Чому чоловік завів коханку?

Adoption
Date
  • 419 Переглядів
Ви думали, що у ваших стосунках все добре, і тут, як грім серед ясного неба, - новина про те, що у нього є інша. Чому так сталося?

1003_5a.jpg (29.99 Kb)


Найпоширенішим думкою серед суспільства, причому і чоловічого і жіночого, є те, що чоловіча половина починає заводити коханок, якщо їх перестає заводити дружина. У реальному житті, це не зовсім так. Точніше, така думка має місце бути, але це всього лише маленька частина з усіх причин, чому так відбувається.

А причин існує дуже багато, наприклад, хлопець може почати зраджувати, якщо захоче просто урізноманітнити своє статеве життя або ж з простої цікавості, як би нерозумно це не звучало, але статистика говорить за себе. Крім того, чоловік таким чином може комусь щось довести, наприклад, колегам по роботі чи друзям, які вже побували на його місці. Також на погану поведінку чоловіка безпосередньо впливає його виховання і спосіб поведінки, який сформувався у зв'язку з якимись обставинами. Ще в юності маленька дитина могла надивляться на батька, що змінює матері, і взяти з нього приклад. У такому разі його навряд чи вдасться перевиховати, так як дана поведінка було закладено в людину на базовому рівні. Зрештою чоловік може бути просто бабієм, який готовий залицятись до кожною дівчиною, причина може критися також у вихованні та оточенні або ж у природі людини. Навколишнє обстановка може збентежити чоловіка, помутити розум і "змусити" піти на зраду. Алкоголь, романтична і спокійна атмосфера, а на додачу красива дівчина поруч, кажуть про себе. У новий час рівень відповідальності за свої вчинки дуже сильно впав, зате планка егоїзму і зневажливого ставлення виросла. Не варто забувати і про різні ЗМІ: інтернеті, газет, телебаченні та інших, де можна побачити багато поганого.

Варто сказати і про ставлення людей до понять "коханець" і "зрада". Тепер це головні герої в різних анекдотах, байках, а часто дані поняття беруться за основу в сценаріях кінофільмів. Дивлячись на все це, чоловік підсвідомо починає сприймати зраду, як буденна справа.

Йдучи на зраду, людина усвідомлює, що він здійснює, і зі світлим свідомістю і повною впевненістю ламає всі принципи, складені століттями. А пізніше, в якості виправдання висуває погану дружину або життя, алкоголь та інше. Людина – розумна істота, і за свої вчинки він відповідає сам.

Часто чоловіки заводять собі дівчат на стороні, щоб підтримати свій високий соціальний статус. Правильніше сказати іншими словами: саме соц. статус змушує піти на зраду. Коханка – природне явище для кожного боса, це не стільки зрада, скільки частина іміджу. Така категорія чоловіків не піклуватися про те, що про їх пригоди дізнаються, їх голова думає про те, наскільки красива коханка. Вона просто зобов'язана бути фотомоделлю, та й робиться це не заради задоволення, а заради показухи, демонстрації свого становища.

Крім того коханок заводять для того, щоб показати і нагадати оточуючим про своїх силах і здібностях. Такий спосіб життя допомагає заховати і закрити інші недоліки, які ховаються в людині. У наслідок чого чоловік відчуває себе більш впевнено. Також варто звернути увагу на те, що вік коханки говорить багато про що, чим вона молодша – тим вище піднімається самооцінка у чоловіків.

У даному випадку чоловік отримує нові емоції, відчуття і почуття. Причому відчуття не тільки емоційні, а й сексуальні. Для чоловіків це гра, своєрідне пригода.

Отже, чому одружені чоловіки заводять собі коханок? Чоловіки хитрі істоти, адже не тільки жінки вступають у статеві стосунки заради власне вигоди. Наприклад, чоловік може спокійно переспати з начальницею, щоб отримати нову посаду, звичайно, не можна узагальнювати, але найчастіше буває саме так. Чоловікові самореалізуватися також важливо, як і жінці. Але й тут існують відмінності, жінка, вийшовши заміж, залишає свої спроби, ніж чоловік. Він легко може зачарувати кого-небудь для досягнення своєї мети. Бувають і випадки, коли справа не обходиться одним разом, і тоді чоловік займається коханням не з дружиною, а з коханкою.

Важливо знати, що в коханці чоловік бачить не тільки статевого партнера, а й людину, яка може уважно вислухати і зрозуміти.

Чи не малим важливим чинником зради є неблагополучний стан будинку, коли на чоловікові позначаються побутові проблеми і часті сварки. Чоловікові часом здається, що дружина неправильно його розуміє або ж не розуміє зовсім, постійно кричить на нього, прискіпується до дрібниць і ін Що не можна сказати про коханку, вона завжди зможе вислухати, і якщо буде потрібно підтримати.

Як говорилося раніше однією з найпоширеніших причин зради є цікавість і брак нових відчуття. Зрада чоловіка у свою чергу, як рятівна операція від побутового одноманітності, таким чином він може знову відчути колишню радість і свято в душі. У даному випадку чоловіка можна зрозуміти, тут більшою мірою винна дружина або те, що від неї залишилося.

Трапляються і більш сумні ситуації, коли чоловік просто розлюбив свою дружину, таке буває, якщо занадто довго жити під одним дахом. У даному випадку найкраще вчинити чесно і просто розлучитися, навіть у тому випадку, якщо ваші узи пов'язані дітьми. Так для свого потомства ви зробите тільки краще, адже дитині складно рости і бачити, як його батьки псують один одному життя, це може позначитися на його психіки.

Чоловік може виявитися бабієм, в даному випадку навряд чи його щось виправить крім могили. Дружина може бути першою красунею, проявляти всю свою турботу і любов, але у чоловіка це в природі і нічого з цим не поробиш.

Вкрай рідко коханка може розраховувати на шлюб з змінна чоловіком, навіть якщо сімейні відносини тримаються на волосині. Справа в тому, що для чоловіка коханка є маленькою частиною шлюбу, і після його розірвання, чоловік кидає і коханку. Тому розраховувати на сприятливий результат у даному випадку не доведеться.

Часто жінки намагаються прив'язати до себе чоловіка з допомогою дитини, але це є найстрашнішої помилкою, це може і затримає його, але ваше життя буде неабияк насичена скандалами з сварками. Це відбудеться навіть у тому випадку, якщо чоловік був радий і згоден. Буває й таке, що чоловік досить довго живе у шлюбі, але після зустрічає свою справжню любов. Це не говорить про те, що він все кардинально змінить і кине справжню дружину, на це не кожен здатен.

Просто так не одна жінка не відпусти главу сім'ї і батька її дітей. Багато хто просто прощають зраду і живуть далі, а все для того, щоб сім'я не розпалася. Тільки з першого погляду залишити сім'ю і дітей просто, в житті все виглядає зовсім по іншому. У таких ситуаціях найчастіше виявляються ще недосвідчені і молоді дівчата, які ще толом не жили. Для них ідеалом є дорослі чоловіки, у яких є свої принципи і своя точка зору. Але не всі замислюються, що зробили їх такими дружини.

Щоб знайти щастя в особистому житті, необхідно пройти зі своєю половинкою нелегкий шлях, краще за все з самого дитинства, коли ви дізнаєтеся один про одного все. Кожна людина будує своє життя один, і справа це індивідуальне. Але на чужому горі побудувати свою любов не вдасться, тому приймете це до відома. У житті трапляється, що чоловік намагається приховати від коханки свою дружину, але у нього це не виходить. У такому випадку краще відразу розірвати любовний трикутник і жити своїм життям.

Жінка повинна розуміти, щоб зберегти щасливу і люблячу сім'ю, необхідно рахуватися з чоловіком, поважати його інтереси та думку, слухати, може бути в чомусь поступатися. В цей же час необхідно стежити за своєю привабливістю і особистістю в цілому. Також чималу роль у сімейних стосунках відіграють спільні інтереси і активне статеве життя.

Життя далеко не проста штука і ситуації бувають найскладніші. Тому не судіть строго людей, які пішли на зраду, це, звичайно, підло і низько, але скрізь бувають свої обставини. Не дарма кажуть, що чоловік-голова сім'ї, а також його належать до сильної статі, значить і вчинки повинні бути відповідні. Чоловік не повинен бігти від сімейних проблем, а навпаки всіляко вирішувати їх, зважуючи і обдумуючи кожен крок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: коханка, стосунки, брехня, зрада, відносини, сварки, проблеми, чоловік, жінка, психологія, розлучення


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Зараз усім непросто: ми хвилюємося, переживаємо, і логічно, що наше інтимне життя теж страждає від цього. А коли не можеш розслабитися, не виходить і

Стрес і секс: Чому у постійному стресі не варто відмовлятись від задоволення?

Секс | 10:00, 06.03.2023

Зараз усім непросто: ми хвилюємося, переживаємо, і логічно, що наше інтимне життя теж страждає від цього. А коли не можеш розслабитися, не виходить і насолоджуватися. Якщо ти відчуваєш труднощі з сексом через все, що навалилося, давай спробуємо трохи

У середньому лікарі радять почекати шість тижнів після пологів. Але перед відновленням статевого життя відвідайте гінеколога, щоб бути впевненою в том

Секс після пологів: Як отримувати задоволення?

Післяпологовий період | 10:00, 05.03.2023

У середньому лікарі радять почекати шість тижнів після пологів. Але перед відновленням статевого життя відвідайте гінеколога, щоб бути впевненою в тому, що секс пройде гладко у всіх сенсах. Якщо ви поки не відчуваєте бажання, не варто квапити події.

В сучасному світі налічуються десятки різноманітних методів контрацепції. Про те, чому кожній дівчині так важливо розібратися в них, розповідає гінеко

Сучасні методи контрацепції: про що не можна забувати?

Секс | 10:00, 20.01.2023

В сучасному світі налічуються десятки різноманітних методів контрацепції. Про те, чому кожній дівчині так важливо розібратися в них, розповідає гінеколог Інна Ейсмонт.

Чи можемо ми отримати користь із таємного світу еротичних мрій?

Чи нормально це - еротичні фантазії: Вони корисні чи шкідливі?

Секс | 07:00, 18.01.2023

Чи можемо ми отримати користь із таємного світу еротичних мрій?

Проблеми з ерекцією можуть виникнути у будь-якому віці, зокрема й у молодих чоловіків. Як допомогти своєму партнеру?

Як стрес і перевтома впливають на інтимне життя чоловіка?

Здоров'я | 05:00, 18.01.2023

Проблеми з ерекцією можуть виникнути у будь-якому віці, зокрема й у молодих чоловіків. Як допомогти своєму партнеру?

Краса і сексуальність жінок мають дуже тендітну природу, схильні до численних негативних впливів і потребують постійної турботи. Якщо рівень вашого лі

Вітаміни для підвищення жіночого лібідо

Мама | 10:00, 17.01.2023

Краса і сексуальність жінок мають дуже тендітну природу, схильні до численних негативних впливів і потребують постійної турботи. Якщо рівень вашого лібідо турбує саме вас або сильно відрізняється від рівня вашого партнера і це викликає у вас страждан

Цікаве слово «лібідо», яке прийшло до нас із латині, — це сексуальний інстинкт, еротичне бажання та задоволення. Інакше його називають «статевий потяг

Як лібідо впливає на жіноче життя і чому воно зникає?

Здоров'я | 10:00, 16.01.2023

Цікаве слово «лібідо», яке прийшло до нас із латині, — це сексуальний інстинкт, еротичне бажання та задоволення. Інакше його називають «статевий потяг». Про те, що має знати про нього кожна дівчина, розповідає лікар-гінеколог Юлія Мудра.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: