєш, і не бажати більшого.

У контексті школи та навчання це означає, що погана оцінка сприймається як досвід та привід для самоаналізу, а не передвісник неприємностей вдома.

3. Час початку занять у школі
Американська Академія Педіатрії встановила, що заняття в середніх та випускних класах мають починатись не раніше, ніж о 8:30. Така постанова була спричинена результатами дослідження, яке довело, що когнітивні здібності дітей зазнають значної шкоди, якщо їм доводиться приходити на заняття раніше. Проаналізувавши статистику за 30 тисячами учнів, дослідники виявили, що відвідуваність та випускні оцінки пішли вгору, коли школи перейшли на більш пізній час початку занять.

4. Стосунки між батьками
Дослідження, результати якого були опубліковані у 2005 році, показало, що діти, батьки яких добре ладнають, демонструють кращі результати в школі, аніж ті, чиї батьки постійно сваряться. Що цікаво, це не залежало від того одружені їхні батьки, чи розлучені. Однак більш глибокий аналіз показав, що розлучення батьків таки сприяє погіршенню успішності. Діти зазнають більших проблем з поведінкою, мають занижену самооцінку та більш схильні до суперечок зі старшими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: навчання, успішність в школі


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Сучасні школярі повинні бути готові до різного розвитку подій і точно мають бути проінформованими про дії під час тривоги, коли вони в школі і поза її

Дії дитини, якщо повітряна тривога застала її не в школі

Школярі | 10:00, 07.09.2022

Сучасні школярі повинні бути готові до різного розвитку подій і точно мають бути проінформованими про дії під час тривоги, коли вони в школі і поза її межами. Отож, координувати учнів під час тривоги в школі зобов'язані вчителі. А що ж робити, коли д

Діти люблять, щоб було яскраво, смачно, зручно, швидко і щоб можна було ще й з друзями поділитися. Відразу відкидаємо всілякі шоколадки, чіпси, сухари

5 варіантів, що давати дитині до школи для перекусу

Дитяче харчування | 10:00, 06.09.2022

Діти люблять, щоб було яскраво, смачно, зручно, швидко і щоб можна було ще й з друзями поділитися. Відразу відкидаємо всілякі шоколадки, чіпси, сухарики, газовані напої і робимо ставку на корисні продукти. Їх теж можна подати красиво для дитини.

Спеціальна інформаційна бірка потрібна для того, аби допомогти дитині, якщо та загубиться та потребуватиме медичної допомоги. Таку інформацію повідоми

Початок навчання у школі: чому дітям потрібні інформаційні бірки?

Дитина | 05:00, 28.08.2022

Спеціальна інформаційна бірка потрібна для того, аби допомогти дитині, якщо та загубиться та потребуватиме медичної допомоги. Таку інформацію повідомила радниця-уповноважена президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дар'я Герасимчук.

Психолог Світлана Ройз опублікувала список із 10 речей, які потрібно пам'ятати батькам та вчителям під час війни.

Психолог розповіла, що потрібно враховувати батькам, які віддають дитину до школи під час війни

Школярі | 08:00, 27.08.2022

Психолог Світлана Ройз опублікувала список із 10 речей, які потрібно пам'ятати батькам та вчителям під час війни.

Надання дітям засобів для творчого мислення принесе їм користь не тільки зараз, але й у майбутньому. Наприклад, діти, які мають навички творчого мисле

Ігри на творче мислення для дітей

Дитина | 23:00, 26.08.2022

Надання дітям засобів для творчого мислення принесе їм користь не тільки зараз, але й у майбутньому. Наприклад, діти, які мають навички творчого мислення, є більш мотивованими та мають вищий рівень самооцінки. Творче мислення або розвиток і розширенн

Першокласники перед зарахуванням до школи мають пройти обов'язковий медогляд і надати довідки в навчальний заклад. У Міністерстві охорони здоров'я наг

Кому зі школярів потрібно проходити медогляд перед навчальним роком?

Школярі | 05:00, 26.08.2022

Першокласники перед зарахуванням до школи мають пройти обов'язковий медогляд і надати довідки в навчальний заклад. У Міністерстві охорони здоров'я нагадали, що медогляд має бути комплексним, зокрема й у вузьких спеціалістів.

Станом на сьогодні, більше 40% українських шкіл мають укриття. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України, Денис Монастирський.

Менш ніж половина українських шкіл і садків мають бомбосховища

Навчання | 08:30, 24.08.2022

Станом на сьогодні, більше 40% українських шкіл мають укриття. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України, Денис Монастирський.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: