Рівень магнію в крові може передбачити ризик деменції

Adoption
Date
  • 997 Переглядів
Дослідження, проведене в Нідерландах, показало, що рівень магнію у крові може бути пов’язаний з ризиком розвитку деменції в подальшому житті.

0123_analysis.jpg (55.44 Kb)

У дослідженні взяли участь майже 10 000 людей похилого віку, які проживають у місті Роттердам, Нідерланди. На початку дослідження, коли середній вік учасників становив 65 років, людей перевіряли на деменцію та вимірювали рівень магнію в крові. Потім за учасниками спостерігали в середньому протягом восьми років.

Дослідники розділили людей на п’ять груп залежно від рівня магнію в крові та виявили, що у людей із групами з найвищим і найнижчим вмістом магнію в крові ймовірність розвитку деменції протягом досліджуваного періоду була приблизно на 30 відсотків вищою, ніж у людей із середньої групи.

Відповідно до дослідження, майже всі учасники мали рівень магнію в межах того, що лікарі вважають нормальним. Згідно з даними, нормальний рівень магнію в крові коливається від 0,85 мілімоль на літр (ммоль/л) до 1,10 ммоль/л. Найнижча група в дослідженні мала рівні магнію 0,79 ммоль/л або нижче, а ті, хто в найвищій групі, мали рівні 0,9 ммоль/л або вище.

Вчені відзначили, що дослідження мало обмеження. Наприклад, рівень магнію вимірювали лише один раз, на початку дослідження, і могли змінюватися протягом періоду дослідження. Крім того, цілком можливо, що рівень магнію в крові не повністю відображає загальну кількість мінералу в організмі людини, кажуть дослідники.

Більш ранні дослідження пов’язували рівень магнію в крові з іншими неврологічними захворюваннями, включаючи мігрень та епілепсію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, магній, рівень, дослідження, деменція, розвиток, норма, високі рівні


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Правильно зібрана аптечка дозволить почуватися впевнено у випадку виникнення непередбачуваних ситуацій зі здоров’ям.

Що має бути у домашній аптечці?

Здоров'я | 14:50, 26.05.2024

Правильно зібрана аптечка дозволить почуватися впевнено у випадку виникнення непередбачуваних ситуацій зі здоров’ям.

В Україні діє державна програма, яка допомагає стати батьками парам, що мають труднощі із заплідненням. Для пацієнтки лікування відбувається безкоштов

Де в Україні безкоштовно лікувати безпліддя?

Безпліддя | 11:20, 26.05.2024

В Україні діє державна програма, яка допомагає стати батьками парам, що мають труднощі із заплідненням. Для пацієнтки лікування відбувається безкоштовно, всі кошти медзакладу сплачує держава.

Нове дослідження, показує, що штучний інтелект безпечно використовувати для виявлення раку грудей, і він може зробити роботу лікарів ще ефективнішими.

ШІ виявив на 20% більше випадків раку молочної залози, ніж досвідчені лікарі

Хвороби | 07:40, 26.05.2024

Нове дослідження, показує, що штучний інтелект безпечно використовувати для виявлення раку грудей, і він може зробити роботу лікарів ще ефективнішими.

Якщо часто закладає вуха, варто звернутися до лікаря, а не займатися самолікуванням.

7 причин, чому може закладати вуха і що з цим робити?

Здоров'я | 12:10, 25.05.2024

Якщо часто закладає вуха, варто звернутися до лікаря, а не займатися самолікуванням.

Про самообстеження грудей знають усі жінки. Це важливо для профілактики раку грудей. А ось про рак яєчок і його профілактику говорять не так часто. І

Чоловікам треба проводити самообстеження яєчок: як це робити?

Тато | 11:20, 25.05.2024

Про самообстеження грудей знають усі жінки. Це важливо для профілактики раку грудей. А ось про рак яєчок і його профілактику говорять не так часто. І дарма.

Коли малеча починає кашляти, це виглядає лячно, адже найменші дітки ще не вміють добре відкашлювати і через це у них може червоніти чи навіть синіти н

Як лікувати кашель у немовлят?

Хвороби | 07:40, 25.05.2024

Коли малеча починає кашляти, це виглядає лячно, адже найменші дітки ще не вміють добре відкашлювати і через це у них може червоніти чи навіть синіти носогубний трикутник. Тож даний симптом не можна ігнорувати.

Усі батьки хочуть, щоб їхні діти були здоровими, щоб їх нічого не турбувало і у них було все, аби відчувати комфорт і любов. А коли маля починає незду

ГРВІ у немовлят: що треба знати батькам?

Немовля | 06:20, 25.05.2024

Усі батьки хочуть, щоб їхні діти були здоровими, щоб їх нічого не турбувало і у них було все, аби відчувати комфорт і любов. А коли маля починає нездужати, багато батьків починають нервувати. І тут важливо не наробити помилок.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: