Прості поради для дітей і дорослих, які допоможуть менше хворіти восени і взимку

Adoption
Date
  • 333 Переглядів
Незабаром в Україну прийдуть холоди, а разом з ними й вірусні інфекції. Сезонні захворювання є досить поширеними, тому заразитися ними можна в будь-якому людному місці. Для підтримки імунітету ви можете дотримуватися простих щоденних звичок.

7544_6.jpg (42.78 Kb)


Людина щодня так чи інакше контактує з вірусами та бактеріями, навіть якщо не здогадується про це. Тому сховатися від них не вийде, лише боротися правильними методами:

- уникайте тісних контактів з хворими людьми
- залишайтеся вдома, коли захворіли чи тримайтеся на відстані від інших, щоб вони не захворіли
- пам'ятайте про гігієну рук, адже руки - найголовніше джерело передачі вірусів. Додатково можна також використовувати спиртовмісні (не менше 60%) антисептики.
- за відсутності паперових серветок, кашляйте чи чхайте в лікоть, а не в долоню. Виховайте цю звичку і в себе, і в дітей.
- не торкайтеся очей, носа та рота брудними руками
- дотримуйтеся соціальної дистанції не менше одного метра від інших і надягайте маску за потреби
- частіше гуляйте на свіжому повітрі. Річ у тому, що підчепити вірус під час прогулянки практично нереально. Вірусні частинки залишаються активними саме в сухому й теплому повітрі в приміщеннях.
- стежте за станом слизових оболонок носа. Якщо вони пересихають, робота місцевого імунітету порушується, а віруси з легкістю долають захисний бар'єр.
- зволожуйте слизові оболонки носа. Використовуйте для цього фізіологічний розчин чи готові сольові розчини.
- дбайте про оптимальні параметри повітря в приміщенні: температура від 18 до 20 градусів тепла, вологість 50-70% та обов'язкове часте провітрювання. Будь-яка система опалювання сушить повітря, тому варто використовувати зволожувачі.
- пийте достатньо рідини та харчуйтеся збалансовано
- налагодьте свій режим дня, сон і не забувайте про помірні фізичні навантаження
- подумайте про вакцинацію від грипу. За можливості провакцинувати потрібно всю сім'ю.

Лікарі також радять не вестися на всі реклами препаратів і не скуповувати їх масово. Адже вплинути ліками на всі віруси, які існують, неможливо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: профілактика, як не хворіти


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Чому прогресує короткозорість у дітей?

Дитина | 06:20, 27.11.2023

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Часто можуть траплятися такі ситуації, коли перед важливим іспитом чи співбесідою почав боліти живіт або ж раптово зникав голос перед важливим виступо

Як негативні емоції у батьків можуть призвести до хвороб?

Психологія | 02:00, 26.11.2023

Часто можуть траплятися такі ситуації, коли перед важливим іспитом чи співбесідою почав боліти живіт або ж раптово зникав голос перед важливим виступом на конференції. Це виникає через вразливість тіла до емоцій людини.

Для тренування імунітету діти періодично мають хворіти. Але якщо дитина буквально не вилізає з застуд, хворіє часто і із затяжними епізодами, його іму

Як допомогти формуванню здорового імунітету у дитини?

Імунітет | 08:20, 23.11.2023

Для тренування імунітету діти періодично мають хворіти. Але якщо дитина буквально не вилізає з застуд, хворіє часто і із затяжними епізодами, його імунній системі потрібна допомога та підтримка!

Американські науковці зробили неочікуваний висновок та виявили, що помірне споживання алкоголю допомагає дожити до 90 років.

Американські вчені здивували, як дожити до 90

Здоров'я | 02:00, 22.11.2023

Американські науковці зробили неочікуваний висновок та виявили, що помірне споживання алкоголю допомагає дожити до 90 років.

Насправді, жодна їжа не зможе на 100% запобігти раку грудей. Але існує багато продуктів, які підтримують здоров'я, і тим самим зменшують ризик цього з

4 продукти, які захистять від раку грудей

Харчування | 07:30, 21.11.2023

Насправді, жодна їжа не зможе на 100% запобігти раку грудей. Але існує багато продуктів, які підтримують здоров'я, і тим самим зменшують ризик цього захворювання.

Нове дослідження науковців Единбурзького університету показало неочікувані дані, що користі від кави більше, ніж шкоди.

Скільки кави потрібно пити, щоб знизити ризик появи раку?

Харчування | 06:20, 20.11.2023

Нове дослідження науковців Единбурзького університету показало неочікувані дані, що користі від кави більше, ніж шкоди.

Медики встановили, що грейпфрутовий сік у поєднанні з ліками може бути небезпечним для здоров'я. У поєднанні з певними препаратами він може бути навіт

Який сік смертельно небезпечно вживати разом з ліками?

Харчування | 06:20, 17.11.2023

Медики встановили, що грейпфрутовий сік у поєднанні з ліками може бути небезпечним для здоров'я. У поєднанні з певними препаратами він може бути навіть смертельним.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: