Як вийти із зони комфорту: перевірені поради

Adoption
Date
  • 791 Переглядів
Особистий ріст можливий лише за умови виходу із зони комфорту. Але як це зробити? Ці перевірені поради допоможуть вам вирости.

2561_zona_komfortu.jpg (37.69 Kb)


Часто вихід із зони комфорту трактується невірно. Адже мова не про сам комфорт або побутові блага, а саме в нашій сміливості зазирнути страху в лице. І якою б складною не здалася ця боротьба, вона того варта. Пропонуємо вам поради, які допоможуть легко вийти із зони комфорту.

№1
Перш за все потрібно визначити межі вашої зони комфорту. Як це зробити? Дуже просто - намалюйте коло. Усередині нього позначте те, що дає вам щоденну впевненість і комфорт. А за колом те, що ви хочете зробити, але це дуже вас лякає.
Ось це і є вектор для вашого руху.

№2
Тепер візьміть список, який вас лякає і викликає дискомфорт, і розберіть його детальніше. Пам'ятайте, що головне мірило - це страх. У вас до тремтіння в колінах викликає знайомство з новими людьми? Чому? Вам здається, що ви губитеся? Вам не подобається, як звучить голос? Будьте конкретні.

№3
Якщо ви думаєте, що з однієї зони в іншу ви будете переміщатися короткими перебіжками, то це малоефективно. Постараєтеся перебувати в стані дискомфорту кожен раз довше. Чим частіше ви це робите, тим швидше адаптуєте в нових умовах.

№4
Багато так бояться невдач, що вважають за краще взагалі нічого не робити. Насправді, необхідно просто змінити фокус уваги і розцінювати помилки як урок.

№5
Не варто робити великі кроки з однієї зони в іншу. Попрактикуйтесь спочатку на малому. Наприклад, якщо ви боїтеся публічних виступів, то є сенс виступити перед друзями або колегами, і тільки потім на велику аудиторію.

№6
Знайдіть ефективних людей, які постійно виходять зі своєї зони комфорту, і спілкуйтеся з ними. Не секрет, що наше оточення формує і нас самих.

№7
Не ховайтеся за відмовками. Наприклад, не тіште себе: «У мене немає часу», а чесно зізнайтеся, що ви просто боїтеся.

№8
Щоб краще справлятися із завданнями, необхідно визначити, що в кінцевому підсумку це дасть. Без мотивації складно боротися зі страхами.

№9
Звичайно, не все буде йти гладко. Казуси, незручності, помилки, іноді навіть справжні провали можуть супроводжувати вас. Реагуйте на все з гумором!

№10
Постарайтеся отримувати задоволення від процесу! Спостерігайте за своїми емоціями, кайфуйте. Адже з кожним кроком ви стаєте кращою версією себе.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: саморозвиток, особистісний ріст, зона комфорту, як вийти з зони комфорту, поради


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Виховувати дівчаток — важка робота, як і взагалі виховання дітей. А в найближчі роки дівчинка стане підлітком. Це лякає — адже хочеться захистити діте

10 важливих порад для мам дівчаток

Мама | 14:50, 27.02.2024

Виховувати дівчаток — важка робота, як і взагалі виховання дітей. А в найближчі роки дівчинка стане підлітком. Це лякає — адже хочеться захистити дітей від усього на світі — але наші можливості обмежені.

Усі ми хочемо стати ідеальними мамами. Особливо ці мрії переповнюють нас, коли чекаємо дитину. Ми із захватом читаємо статті з глянцевих журналів про

Дітям потрібна не ідеальна, а щаслива мама - психологи

Мама | 11:20, 27.02.2024

Усі ми хочемо стати ідеальними мамами. Особливо ці мрії переповнюють нас, коли чекаємо дитину. Ми із захватом читаємо статті з глянцевих журналів про виховання дітей, роздивляємося милі картинки, уявляємо собі, як будемо вчити дитину з перших років ж

Діти добре запам'ятовують сварки, і поступово лайка стає для них нормою. Ми розповімо, чому батькам у жодному разі не можна сваритися перед дітьми.

Чому батькам не варто сваритися, коли дитина поруч?

Сімейні справи | 10:30, 26.02.2024

Діти добре запам'ятовують сварки, і поступово лайка стає для них нормою. Ми розповімо, чому батькам у жодному разі не можна сваритися перед дітьми.

Перша дитина у родині переживає цікаві зміни: у певний момент з єдиної вона перетворюється на старшу. До того ж додаються нові обов'язки, докори і зав

З яких причин у старших дітей дорослішання відбувається раніше?

Дитина | 14:50, 24.02.2024

Перша дитина у родині переживає цікаві зміни: у певний момент з єдиної вона перетворюється на старшу. До того ж додаються нові обов'язки, докори і завищені очікування. Ми назвемо причини, через які старші діти дорослішають швидше.

Розлучення батьків — завжди великий стрес для дитини, який може посилитися, якщо батьки не можуть знайти спільну мову після того, як родина розпалася.

Як бути, якщо колишній чоловік погано впливає на вашу спільну дитину?

Мама | 00:30, 24.02.2024

Розлучення батьків — завжди великий стрес для дитини, який може посилитися, якщо батьки не можуть знайти спільну мову після того, як родина розпалася. Рідкісні зустрічі з одним з батьків (зазвичай, батьком) можуть стати яскравим моментом кожного міся

Нерідко жінкам з дітьми від попередніх шлюбів буває дуже складно знайти нового супутника життя. Як тільки чоловіки чують про дитину, то одразу ж тікаю

Як жінці з дитиною знайти хорошого чоловіка?

Мама | 12:10, 23.02.2024

Нерідко жінкам з дітьми від попередніх шлюбів буває дуже складно знайти нового супутника життя. Як тільки чоловіки чують про дитину, то одразу ж тікають. Психологи розкажуть, як знайти любов.

Як вважає відомий письменник і психолог Ліз Бурбо, серед всіх психологічних травм дитинства можна виділити 5 найбільш поширених і найбільш сильно впли

5 найбільш поширених психологічних травм з дитинства

Дитина | 08:30, 23.02.2024

Як вважає відомий письменник і психолог Ліз Бурбо, серед всіх психологічних травм дитинства можна виділити 5 найбільш поширених і найбільш сильно впливаючих на формування особистості дитини.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: