Тренувальні чи справжні: як розрізнити перейми

Adoption
Date
  • 1469 Переглядів
В останні дні перед пологами майбутня мама буквально "на голках", адже тривожать не лише сам процес народження малюка, а й те, як би не прогавити початок, як відрізнити справжні перейми від тренувальних і вчасно доїхати до пологового. Повідомляє сайт Наша мама.
8968_b80dac6e30f3e8fa6823f28eefa2c54c.jpg (24.82 Kb)


Тренувальні перейми виникають в основному у жінок з першими пологами приблизно з 20 тижня вагітності і допомагають організму підготуватися до пологів, вони ж «тренують» матку: роблять її більш еластичною і м'якою. Тривають в середньому до 2 хвилин, проміжок між ними непостійний, сягає від 30 хвилин до години.

Існує ряд ознак, за якими відрізняють тренувальні перейми:

нерегулярний характер;
перейми не наростають, не посилюються;
проміжок між ними завжди різний;
не відбувається розкриття маткового зіву (це визначить гінеколог).

Тренувальні скорочення матки іноді здаються досить сильними, але вони не переймоподібні, а носять більше ниючий, тягнучий характер. З ними цілком можна впоратися, якщо зайняти інше положення, просто прилягти, прийняти теплу ванну, відпочити.

Справжні або родові перейми важко сплутати з іншими станами, і жінки, які йдуть на пологи не перший раз, легко їх розпізнають. Ознаки, за якими можна визначити, як починаються перейми у тих, що народжують впере:

Родові скорочення матки починаються, як правило, з ниючого болю у низу живота, попереку, стегнах, яка з часом посилюється, має хвилеподібний характер: то вщухає, то поновлюється. Нерідко ці болі порівнюють з менструальними, однак при переймах вони носять регулярний і наростаючий характер, а проміжки між ними скорочуються з кожною годиною. Такі скорочення не припиняються, не заспокоюються, а тільки посилюються.
Матка напружується, виникає так званий тонус, що легко відчути, поклавши руку на живіт. Матка кам'яніє, стає твердою, з'являється відчуття, що вона стискається, напружується. Через деякий час, коли перейми втрачають свою інтенсивність, матка знову розслабляється. З кожним разом біль і тонус посилюються. При тренувальних переймах тонус матки відчутний у меншій мірі.

Тривалість маткових скорочень збільшується, а проміжки між ними з кожним разом стає менше. Шийка матки розкривається.

Перші родові перейми в латентному періоді нетривалі, тривають від 20 до 30 секунд, а проміжок між ними становить 20-30 хвилин. Поступово вони відчуваються не як просте потягування живота, біль наростає, перейми тривають вже до 40-45 секунд, а проміжок між ними зменшується до 5-6 хвилин. Це найкращий час, щоб відправитися в пологовий будинок. На сайті Наша мама ви знайдете завжди цікаві та корисні новини для матусь та дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: пологи, перейми


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Як відбуваються пологи? Повідомляє сайт Наша мама.

Чим може загрожувати двійне обвиття малюка пуповиною

Пологи | 18:00, 28.05.2020

Як відбуваються пологи? Повідомляє сайт Наша мама.Як це пояснюють лікарі?

Нудота і діарея свідчать про початок пологів

Пологи | 16:00, 15.05.2020

Як це пояснюють лікарі?

Як пояснюють перебіг цих пологів лікарі?

Проднормальні пологи: чому не потрібно панікувати

Пологи | 12:00, 15.05.2020

Як пояснюють перебіг цих пологів лікарі?Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: