Чому на погоду "ломить" суглоби

Adoption
Date
  • 1640 Переглядів
Як тільки погода змінюється з теплої на прохолодну і вологу, багато людей починають відчувати неприємні хворобливі відчуття, як кажуть у народі — «ломить суглоби».
chomu-boljat-nogy-1.jpg (.65 Kb)


Згідно сухим цифрам статистики хвороби суглобів вражають кожну третью людину. У сучасному світі причин для виникнення цієї хвороби стає все більше і більше. В однієї групи хворих хвороба розвивається в силу генетичної схильності або через порушення обміну речовин. Але є й інші чинники, що сприяють розвитку цих захворювань:

малорухливий спосіб життя (гіподинамія), відсутність фізичного навантаження призводить до ослаблення м'язів і збільшення маси тіла, а, відповідно, навантаження на суглоби;
погана екологія та неправильне харчування, що викликають алергію, яка також може побічно впливати на розвиток запальних і дегенеративних процесів у суглобах;
швидкий ритм життя, коли на похід до лікаря не залишається часу.
Захворювання суглобів — одні з найчисельніших, які вражають як літніх людей, так і молодих і навіть дітей. Але лікарі досі не встановили точну природу їх виникнення. Найпоширенішою патологією суглобів є ревматоїдний артрит, який відноситься до групи аутоімунних захворювань. Це означає, що під впливом незрозумілого фактора організм починає виробляти антитіла, що руйнівно діють на сполучну тканину суглобів та вражаючі суглобовий хрящ.

Артрит — це захворювання сезонного характеру, яке загострюється восени-взимку і відступає, найчастіше, навесні-влітку. Але загострюється артрит не тільки від зміни погоди або переохолодження, але і від нервової напруги і стресів.

Лікування ревматоїдного артриту повинне проводитися строго під наглядом лікаря. На жаль, сучасна медицина не може повністю вилікувати артрит, але застосовуючи лікарську терапію можна істотно сповільнити прогресування хвороби. Багато рецептів пропонує і народна медицина, які легко можна знайти в інтернеті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: лікування, суглоби, біль, поради


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Перші зубки дитини чекають всі батьки, але іноді їх зростання затримується. А які причини такої затримки, і що робити для вирішення проблеми?

Прорізування молочних зубів у малюків: коли варто хвилюватися?

Дитина | 00:30, 02.03.2024

Перші зубки дитини чекають всі батьки, але іноді їх зростання затримується. А які причини такої затримки, і що робити для вирішення проблеми?

Українці люблять йти до лікаря лише тоді, коли дуже припече.

Чи дійсно профілактичний огляд організму може попередити смерть

Профілактика і лікування | 21:00, 01.03.2024

Українці люблять йти до лікаря лише тоді, коли дуже припече.


Періодично потрібно проводити комплексне обстеження.

Як повністю перевірити свій організм

Профілактика і лікування | 20:00, 26.02.2024

Періодично потрібно проводити комплексне обстеження.

Вчені оголосили вживання коров'ячого молока найчастішою причиною смерті дітей від харчової алергії.

Це найчастіша причина смерті дітей від харчової алергії

Алергія | 07:40, 25.02.2024

Вчені оголосили вживання коров'ячого молока найчастішою причиною смерті дітей від харчової алергії.

Чому діти часто хворіють, коди ходять в дитячий садок?

Дошкільнята | 01:20, 24.02.2024

"Не хворів, не хворів вдома, а у садку — наче прорвало, ГРЗ за ГРЗ!" Ця проблема знайома кожному з батьків, що віддає дитину до дитячого садка. Дійсно, там діти хворіють частіше: до 9-12 разів у перший рік відвідування садка і до 6-9 разів у наступні

Згідно з новим дослідженням вчених з технічного університету Чалмерса (Швеція), вживання матерями коров'ячого молока під час грудного вигодовування мо

Коров'яче молоко зменшує ймовірність розвитку алергії у дітей

Дитина | 06:20, 21.02.2024

Згідно з новим дослідженням вчених з технічного університету Чалмерса (Швеція), вживання матерями коров'ячого молока під час грудного вигодовування може знизити ризик розвитку харчової алергії у дітей.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: