Гіпертонія при вагітності

Adoption
Date
  • 1994 Переглядів
Високий артеріальний тиск може стати причиною серйозних ускладнень для майбутньої матері і її плоду.
У деяких жінок вагітність супроводжується підвищеним кров'яним тиском, а разом з ним - затриманням в організмі рідини і появою білка в сечі. Такий стан називається прееклампсією. У таких випадках високий артеріальний тиск може стати причиною серйозних ускладнень як для майбутньої матері, так і для її плоду. Високий кров'яний тиск при вагітності здатен негативно впливати на нирки, головний мозок, очі і печінку жінки, викликаючи в цих органах крововиливи.

Якщо прееклампсія стає причиною судомних нападів, небезпечних як для вагітної жінки, так як для її плоду, значить, вона переходить в інший стан, який називають еклампсією.

Високий кров'яний тиск веде до нападів, оскільки зменшує обсяг кисню, який доставляється в мозок жінки. Напади, що викликаються еклампсією, можуть призвести до крововиливу в мозок. Інсульт - найбільш поширена причина смерті майбутніх матерів від еклампсії. Навіть не дуже високий артеріальний тиск може зменшити потік крові і кисню до плаценті, що призводить до нестачі живлення плоду і його затримки у зростанні. У результаті стають вірогідні передчасні пологи.

Для виявлення ранніх ознак високого артеріального тиску при вагітності дуже важливо якомога частіше відвідувати свого лікаря, який порадить лікування і те, як правильно харчуватися, особливо на ранній стадії вагітності. Чим раніше жінка почне лікування гіпертонії, тим вищі шанси на успішне лікування та сприятливий результат вагітності. У найбільш важких випадках, коли еклампсія загрожує життю майбутньої матері, у лікарів залишається єдиний вихід, або для народження дитини вдатися до примусових пологів, або провести операцію Кесарів розтин. Незалежно від того, на якому етапі розвитку проходить вагітність.

Після пологів кров'яний тиск зазвичай повертається до нормального, і жінка не відчуває ніяких хворобливих наслідків. Не зважаючи на це, вона не повинна забувати, що високий артеріальний тиск - це фактор ризику в її подальшому житті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Кров'яний тиск, вагітність, прееклампсія, гіпертонія


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Малюк проблем не вирішить - навпаки, лише їх додасть!

Криза першого року шлюбу: чи потрібно думати про дитину?

Плануємо дитину | 15:00, 15.01.2020

Малюк проблем не вирішить - навпаки, лише їх додасть!


Якщо ви довго

Продукти, які допоможуть прискорити зачаття малюка

Плануємо дитину | 19:15, 27.10.2019

Якщо ви довго "працюєте" над дитиною, зверніть увагу на раціон!

І нарешті зачати малюка!

Як подолати психологічне безпліддя

Плануємо дитину | 15:00, 23.10.2019

І нарешті зачати малюка!


ВВи готові, а ваш коханий побоюється?

Як підвести чоловіка до думки про другого малюка

Плануємо дитину | 01:30, 07.10.2019

ВВи готові, а ваш коханий побоюється?

Чим урізноманітнити харчування?

Яким повинен бути раціон пари для зачаття малюка

Плануємо дитину | 22:20, 27.08.2019

Чим урізноманітнити харчування?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: