Рефлюкс новонародженого: коли виникає небезпека?

Adoption
Date
  • 697 Переглядів
Іноді малюк зригує занадто часто!

5337_ref.jpeg (46.9 Kb)

Малюки на грудному і штучному вигодовуванні страждають від зригування (рефлюксу) однаково часто. Цей рефлекс захищає дитину від переїдання, виводячи надлишки їжі. Відрижки виникають через незрілість травної системи, в нормі - протягом години після кожного годування, в 2-3 прийоми. До 7 місяців рефлекс повинен зникнути.

Втім, час від часу спостерігається і надмірний рефлюкс: тоді підвищується ймовірність попадання їжі в дихальні шляхи. В цьому випадку для кращого засвоєння їжі рекомендують дробове харчування: середня порція, яка призначається дитині за віком, зменшується на 30%. Щоб добовий обсяг годувань при цьому зберігся, малюк повинен їсти кожні 1,5-2 години. Якщо такий захід не подіє, лікар пропише антірефлюксні суміші.

Прояв рефлюксу пізніше ніж через годину після їжі, особливо в поєднанні з запорами, вказує на уповільнене травлення. В будь-якому випадку консультація педіатра просто необхідна!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: рефлюкс


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Виховання дітей є дуже складним процесом для багатьох батьків. Вони не завжди можуть знайти найбільш оптимальний алгоритм для взаємодії з дитиною. Мам

Як казки допомагають батькам у вихованні дітей?

Виховання | 08:30, 01.03.2024

Виховання дітей є дуже складним процесом для багатьох батьків. Вони не завжди можуть знайти найбільш оптимальний алгоритм для взаємодії з дитиною. Мама і тато намагаються донести до дитини інформацію своїми словами, але не завжди ці слова зрозумілі д

Побічний ефект від цієї зручної, практично незамінної речі — роздратування на шкірі малюка. Хто насправді винен і що з цим робити?

Зміна підгузків: помилки, які роблять батьки

Дитина | 07:40, 01.03.2024

Побічний ефект від цієї зручної, практично незамінної речі — роздратування на шкірі малюка. Хто насправді винен і що з цим робити?

Міжнародна команда вчених провела дослідження, під час якого з'ясувала, як дотики матері відображаються на стані її новонародженої дитини.

Бути поруч з дитиною важливо для її розвитку - медики

Розвиток дитини | 11:20, 29.02.2024

Міжнародна команда вчених провела дослідження, під час якого з'ясувала, як дотики матері відображаються на стані її новонародженої дитини.

Діти — це велике щастя у житті батьків, але їх примхи серед ночі змушують батьків щось із цим робити. Деякі мами йдуть спати до іншої кімнати. Але чи

5 причин, через які мами воліють спати з немовлям, а не з чоловіком

Мама | 10:30, 29.02.2024

Діти — це велике щастя у житті батьків, але їх примхи серед ночі змушують батьків щось із цим робити. Деякі мами йдуть спати до іншої кімнати. Але чи завжди причина криється тільки у малюкові?!

Наукові співробітники розповіли, навіщо з дітьми потрібно лепетати. Дослідженням займалися академіки з лабораторії Корнельського університету, які при

Вчені пояснили, чому при розмовах з маленькими дітьми ми автоматично починаємо лепетати

Мама | 08:30, 29.02.2024

Наукові співробітники розповіли, навіщо з дітьми потрібно лепетати. Дослідженням займалися академіки з лабораторії Корнельського університету, які прийшли до дуже цікавого висновку.

Часто батьки не знають, заспокоювати їм малюка, який плаче або «загартовувати» характер?

Головна порада батькам: що робити, якщо дитина плаче

Мама | 07:40, 29.02.2024

Часто батьки не знають, заспокоювати їм малюка, який плаче або «загартовувати» характер?

Американським ученим вдалося довести, що вплив собак на психіку дітей істотно знижує ризики розвитку у них шизофренії в дорослому віці. А ось із котам

Раннє спілкування дитини з собакою нівелює у неї ризики захворіти на шизофренію

Дитина | 00:30, 29.02.2024

Американським ученим вдалося довести, що вплив собак на психіку дітей істотно знижує ризики розвитку у них шизофренії в дорослому віці. А ось із котами, стверджують експерти, справи йдуть трохи інакше.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: