Як часто слід ходити з немовлям на огляд до педіатра?

Adoption
Date
  • 317 Переглядів
Однією з найбільш важливих справ для батьків новонародженого немовляти є здійснення регулярних візитів до педіатра. В цілому, це допомагає переконатися, що дитина росте і розвивається належним чином, та вчасно виявити будь-які можливі проблеми з її здоров'ям.

1793_2776710e4a6a4f95c98cd346363.jpg (29.56 Kb)


Отже, як часто слід ходити з немовлям на огляд до педіатра? Загалом, рекомендовано проходити огляди щомісяця протягом перших шести місяців життя дитини, а потім раз на два місяці до того часу, коли дитина досягне віку двох років. Після цього, огляди можна проводити раз на квартал, або згідно з рекомендаціями лікаря.

Перші візити до педіатра мають вирішальне значення для дитини та її батьків. Під час першого візиту, лікар може допомогти встановити базові параметри для здоров'я дитини, такі як вага, ріст, обхват голови та інші важливі метрики. Лікар також може забезпечити поради щодо догляду за немовлям, включаючи годування, сон та гігієну.

Після першого візиту, рекомендовано проходити огляди щомісяця протягом першого року життя дитини, щоб переконатися, що дитина розвивається правильно і її здоров'я відповідає стандартам. На кожному візиті, лікар може проводити огляд дитини, вимірювати її вагу та обхват голови, перевіряти наявність симптомів будь-яких хвороб та встановлювати графік вакцинації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, дитина, педіатр, візит до лікаря


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Результати дослідження, проведеного вченими з Університету Північної Джорджії, були опубліковані в журналі American Journal of Infection Control.

Басейни з кульками визнали розсадником інфекції

Здоров'я | 12:10, 16.07.2024

Результати дослідження, проведеного вченими з Університету Північної Джорджії, були опубліковані в журналі American Journal of Infection Control.

Дослідники з Бейлорського медичного коледжу протягом п'яти років, з 2005 по 2010 роки, стежили за зміною зросту та ваги майже 7600 дітей шкільного вік

Вчені з'ясували, коли діти швидше ростуть

Дитина | 07:40, 16.07.2024

Дослідники з Бейлорського медичного коледжу протягом п'яти років, з 2005 по 2010 роки, стежили за зміною зросту та ваги майже 7600 дітей шкільного віку.

Вважається, що чим раніше дитина починає говорити, тим краще вона розвивається. Однак у кожної дитини швидкість розвитку мови є індивідуальною. Більші

Названо умову, за якої діти раніше починають говорити

Дитина | 11:20, 15.07.2024

Вважається, що чим раніше дитина починає говорити, тим краще вона розвивається. Однак у кожної дитини швидкість розвитку мови є індивідуальною. Більшість починає вимовляти окремі слова та фрази до 18 місяців, але хтось тішить батьків своїм дитячим ле

Завдяки материнському молоку в перші тижні життя в організмі малюка з'являються найважливіші імунні клітини.

Вчені пояснили, чому грудне вигодовування корисне для імунітету

Немовля | 09:30, 14.07.2024

Завдяки материнському молоку в перші тижні життя в організмі малюка з'являються найважливіші імунні клітини.

Вчені з'ясували: коли ми сміємося, в наш організм надходить більше кисню, що сприятливо впливає на всі внутрішні процеси. Також сміх допомагає нам впо

Як сміх впливає інтелект дитини?

Розвиток дитини | 12:10, 13.07.2024

Вчені з'ясували: коли ми сміємося, в наш організм надходить більше кисню, що сприятливо впливає на всі внутрішні процеси. Також сміх допомагає нам впоратися з депресією, тривогою та стресом, є потужним знеболюючим, природним джерелом серотоніну, дофа

У групі ризику перебувають ті, хто народився терміном менше 28 тижнів вагітності. Такі дані були отримані вченими з Університету Турку (Фінляндія).

Недоношені діти мають більший ризик розвитку депресії у підлітковому віці

Дитина | 07:40, 13.07.2024

У групі ризику перебувають ті, хто народився терміном менше 28 тижнів вагітності. Такі дані були отримані вченими з Університету Турку (Фінляндія).

Члени Американської Академії педіатрії проаналізували статистичні дані про те, як часто немовлята помирають уві сні, коли перебувають у напівсидячому

Медики просять батьків не вкладати немовлят спати в автокріслі

Немовля | 12:10, 12.07.2024

Члени Американської Академії педіатрії проаналізували статистичні дані про те, як часто немовлята помирають уві сні, коли перебувають у напівсидячому положенні — в автокріслі, шезлонгу чи колясці прогулянок.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: