Чому виникає позаматкова вагітність?

Adoption
Date
  • 1585 Переглядів
Порушення фізіології часто стає на заваді проходження заплідненої яйцеклітини в порожнину матки. Найбільш частими причинами є інфекції (наприклад, трихомоніаз, гонорея або хламідіоз). Вони сприяють запаленню маткових труб, їх звуження і деформації, що й зупиняє в них зародок, який надалі зростає і розриває маткову трубу. Дуже часто позаматкова вагітність стає симптомом таких захворювань, як трихомоніаз і хламідіоз, оскільки вони можуть довгий час не подавати жодних ознак патології.

06_zud-pri-molochnice-730x425.jpg (19.03 Kb)

Іншими причинами позаматкової вагітності стають перенесені раніше оперативні втручання, а також стерилізація і лікування безпліддя деякими медикаментозними препаратами. Найчастіше позаматкова вагітність може виникати через інфантилізм. У цьому випадку структура маткових труб порушена спочатку.

Для раннього діагностування позаматкової вагітності проводяться спеціальні обстеження та аналізи. В першу чергу це трансабдомінальне УЗД, трансвагінальне УЗД матки, її придатків. Дане обстеження дозволяє встановити позаматкову вагітність вже на 3-4 тижні терміну. Обов'язково досліджується рівень хоріонічного гонадотропіну людини в крові. Цей аналіз допомагає встановити факт наявності вагітності і можливість наявності позаматкової вагітності.

Застосування домашніх тестів для встановлення вагітності не дає можливість визначення наявності позаматкової вагітності. Звичайно, якщо вони вказують на наявність вагітності, слід негайно звернутися до фахівців для проходження УЗД.

Позаматкова вагітність представляє небезпеку своїми ускладненнями, які іноді можуть призвести до смерті, повторної млжливості позаматкової вагітності, безпліддя. Найчастіше оперативне втручання при позаматковій вагітності закінчується видаленням маткової труби, матки або яєчників. Якщо вдається цього уникнути, то шанси завести дитину в майбутньому все одно залишаються вкрай малими. Найчастіше єдина мета лікування позаматкової вагітності - це порятунок життя жінки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: позаматкова вагітність, причини, інфекція, УЗД


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Норвезькі фахівці дослідили, що може перешкодити жінці виносити малюка.

Що заважає жінкам виношувати дітей

Вагітність та пологи | 09:30, 18.04.2019

Норвезькі фахівці дослідили, що може перешкодити жінці виносити малюка.

Наукові співробітники дізналися, що здатне вплинути на народження мертвої дитини.

Причини народження мертвих дітей

Я вагітна | 23:30, 10.04.2019

Наукові співробітники дізналися, що здатне вплинути на народження мертвої дитини.

Незвичайна вагітність жінки сталася у Бангладеш, повідомляє

Двічі народила за один місяць

Вагітність та пологи | 23:30, 28.03.2019

Незвичайна вагітність жінки сталася у Бангладеш, повідомляє "AsiaOne".

Американські вчені провели серію досліджень і визначили, що причиною раптової втрати пам'яті можуть стати дихальна недостатність, набряк мозочка і зло

Причини появи провалів в пам'яті

Патологія | 08:00, 24.03.2019

Американські вчені провели серію досліджень і визначили, що причиною раптової втрати пам'яті можуть стати дихальна недостатність, набряк мозочка і зловживання опадами.

Академіки з Бірмінгемського університету у Великобританії розповіли, що надлишок гормонів у представниць прекрасної статі загрожує сліпотою.

Надлишок гормонів у жінок загрожує сліпотою

Патологія | 09:30, 23.03.2019

Академіки з Бірмінгемського університету у Великобританії розповіли, що надлишок гормонів у представниць прекрасної статі загрожує сліпотою.

Як зазначає

Не варто відкладати повторну вагітність, якщо перша закінчилася невдало

Вагітність та пологи | 09:30, 05.03.2019

Як зазначає "BBC", під мертвонародженням розуміється поява на світ мертвої дитини після 24 повних тижнів вагітності і, якщо дитина вмирає на більш ранньому терміні ще в утробі матері (викидень).

У ситуації, коли гормональний фон зазнає несприятливих змін, можуть розвинутися захворювання і патологічні стани, які саме - читайте у нашому матеріал

Захворювання, пов'язанні з порушенням гормонального балансу

Хвороби | 09:30, 20.02.2019

У ситуації, коли гормональний фон зазнає несприятливих змін, можуть розвинутися захворювання і патологічні стани, які саме - читайте у нашому матеріалі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: