Дитині може передатися гомосексуальність від батьків - вчені

Adoption
Date
  • 988 Переглядів
Американські вчені в ході дослідження з'ясували, що існує прямий зв'язок між генами і сексуальною орієнтацією людини.

6356_b81b93ac31f3a33.jpg (39.7 Kb)

Щоб провести дослідження в цій сфері, для експерименту вчені запросили 37 пар однояйцевих близнюків, кожній парі з яких один із брат мав гомосексуальну природу, а інший залишався виключно гетеросексуальним. Вчені порівняли їх ДНК.

Один з керівників наукової групи Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі нарікає, що провести дане дослідження було дуже складно, оскільки генетичні зразки однояйцевих близнюків - практично ідентичні, адже їх виносила одна і та ж мати, умови їх розвитку і вихованні були однаковими, як і спадковість. Оскільки сам генетичний матеріал був дуже схожий, дослідниками було важко знайти гени, що відповідають за сексуальну орієнтацію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чим полігамія корисна для жінок

Справа в тому, що геном людини містить в собі близько 40 000 генів, але не всі з них є активними. Існують молекули, які прикріплюються до певних ділянок ДНК і роблять їх спотворені. Але саме ці молекули і цікавлять вчених, оскільки за допомогою розшифровки їх алгоритму можна було б керувати генетичним кодом людини. А це врятувало б безліч життів і стала б кращою профілактикою народження дітей з генетичними відхиленнями. На даний момент наука ще не може безпосередньо втручатися в геном людини. Тим не менш, вчені вже довели, що здоровий спосіб життя є запорукою здорових нащадків, тобто ті самі невідомі молекули "вимикають" гени, що викликають патології та вроджені хвороби у людей. Цей процес, коли активуються гени або деактивуються, називається епігенетичним імпринтингом.

В ході експерименту вдалося створити спеціальний алгоритм, завдяки якому виявили 9 ділянок генетичної ланцюга, де схожість була виражена всього на 70%. Це і наштовхнуло вчених на думку, що саме ця ділянка генів був деактивовано у братів з гомосексуальною орієнтацією. Поки що не вдалося з'ясувати, яким чином гени стають неактивними і що стає причиною цього, але експеримент триває. Вчені сподіваються, що їх дослідження допоможе краще зрозуміти, чому деякі люди стають гомосексуальними і як цей факт їх змінює.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сексуальна орієнтація, ДНК, гомосексуальність, секс, вагітність, дитина, батьки


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Наукові співробітники дізналися, що здатне вплинути на народження мертвої дитини.

Причини народження мертвих дітей

Я вагітна | 23:30, 10.04.2019

Наукові співробітники дізналися, що здатне вплинути на народження мертвої дитини.

Незвичайна вагітність жінки сталася у Бангладеш, повідомляє

Двічі народила за один місяць

Вагітність та пологи | 23:30, 28.03.2019

Незвичайна вагітність жінки сталася у Бангладеш, повідомляє "AsiaOne".

Американські вчені провели серію досліджень і визначили, що причиною раптової втрати пам'яті можуть стати дихальна недостатність, набряк мозочка і зло

Причини появи провалів в пам'яті

Патологія | 08:00, 24.03.2019

Американські вчені провели серію досліджень і визначили, що причиною раптової втрати пам'яті можуть стати дихальна недостатність, набряк мозочка і зловживання опадами.

Академіки з Бірмінгемського університету у Великобританії розповіли, що надлишок гормонів у представниць прекрасної статі загрожує сліпотою.

Надлишок гормонів у жінок загрожує сліпотою

Патологія | 09:30, 23.03.2019

Академіки з Бірмінгемського університету у Великобританії розповіли, що надлишок гормонів у представниць прекрасної статі загрожує сліпотою.

Як зазначає

Не варто відкладати повторну вагітність, якщо перша закінчилася невдало

Вагітність та пологи | 09:30, 05.03.2019

Як зазначає "BBC", під мертвонародженням розуміється поява на світ мертвої дитини після 24 повних тижнів вагітності і, якщо дитина вмирає на більш ранньому терміні ще в утробі матері (викидень).

У ситуації, коли гормональний фон зазнає несприятливих змін, можуть розвинутися захворювання і патологічні стани, які саме - читайте у нашому матеріал

Захворювання, пов'язанні з порушенням гормонального балансу

Хвороби | 09:30, 20.02.2019

У ситуації, коли гормональний фон зазнає несприятливих змін, можуть розвинутися захворювання і патологічні стани, які саме - читайте у нашому матеріалі.

Американські академіки розповіли, що прийом риб'ячого жиру вагітними жінками значно знижує ймовірність викидня. Про це стало відомо після дослідження,

Риб'ячий жир знижує ризик викидня

Вагітність та пологи | 23:30, 18.02.2019

Американські академіки розповіли, що прийом риб'ячого жиру вагітними жінками значно знижує ймовірність викидня. Про це стало відомо після дослідження, в ході якого використовували лабораторних гризунів, які очікують потомства.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: