Психологи розповіли, чому насправді жінки перевіряють телефони своїх чоловіків

Adoption
Date
  • 214 Переглядів
Багато чоловіків бояться за свої телефони, мов за власне життя. Тож ніде не залишають їх без нагляду. Навіть в туалет ходять з телефоном. І в душ... А жінкам так і кортить заглянути, що ж такого приховують їхні другі половинки.

5932_3.jpg (40.82 Kb)


Якщо вам потрібно дивитися в чужий телефон, щоб довіряти людині, значить, у вас проблеми.

Коли ви лізете в телефон чоловіка або дружини, ви хочете страждань, вважають психологи.

Фахівці пояснюють: телефон — це особистий простір. А в особистий простір іншої людини не лізуть просто з нудьги. Якщо ви крадькома схопили телефон або влізли в ноутбук, значить, у вас душа не на місці — щось ви недобре підозрюєте. Можливо, чоловік навіть дав вам для цього привід: може, ви його на дрібній брехні спіймали, може, підозріло почав дивитися за собою і пропадати "у справах" у вихідні.

У будь-якому разі, це не привід зламувати його телефон. Якщо ви це робите, щоб викрити партнера в обмані, то у вас велика проблема.

Ви принципово не довіряєте партнеру і навіть не припускаєте, що він "чистий", кажуть психологи.

Дійсно: коли ви намагаєтеся прочитати чуже листування, ви ж це робите не для того, щоб зміцнитися в думці, що ваш партнер — найкращий у світі. А для того, щоб спіймати його на гарячому.

Експерти радять у той момент, коли вам на думку спадає ідея покопатися в телефоні чоловіка, подумати про три речі:

- Чи був у вас схожий досвід? Якщо у ваших минулих стосунках були зради і ревнощі, можливо, ви переносите цей досвід у нинішні стосунки.
- Ваш партнер зраджував вас у минулому. На словах ви його пробачили, щоб зберегти стосунки, але насправді нічого не забуто — ви підозрюєте його постійно.
- Вам складно довіряти партнеру і говорити з ним відкрито з якихось причин.

А ще подумайте, чого ви хочете домогтися цією дією, сформулюйте думки в слова — і поясніть чоловікові, що насправді вас турбує і змушує вмикати шукача.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги:


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Враховуючи різні типи характерів, астрологи з'ясували, що робить щасливими представників різних Знаків зодіаку.

Джерела щастя для різних Знаків зодіаку

Сімейні справи | 01:20, 18.06.2024

Враховуючи різні типи характерів, астрологи з'ясували, що робить щасливими представників різних Знаків зодіаку.

Психологи давно довели, що зрада чоловіків і жінок має різні причини і значення для них самих. Якщо вірити фахівцям, то одружені дами (або ті, які маю

5 найпоширеніших причин жіночих зрад

Секс | 07:40, 17.06.2024

Психологи давно довели, що зрада чоловіків і жінок має різні причини і значення для них самих. Якщо вірити фахівцям, то одружені дами (або ті, які мають одного партнера тривалий час), набагато рідше зважуються на зраду, ніж чоловіки, які перебувають

У прагненні стати найкращою і в гонитві за туманними стандартами ми часто втрачаємо себе і відчуття задоволення власним життям. Тому сьогодні говоримо

Щоденні звички мами, які крадуть у неї радість і щастя

Психологія | 06:20, 17.06.2024

У прагненні стати найкращою і в гонитві за туманними стандартами ми часто втрачаємо себе і відчуття задоволення власним життям. Тому сьогодні говоримо про звички, на які ми не зважаємо, проте вони крадуть у нас щастя.

Прощати зраду чоловікові чи ні - це лише ваше рішення. Та ви повинні знати, що деякі чоловіки будуть і надалі вам зраджувати, навіть якщо клянуться в

5 типів чоловіків, які завжди будуть зраджувати

Секс | 01:20, 17.06.2024

Прощати зраду чоловікові чи ні - це лише ваше рішення. Та ви повинні знати, що деякі чоловіки будуть і надалі вам зраджувати, навіть якщо клянуться в протилежному. Хто вони, ці зрадники?

Якщо двоє людей вирішили, що їм більше не по дорозі, дуже важливо розійтися цивілізовано. Так, ніхто не спонукає й надалі підтримувати відносини, прот

5 причин, чому ваш чоловік спілкується з колишньою

Мама | 00:30, 17.06.2024

Якщо двоє людей вирішили, що їм більше не по дорозі, дуже важливо розійтися цивілізовано. Так, ніхто не спонукає й надалі підтримувати відносини, проте, якщо таке відбувається, варто знати причину.

Якщо вам захотілося розпочати нові стосунки, та ви не знаєте, як справити позитивне враження, можете спробувати зробити це не лише завдяки своїм манер

Які кольори в одязі жінки приваблюють чоловіків?

Мама | 08:30, 16.06.2024

Якщо вам захотілося розпочати нові стосунки, та ви не знаєте, як справити позитивне враження, можете спробувати зробити це не лише завдяки своїм манерам, а за допомогою одягу.

Якщо вірити нумерології, то числа, які пов'язані з вашим народженням, можуть багато що про вас розповісти. Якщо вам цікаво - читайте далі.

Дата народження розкриє ваші сильні і слабкі сторони

Психологія | 01:20, 15.06.2024

Якщо вірити нумерології, то числа, які пов'язані з вашим народженням, можуть багато що про вас розповісти. Якщо вам цікаво - читайте далі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: