"А де маму загубили?" та інші фрази, що знецінюють значення татів

Adoption
Date
  • 919 Переглядів
Побутові справи, виконані чоловіками, розцінюються ледь не мучеництвом, тоді як, ті ж проблеми, вирішені жінкою, ніхто не помічає. Начебто це само собою зрозуміло.

83_golovnadanielle_warner-how_can_we_protect.jpg (44.33 Kb)

Але виявилося, що окрема увага до всього, що робить чоловік поза «чоловічими» обов'язками, бісить не лише мам, а й самих татів.

Тато, який мирно гуляє з коляскою по вулиці, викликає як розчулення у перехожих, так і мільйон порад із серії «ти молодець, але робиш усе неправильно». Бабусі біля під'їзду обов'язково вкажуть, що шапочка одягнена криво, а педіатр на прийомі точно пожартує про те, де втратили маму (коли на прийом приходить мама, ніхто не питає про тата).

Усі ті люди, що вихваляють «батьківські страждання», іноді говорять на їхню адресу купу неприємних слів, виставляючи їх безпорадними дурниками, які чекають не дочекаються, коли вже прийде мама і все виправить.

Кілька фраз, які говорять тільки татам, і це жахливо дратує

Де маму загубили?
Сам факт відсутності жінки поряд — відмінний привід для жартів чи, навпаки, щирого хвилювання, бо для багатьох мама може бути відсутня лише, якщо тяжко хвора чи зникла безвісти.

У тебе дівчинка? Напевно, засмутився?
Суспільство все ще впевнене, що всі чоловіки чекають на спадкоємця, тобто дитину «правильної» статі. А якщо народилася дівчинка, тато оголошується «бракоділом» і має бути щиро цим засмучений.

Сам його на вулицю зібрав чи дружина все підготувала?
Мало хто може уявити, що людина в здоровому глузді і руками, що ростуть із плечей, здатна одягнути дитину на вулицю. Ймовірно, люди все ще впевнені, що одягнути черевики на потрібну ногу дитини можуть тільки жінки.

Запитай у дружини, чи можна вам шоколад
Таке питання може прилетіти будь-якому батькові, навіть якщо він у сім'ї пішов у декрет, доки дружина працює. Жінка краще знає все про свою дитину, так?

Нехай дружина обов'язково спробує
Далі якась порада, яка ніби призначена тільки мамі, але не татові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, тільки, дитину, дружина, говорять, Кілька, чекають, загубили, дівчинка, одягнути, тато, поради, недоречні поради, говорять на їхню адресу, купу неприємних слів, виставляючи їх безпорадними дурниками


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Погана поведінкаПобачивши конфлікт між батьками, дитина відчуває бурю негативних емоцій, таких як страх, гнів, тривогу. І маленька людина не знає спос

Страшні наслідки сварок батьків при дитині

Сімейні справи | 06:20, 22.07.2024

Погана поведінкаПобачивши конфлікт між батьками, дитина відчуває бурю негативних емоцій, таких як страх, гнів, тривогу. І маленька людина не знає способів, щоб з ними справлятися. Дитина показати, що страждає, лише за допомогою криків, примх, впертос

Купати новонародженого ОБОВ'ЯЗКОВО в марганцівці/ромашці/чередіМІФ: купати у відварах трав малюка зовсім не обов'язково, профілактично рекомендується

Міфи і правда про догляд за дітьми від наших бабусь

Дитина | 00:30, 22.07.2024

Купати новонародженого ОБОВ'ЯЗКОВО в марганцівці/ромашці/чередіМІФ: купати у відварах трав малюка зовсім не обов'язково, профілактично рекомендується при появі запалень, подразнень, висипань, оскільки ромашка та низка – природні антисептики.

Звісно, кожна дитина - ообистість і у неї все відбувається по-своєму, та все ж...

Що потрібно знати про підлітковий вік?

Школярі | 09:30, 21.07.2024

Звісно, кожна дитина - ообистість і у неї все відбувається по-своєму, та все ж...

Психологи наголошують, що батькам варто частіше хвалити своїх дітей.

Як правильно балувати дитину?

Психологія | 06:20, 21.07.2024

Психологи наголошують, що батькам варто частіше хвалити своїх дітей.

Британська компанія Soreen спільно з благодійною організацією Youth Sport Trust провела дослідження з метою визначити найважчий і найвеселіший вік дит

Дослідження виявило найважчий і найвеселіший дитячий вік для батьків

Психологія | 01:20, 21.07.2024

Британська компанія Soreen спільно з благодійною організацією Youth Sport Trust провела дослідження з метою визначити найважчий і найвеселіший вік дитини.

Внутрішня дитина відтворює наші дитячі думки та почуття, прагнення, страхи, реакції та позиції щодо себе та інших.

Радуйте свою внутрішню дитину

Психологія | 08:30, 20.07.2024

Внутрішня дитина відтворює наші дитячі думки та почуття, прагнення, страхи, реакції та позиції щодо себе та інших.

Дослідження показують, що діти, які виховуються у сильній строгості, у підлітковому віці виявляють жорстокість та непокору.

Діти, яких виховують у суворості, більш схильні до непокори - психологи

Виховання | 06:20, 20.07.2024

Дослідження показують, що діти, які виховуються у сильній строгості, у підлітковому віці виявляють жорстокість та непокору.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: