Чи потрібно видаляти аденоїди у дитини

Adoption
Date
  • 239 Переглядів
І як розвиваються аденоїди?

0043_877.jpeg (55.44 Kb)


Аденоїди - це надмірне розростання глоткової мигдалини. У відповідь на вторгнення мікробів в носоглотку дитини або прояв алергії глоткові мигдалини починають активніше виробляти лімфоцити і збільшуватися в розмірах (виникає так звана робоча гіпертрофія). Якщо під час вагітності, особливо в період з 7-го по 9-й тиждень, мама хворіла вірусними захворюваннями, то малюк може народитися з уже гіпертрофованими мигдалинами.

Найчастіше запаленням мигдалин страждають діти 3-4 років. Перший сигнал цієї проблеми - порушення носового дихання і хропіння під час сну. Рот дитини постійно напіввідкритий, обличчя набрякає, з'являються мішки і синява під очима, голос стає гугнявим. Організм малюка різко недоотримує кисень, а це призводить до цілого ряду проблем центральної нервової системи. Іноді у таких діток погіршується пам'ять, розсіюється увага, вони стають дратівливими, примхливими, може з'явитися нічний енурез.

Проте поспішати з видаленням аденоїдів фахівці не радять, адже вони дуже важливі для імунного захисту організму. У наші дні існує декілька лікувальних програм і ряд препаратів, які допомагають поліпшити носове дихання і загальний стан носоглотки: гомеопатичні засоби, спеціальні краплі в ніс і зрошення, фізіотерапія, дихальна гімнастика. Рішення про видалення аденоїдів зазвичай приймають, коли консервативне лікування не дає результату, а у малюка розвиваються ускладнення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: аденоїди, мигдалини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Чому інфаркти відбуваються у понеділок?

Профілактика і лікування | 06:20, 05.03.2021

Дослідження показало день тижня, в який у людей є найбільша ймовірність розвитку інфарктів. Виявилося, що понеділок не даремно називають важким.

Дзвін у вухах - симптом онкологічної хвороби

Профілактика і лікування | 21:00, 04.03.2021

Медики закликають не ігнорувати виникають відчуття у вухах, оскільки вони можуть вказувати на наявність захворювань.

Біль у животі: небезпечна причина

Здоров'я | 11:30, 04.03.2021

Поява здуття і болю в животі може пояснюватися незвичайною на перший погляд і небезпечною причиною - високим вмістом цукру в крові і діабетом 2 типу.

Тампони, що позбавляють цноти, магічні прокладки з крильцями, що ніколи не протікають, а ще страшні та бридкі менструальні чаші (про які навіть ніхто

Тампони, менструальні чаші чи прокладки: що краще?

Мама | 05:00, 04.03.2021

Тампони, що позбавляють цноти, магічні прокладки з крильцями, що ніколи не протікають, а ще страшні та бридкі менструальні чаші (про які навіть ніхто не говорить!) - все це ми бачимо в інтернеті, фільмах та телевізійній рекламі. Проте що з цього міфи

Збалансоване харчування може впливати на психічне здоров'я

Психологія | 19:00, 03.03.2021

Згідно з новим дослідженням, в якому брали участь викладачі Університету Бінгемтона, Державний університет Нью-Йорка, індивідуалізовані дієти і зміни способу життя можуть стати ключем до оптимізації психічного здоров'я.

Фактор, який підвищує ризик розвитку остеопорозу

Профілактика і лікування | 17:00, 03.03.2021

Втрата естрогену після менопаузи пов'язана з швидкою втратою кісткової маси.

Йогурт захистить від колоректального раку

Хвороби | 13:30, 03.03.2021

Відповідно до огляду, опублікованого в журналі JAMA Network Open, споживання харчових волокон, дієтичного кальцію і йогурту і менше споживання червоного м'яса і алкоголю пов'язані з більш низьким ризиком розвитку колоректального раку.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: