Розповідь батька про партнерські пологи

Adoption
Date
  • 2922 Переглядів
papa-boitsja-vzjat-rebjonka-na-ruki.jpg

Цей лист-звернення. чи то навіть сповідь новоспеченого батька, ми знайшли в Мережі і вирішили, що він вартий вашої уваги.
(Орфографія і пунктуація самого автора).Історія почалася напередодні Нового 2004 року... коли у моєї жінки почалися різного роду "вагітні капризи"! =))

Зростаючий животик вимагав того , чого знайти було НЕМОЖЛИВО... Щось типу солоненьке, але не те, що є у нас вдома, солоденьке, але те, що ще не придумали! =)))

Ніч... тиша... прокидаюся від того, що хтось плаче... спочатку думаю, що сниться... з черговим схлипом усвідомлюю, що плаче дружина...

Питаю що сталося... ламається, не відповідає... через півгодини допиту добиваюся, що їй страшенно хочеться полуниці... а її нема і на вулиці зима!

Об'їжджаю півміста, і в кожному супермаркет, мене проводжають співчутливі погляди... привожу їй полуницю... З'їдає півягідки... Більше не хоче... я трясуся від люті, але розумію, що вона не винна ... ЦЕ В НІЙ буйство ПРИРОДИ!

"Наші" пологи затримувалися вже два тижні, ми били в дзвони, лікарі ж були байдужі і спокійні як індійські вожді... приймаю вольове рішення йти на платні пологи і бути присутнім при них! Лікар... (дай Бог їй здоров'я), дивиться на мене скептично...

Чотири шалені ночі, коли у нас, починалися перейми, я метушливо збирав шмотк , підганяв машину... гнав до пологового будинку... а вони помилкові...

Пологи затримуються, радять відвернути дружину від думки пологів... їдемо і, купуємо пароварку, блендер... і... ХОЛОДИЛЬНИК... так сказати шопінг-терапія. Було це 22 липня 2005, доставка холодильника на 23 липня! =)) Приїжджаємо додому радісні новій покупці... відзначаємо її... лягаємо спати...

У 5 РАНКУ перейми! Технологія зборів у пологовий будинок відточена до автоматизму... це пакет для неї, це пакет для мене... документи... гроші... ключі від машини... їдемо =)) Приїжджаєм ... викликаю лікаря по мобільнику... вона вже скептично ставиться до наших переймів... повідомляємо, що почали відходити води... Залишаю дружину в передпологовій, сам мчу за лікарем... Я ТАК ЩЕ НІКОЛИ НЕ ЛІТАВ!

Отже... Кульмінація!

Піднімаємося на 5 поверх пологового будинку... пологове відділення... святая святих... тут ще не ступала нога простого смертного чоловіка! Нам визначають окрему палату... Розташовуємося... чую як в сусідніх палатах бідненькі жінки стогнуть... кричать... плачуть ... шкребуть стіну... і до мене доходить КУДИ Я ПОТРАПИВ І ЩО ЗАРАЗ БУДЕ!

У боротьбі розуму і страху перемагає любов до дружини. Перейми у нас слабенькі... не буду описувати весь процес проходження переймів... але...

МЕНІ ЩЕ НІКОЛИ НЕ БУЛО ТАК ВАЖКО! Поставили крапельницю... щось не так з голкою... виходжу в коридор... і всім своїм басом на весь поверх... "СЕСТРАААааааа" ... всі породіллі спочатку притихли... потім відразу у двох почалися стрімкі пологи (мені навіть подяку висловили).

З 5 ранку до 1 годині дня... ні покурити, ні в туалет, весь час з дружиною... масажуйте їй крижі... Вона повідомляє лікарям, що їй треба ВЖЕ НАРОДИТИ... тому що в 6 вечора нам привезуть холодильник... До першої години дня я вимотаний як після розвантаження ешелону брудних памперсів. Коли ми переходили з палати на пологовий стіл (або стілець)... я хотів зникнути... провалитися... втратити свідомість... Але моя свідомість залишати мене не хотіла!

Потуги! О, БОЖЕ, НЕВЖЕ ТАКЕ МОЖЕ БУТИ??? Тужусь РАЗОМ ЗІ СВОЄЮ ДРУЖИНОЮ... На щоках У МЕНЕ лопаються АРТЕРІЇ ... ОЧІ ЧЕРВОНІ ... (ще трохи і я "народив би" разом з нею в прямому сенсі ... от тільки плід моїх пологів був би несподіванкою для всіх присутніх при пологах) =))

Нелюдський крик ОСТАНІХ переймів... ТИША (минуло кілька миттєвостей, але мені здалось, що йдуть години, я відчуваю як ворушиться і сивіє волосся на голові) ... і наше маленьке диво своїм прекрасним криком повідомило всьому людству, що вона з'явилася на світ... вона готова жити... і наплювати їй на всіх навколо. Окрім татуся й матусі.

Мені повідомляють, що у нас дівчинка... я стою і реву не приховуючи сліз... всі, хто був у палаті, з повагою дивляться на мене... і вітають... а я стою... розмазую соплі... і реву...

Дорогі жінки ... СПАСИБІ ВАМ...

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: пологи, перейми, мама, тато, жінка, чоловік, вагітність, розповідь, психологія


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Права, які має вагітна при пологах.

Які права має жінка під час пологів

Вагітність та пологи | 09:30, 08.06.2019

Права, які має вагітна при пологах.

Багато жінок після народження малюка починають втрачати форму грудей, і починають комплексувати. Як зберегти красу грудей - читайте у матеріали.

Як зберегти красу грудей після пологів

Пологи | 09:30, 24.05.2019

Багато жінок після народження малюка починають втрачати форму грудей, і починають комплексувати. Як зберегти красу грудей - читайте у матеріали.

Згідно з новими дослідженнями, епідуральна анестезія, яку активно використовують для знеболювання під час пологів, не впливає на їх тривалість.

Як епідуральна анестезія впливає на перебіг пологів

Вагітність та пологи | 09:30, 13.04.2019

Згідно з новими дослідженнями, епідуральна анестезія, яку активно використовують для знеболювання під час пологів, не впливає на їх тривалість.

Ізраїльські медики розповіли, що жінки, які народжують вдома, практично в три рази частіше стикаються з ускладненнями.

Домашні пологи втричі небезпечніші лікарняних

Вагітність та пологи | 23:30, 06.03.2019

Ізраїльські медики розповіли, що жінки, які народжують вдома, практично в три рази частіше стикаються з ускладненнями.

Передчасні пологи, що викликають гіпоксію мозку плода, загрожують порушеннями в розвитку дитини. Зокрема, може постраждати процес навчання моторним на

До яких наслідків для дитини призводять передчасні пологи мами

Пологи | 09:30, 01.03.2019

Передчасні пологи, що викликають гіпоксію мозку плода, загрожують порушеннями в розвитку дитини. Зокрема, може постраждати процес навчання моторним навичкам. Оскільки мозочок, який відповідає за координацію рухів і м'язову пам'ять, максимально активн

Пологи у вихідні дні, свята і ночами нерідко закінчуються ускладненнями. Цей висновок був зроблений за підсумком аналізу понад два мільйони випадків у

В які дні небезпечно народжувати дітей

Вагітність та пологи | 23:30, 28.02.2019

Пологи у вихідні дні, свята і ночами нерідко закінчуються ускладненнями. Цей висновок був зроблений за підсумком аналізу понад два мільйони випадків ускладнених пологів за 2005-2010 роки. В цілому неефективна командна робота медиків стояла за 75% лік

Нещодавно в Іраку стався дивний випадок. 25-річна дівчина виносила і народила сімох дітей.

25-річна жінка народила відразу сімох дітей

Мама | 14:00, 21.02.2019

Нещодавно в Іраку стався дивний випадок. 25-річна дівчина виносила і народила сімох дітей.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: