Фрази жінки, які видають її зраду чоловікові

Adoption
Date
  • 759 Переглядів
Іноді про зраду знають усі друзі та знайомі, тільки не той, кому зраджують. Знайомо? Є речі, які видають зрадника.

6190_4.jpg (55.62 Kb)


"Це мій особистий простір!"

При цьому під цим "особистим простором" мається на увазі все, що може вільно пролити світло на обман. Найчастіше "особистим простором" стає телефон, адже саме в ньому у жінки всі листування, фотографії (для іншого чоловіка) та інші докази.

Якщо раніше телефон коханої був доступний, то тепер на ньому пароль. На будь-які прохання зняти цей пароль (наприклад, дати вам телефон, щоб ви зателефонували) жінка дасть відмову. Смішно, що свою відмову жінка аргументує найдивнішими і кумеднішими причинами, починаючи від жорсткого "немає грошей на дзвінок" і закінчуючи "я готую тобі сюрприз, не хочу, щоб ти побачив".

Загалом закритий телефон — це практично 99% гарантія, що жінка щось приховує, і найчастіше ховає спілкування з іншим чоловіком. Також під "особистим простором" жінка любить мати на увазі посиденьки з "подружками", яких насправді не існує і жінка так маскує побачення з іншим чоловіком. Якщо ви спробуєте докладніше дізнатися про такі зустрічі, то почуєте, що "це не твоя справа" або "адже я не лізу в твоє спілкування з друзями".

"Я не чула твій дзвінок / Не бачила повідомлення"

Ця причина пов'язана з минулим. Припустимо, ваша подруга вкотре пішла в "особисте місце", причому зробила це в розпал суботнього вечора, вся гарна і нафарбована. І ось вона пішла, ви стурбовані вирішили зателефонувати чи написати, а у відповідь ігнор.

Пізніше жінка пояснить ігнор тим, що вона "не бачила і не чула" або у неї взагалі розрядився телефон, але поговоримо чесно. Багато сучасних жінок і п'ятнадцяти хвилин не здатні протриматися без телефону в руках, а тут вона несподівано не побачила чи не почула дзвінок від "улюбленого чоловіка". Не в'яжеться, погодьтеся. Все просто — жінка приємно проводила час з іншим, тому їй просто ніколи було відповідати, а тим більше передзвонювати.

"Я красиво одягаюсь для себе (для тебе)!"

Якщо ваша дружина через кілька років шлюбу раптом почала активно використовувати косметику, красиво одягатися і вдягати такі розкішні комплекти, від яких кругом іде голова, то що це означає? Ні, у вас не розумниця-дружина, яка вирішила порадувати чоловіка чи особисто себе. Це означає, що жінка наводить красу для когось іншого.

Одна справа, коли жінка завжди стежила за собою, а інша раптом у неї щось клацнуло і вона вирушила в гарному мереживному вбранні на роботу. Для кого вона його вдягла? Точно не для вас, особливо якщо з близькістю у вас все не дуже. Очевидно, що "ваша" жінка прагне або комусь сподобатися, або приємно здивувати своєю красою. Інших варіантів тут немає, і поки ви чекатимете її вдома, хтось інший побачить усю красу одягненого на ній комплекту.

"Це просто друг, нічого такого!"

Якщо жінка спілкується з іншим чоловіком і прикриває це спілкування дружбою, то знайте, це лише красиві слова, завдання яких приспати пильність. Поставте собі просте питання. Чи багато ви знаєте чоловіків, які без жодних думок товаришували з розкішною та привабливою жінкою? Будь-який такий "друг" прагне перейти в інший, ближчий статус. Таку "дружбу" легко зруйнувати однією перевіркою. Якщо ви запропонуєте своїй дамі посидіти вчотирьох (тобто ви двоє та друг з його подругою), то така зустріч ніколи не відбудеться, оскільки у друга, ось несподіванка, не буде подруги, а якщо вона і є, він ніколи не потягне її не таку зустріч, оскільки зацікавлений у близькості до вашої жінки.

Тож від справжньої дружби тут немає нічого. Або жінка дуже мило спілкується з таким другом, дозволяючи собі всяке, або у них вже щось було і відбувається на постійній основі. Особливо це правильно, якщо жінка вечорами десь гуляє з таким другом і стабільно приносить додому подарунки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: зрада, стосунки, проблеми в стосунках, стосунки після зради


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Враховуючи різні типи характерів, астрологи з'ясували, що робить щасливими представників різних Знаків зодіаку.

Джерела щастя для різних Знаків зодіаку

Сімейні справи | 01:20, 18.06.2024

Враховуючи різні типи характерів, астрологи з'ясували, що робить щасливими представників різних Знаків зодіаку.

Психологи давно довели, що зрада чоловіків і жінок має різні причини і значення для них самих. Якщо вірити фахівцям, то одружені дами (або ті, які маю

5 найпоширеніших причин жіночих зрад

Секс | 07:40, 17.06.2024

Психологи давно довели, що зрада чоловіків і жінок має різні причини і значення для них самих. Якщо вірити фахівцям, то одружені дами (або ті, які мають одного партнера тривалий час), набагато рідше зважуються на зраду, ніж чоловіки, які перебувають

У прагненні стати найкращою і в гонитві за туманними стандартами ми часто втрачаємо себе і відчуття задоволення власним життям. Тому сьогодні говоримо

Щоденні звички мами, які крадуть у неї радість і щастя

Психологія | 06:20, 17.06.2024

У прагненні стати найкращою і в гонитві за туманними стандартами ми часто втрачаємо себе і відчуття задоволення власним життям. Тому сьогодні говоримо про звички, на які ми не зважаємо, проте вони крадуть у нас щастя.

Прощати зраду чоловікові чи ні - це лише ваше рішення. Та ви повинні знати, що деякі чоловіки будуть і надалі вам зраджувати, навіть якщо клянуться в

5 типів чоловіків, які завжди будуть зраджувати

Секс | 01:20, 17.06.2024

Прощати зраду чоловікові чи ні - це лише ваше рішення. Та ви повинні знати, що деякі чоловіки будуть і надалі вам зраджувати, навіть якщо клянуться в протилежному. Хто вони, ці зрадники?

Якщо двоє людей вирішили, що їм більше не по дорозі, дуже важливо розійтися цивілізовано. Так, ніхто не спонукає й надалі підтримувати відносини, прот

5 причин, чому ваш чоловік спілкується з колишньою

Мама | 00:30, 17.06.2024

Якщо двоє людей вирішили, що їм більше не по дорозі, дуже важливо розійтися цивілізовано. Так, ніхто не спонукає й надалі підтримувати відносини, проте, якщо таке відбувається, варто знати причину.

Якщо вам захотілося розпочати нові стосунки, та ви не знаєте, як справити позитивне враження, можете спробувати зробити це не лише завдяки своїм манер

Які кольори в одязі жінки приваблюють чоловіків?

Мама | 08:30, 16.06.2024

Якщо вам захотілося розпочати нові стосунки, та ви не знаєте, як справити позитивне враження, можете спробувати зробити це не лише завдяки своїм манерам, а за допомогою одягу.

Якщо вірити нумерології, то числа, які пов'язані з вашим народженням, можуть багато що про вас розповісти. Якщо вам цікаво - читайте далі.

Дата народження розкриє ваші сильні і слабкі сторони

Психологія | 01:20, 15.06.2024

Якщо вірити нумерології, то числа, які пов'язані з вашим народженням, можуть багато що про вас розповісти. Якщо вам цікаво - читайте далі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: