Правила годування грудьми, щоб уникнути проблем

Adoption
Date
  • 1968 Переглядів
Все частіше молоді мами відмовляються від грудного вигодовування на користь штучного, а все тому, що виникає багато проблем з самими грудьми породіллі. Як правильно годувати дитину, аби уникнути проблем?

3292_95_main5m.jpg (22.26 Kb)

Починайте одразу
Практика пологових будинків, коли дитину розлучали з матір’ю після пологів, нині критикується. Одразу після народження рекомендовано прикласти дитину до грудей, щоб вона спробувала висмоктати хоч трохи молозива, сповненого поживних та захисних речовин. У перші дні дитина може переварити якісь десятки грамів їжі, тож таке годування — те, що потрібно.

Разом з дитиною
Ще одна практика, що відходить у минуле,— це годування за розкладом, коли у пологових будинках дітей приносять мамам раз на 3–3,5 години. Зараз з’являються «кімнати спільного перебування», де матуся перебуває з дитиною весь час. Це дає змогу відрегулювати режим лактації.
Проблемою на цьому етапі може стати біль у сосках, бо у перші дні дитина ладна майже безперервно смоктати молоко. Пропонуйте немовляті груди по черзі та робіть паузи між годуванням.

Давайте груди маляті правильно
Ротик дитини повинен захоплювати весь сосок цілком, це допоможе уникнути тріщин.

Не зціджуйте молоко після кожного годування
Жіночі груди виробляють приблизно 650–850 мл молока на добу. Ці показники коливаються від найменших кількостей після пологів і до одного літра на добу. Чим більше зцідити молока, тим більше його прибуде, бо воно виробляється «за потреби». Якщо ви годуватимете малюка за його вимогою, та не будете після цього зціджувати молоко, організм сам налаштується на потрібну норму.

Коли потрібно зціджувати молоко?
На 3–4-й день після народження малюкові ще не потрібно багато молока, але його кількість у грудях різко збільшується. Найкраще буде зцідити трохи молока перед годуванням, щоб дитині було простіше захопити сосок, і після годування, щоб груди пом’якшали.

Увага! Груди потрібно масажувати, щоб не виникало застою молока. Регулярно промацуйте молочні залози, щоб не пропустити утворення ущільнень. Під час літньої спеки малюк може випивати менше молока, і тоді вам теж доведеться його трохи зціджувати, щоб підтримати нормальний обсяг лактації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Чим годувати дитину, якщо у неї діарея


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: грудне годування, грудне вигодовування, лактація, проблеми з грудьми


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Американські медики провели дослідження за участю майже 30 тисяч жінок з половини штатів США. Вони встановили, що годування грудьми знижує ризик розви

Що може знизити ризик післяпологової депресії?

Післяпологовий період | 08:00, 18.10.2021

Американські медики провели дослідження за участю майже 30 тисяч жінок з половини штатів США. Вони встановили, що годування грудьми знижує ризик розвитку післяпологової депресії.

Як схуднути після пологів? Візьміть на замітку поради від відомого дієтолога.

Схуднення після пологів: 5 популярних міфів від дієтолога шоу "Зважені та щасливі"

Мама | 23:00, 14.10.2021

Як схуднути після пологів? Візьміть на замітку поради від відомого дієтолога.

Вихід на роботу, відрядження, навчання, лікування або ж інші ситуації можуть потребувати годування дитини зцідженним молоком. Про те, як зберігати гру

Як зберігати зціджене грудне молоко?

Післяпологовий період | 10:00, 14.10.2021

Вихід на роботу, відрядження, навчання, лікування або ж інші ситуації можуть потребувати годування дитини зцідженним молоком. Про те, як зберігати грудне молоко і на що звертати увагу – читайте далі.

У немовлят, які отримували молоко в перші тижні після народження, серцеві функції нормалізувалися протягом року.

Назвали ще одну користь від грудного вигодовування для недоношених дітей

Немовля | 12:00, 07.10.2021

У немовлят, які отримували молоко в перші тижні після народження, серцеві функції нормалізувалися протягом року.

Природне припинення грудного вигодовування має відбуватися при досягненні дитиною віку більше 1 року. Щоб правильно провести відлучення дитини від гру

Як правильно припиняти лактацію?

Мама | 12:00, 02.10.2021

Природне припинення грудного вигодовування має відбуватися при досягненні дитиною віку більше 1 року. Щоб правильно провести відлучення дитини від грудей і уникнути розвитку ускладнень, при припиненні лактації слід дотримуватися ряду правил.

Лактація – це фізіологічний процес, який, однак, може ускладнитися низкою неприємних захворювань і патологічних станів.

Тріщини на сосках і застій молока - поради мамі

Післяпологовий період | 10:00, 02.10.2021

Лактація – це фізіологічний процес, який, однак, може ускладнитися низкою неприємних захворювань і патологічних станів.

Якщо у новоспеченої матері виявляють анемію, то в такому випадку виникає потреба підвищувати рівень гемоглобіну. Пацієнтка відчуває таку патологію вто

Як підняти гемоглобін після пологів

Післяпологовий період | 08:00, 02.10.2021

Якщо у новоспеченої матері виявляють анемію, то в такому випадку виникає потреба підвищувати рівень гемоглобіну. Пацієнтка відчуває таку патологію втомою, болями голови, сонливим станом, млявістю.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: