Фрази, які не можна говорити, якщо ви хочете добитися успіху в житті

Adoption
Date
  • 189 Переглядів
Усе в житті має значення і навіть не навмисно сказане слово може мати сильні наслідки. Тому за тим, що ми говоримо, потрібно слідкувати. Давайте разом дізнаватися, чого не варто промовляти, якщо ми хочемо бути багатими і успішними.

9507_xygln96_ta8.jpg (32.92 Kb)

«Сподіваюся»
Надія вмирає останньою, але постійно повторювати «я сподіваюся» не варто. Річ у тім, що якщо ви говорите, наприклад, «я сподіваюся, що все стане краще», то тим самим ставите це під сумнів.

Говоріть завжди ствердно. Це може здатися важким лише для тих, хто звик сумніватися в собі. Це не означає, що ви станете самовпевненими і необережними. Це просто додасть вам впевненості, яка дуже важлива. В очах навколишніх ви не будете здаватися зарозумілими. Просто так ви перестанете себе програмувати на невдачі.

«У мене немає цього»
«У мене немає грошей», «у мене немає друзів» і так далі. Ми любимо частенько говорити подібні фрази, але вони позбавляють нас можливості це знайти. Щоб відучити себе говорити такі фрази, необхідно частіше думати про те, де взяти те, чого у вас немає. Якщо немає грошей, то потрібно знайти іншу роботу або влаштуватися на неї.

Також важливо говорити про те, що у вас вже є, заміщаючи те, чого немає. Наприклад, «у мене немає грошей» можна сказати «мій бюджет на це не розрахований», замість «у мене немає друзів» можна говорити «я перебуваю у пошуках близьких мені людей». Фокусуйтеся на виправленні того, що вам не подобається, тоді все буде добре.

«Я повинен»
Постійно люди сперечаються про те, хто кому що повинен. Це слово має негативний характер: «я повинен ходити на роботу», «я повинен займатися спортом». Проблема не в тому, як це звучить, а в тому, що ми думаємо. Ми думаємо, що якщо не будемо займатися спортом, то поправимося, а без роботи ми не зможемо купити собі поїсти та заплатити за квартиру.

Багатьох людей просто дратує навіть те, як це просто звучить. Замініть всі можливі «я повинен» на «я хочу» або «я можу». Емоційний окрас ваших фраз зміниться назавжди. «Я хочу ходити на роботу, щоб оплачувати рахунки», «я можу почати ходити в спортзал, тому що це важливо для мене».

«Мені треба було це зробити»
«Мені треба було купити іншу машину», «треба було залишатися парубком», «треба було обирати іншу професію» і так далі. Проблемою всіх цих фраз є те, що завдяки ним наше минуле й наше сьогодення тісно переплетені. Це заважає спрямовувати свій погляд у майбутнє.

Ми абсолютно кожен день робимо якийсь вибір. Якщо кожен раз думати про те, що потрібно було зробити, то можна перетворитися в песиміста. Запам'ятайте, що ніколи абсолютно все не буде відбуватися ідеально. Вам необхідно відключити в собі цього внутрішнього перфекціоніста.

Психологи радять пам'ятати про те, що дуже важливим є тільки поточний вибір за даних обставин. Ви робили вибір в минулому, тому що вам здавалося, що це ідеальний крок. Кожне рішення є правильним, тому не ставте його під сумнів. Не зациклюйтеся на тому, що було б краще. Частіше говоріть собі, що ви зробили той вибір. який був для вас ідеальним в той момент. Не шкодуйте про минуле. Інакше для майбутнього не залишиться місця у вашому житті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: психологія, слова, сила слова


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Сепарація – означає відокремлення, і щодо дітей її потрібно провести вчасно. На жаль, батьки самі іноді не розуміють, що їхнє бажання відгородити дити

Усе, що треба знати про сепарацію і щастя дитини

Дитина | 07:00, 18.04.2021

Сепарація – означає відокремлення, і щодо дітей її потрібно провести вчасно. На жаль, батьки самі іноді не розуміють, що їхнє бажання відгородити дитину від усього, стали причиною її несамостійності та невпевненості у собі. Нейропсихологи встановили

Поради для батьків, які переживають про самооцінку дитини.

Секрети для покращення дитячої самооцінки

Мама | 19:45, 17.04.2021

Поради для батьків, які переживають про самооцінку дитини.

Фрази, які травмують психіку дитини на все життя

Сімейні справи | 12:00, 17.04.2021

"Не заважай мені, зроби щось"Як розповіла психологиня, батьки зазвичай говорять цю фразу, коли вони втомлені та потребують відпочинку, але не варто саме так формулювати це, бо діти починають думати, що справа мами чи тата важливіша за них. Якщо батьк

Експерти розповіли про що можуть розказати дитячі малюнки.

Малюнки можуть розказати про психологічний стан дитини

Психологія | 11:00, 16.04.2021

Експерти розповіли про що можуть розказати дитячі малюнки.

Дослідження показало, що деяких чоловіків футбол та інші види спорту хвилюють сильніше, ніж секс. Принаймні, якщо взяти до уваги частоту серцевих скор

Футбол збуджує чоловіків більше, ніж інтим

Тато | 09:30, 16.04.2021

Дослідження показало, що деяких чоловіків футбол та інші види спорту хвилюють сильніше, ніж секс. Принаймні, якщо взяти до уваги частоту серцевих скорочень.

За результатами дослідження, опублікованому в журналі World Leisure Journal, вчені з'ясували, що час, який люди проводять зі своїми близькими вдома у

Лослідження: Люди щасливіші, коли багато часу проводять в сім'ї

Сімейні справи | 08:00, 16.04.2021

За результатами дослідження, опублікованому в журналі World Leisure Journal, вчені з'ясували, що час, який люди проводять зі своїми близькими вдома у звичних повсякденних справах і розвагах, робить членів сім'ї щасливішими. Авторка дослідження та доц

Дослідження показують, що діти, які схильні вважати, що склянка наполовину повна, краще долають життєві проблеми й почуваються щасливими.

Поради, як виховати дитину оптимістом

Виховання | 12:00, 15.04.2021

Дослідження показують, що діти, які схильні вважати, що склянка наполовину повна, краще долають життєві проблеми й почуваються щасливими.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: