Чому жінки за 30 відчувають більше задоволення від сексу, ніж юні дівчата?

Adoption
Date
  • 114 Переглядів
Колись вважалося, що жінка - молода, поки не досягла 25 років, сьогодні ж усе змінилося, і лікарі наголошують, щ молодість жінки триває аж до 45 років.

1714_15_.png (283.74 Kb)

— Ще в 2012 році ВООЗ переоцінила критерії віку, і якщо раніше молодими вважалися люди до 24 років, то нині — до 45, — пояснює акушер-гінеколог, сексопатолог, головний науковий співробітник відділу відновної урології та новітніх технологій Інституту урології імені академіка О. Ф. Возіанова НАМН України доктор медичних наук професор Оксана Ромащенко. — Старість тепер настає після 75 років. А от рамки репродуктивного віку жінки залишилися такими ж: від 15 до 49 років. Проте нині жінку старшу 45—49 років ніхто не вважає літньою: вона переживає другу молодість і відчуває новий потяг до життя, новий приплив сил та бажань. І в 60, і в 70 років жінка може закохуватися і наповнювати життя яскравими фарбами емоцій. Тому спеціалісти вважають, що сексуальна революція триває: літні люди налаштовані на яскраві емоції, зокрема і сексуальні, насичене життя.

На прийом нині частіше звертаються жінки зрілого, або, як я називаю, елегантного віку. Вони активні й молоді поза роками і прагнуть реалізації власних бажань. Звісно, коли в організмі відбувається гормональна перебудова, це не може не позначитися на стані здоров’я, зокрема сексуального.

— Чому з віком зменшується сексуальне бажання?

— Причин багато. На межі 50 років — «віку зрілої п’ятірки» — відбувається гормональна перебудова: зменшується продукція певних гормонів (естрогенів та андрогенів). А це погіршує самопочуття, сексуальну функцію — знижує сексуальне бажання, збудження, задоволення. Нерідко жінки скаржаться на дискомфорт і біль при статевих стосунках. Без сумніву, це погіршує якість сексуального життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: жінка, мама, дівчина, секс, жінки за 30, жінки за 40


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Про жіночу контрацепцію знають усі і кожна з нас обирає ту, яка найкомфортніша для використання. А ось чоловіча контрацепція залишається часто за ширм

Види контрацепції для чоловіків

Секс | 12:10, 29.04.2024

Про жіночу контрацепцію знають усі і кожна з нас обирає ту, яка найкомфортніша для використання. А ось чоловіча контрацепція залишається часто за ширмою невідомості. Варто це змінити.

Не вперше

Яка їжа негативно впливає на жіноче сексуальне бажання?

Мама | 08:30, 26.04.2024

Не вперше "Наша мама" пише про те, що наше харчування має прямий вплив на самопочуття і життя в цілому. До прикладу, одні продукти здатні покращувати здоров'я та лібідо зокрема, а інші, навпаки, можуть пригнічувати сексуальне бажання.

Задоволення від сексу, коли ваші стосунки почалися, просто ні з чим не зрівняти. Та з часом (з роками) стосунки міняються і ця іскра гасне. Не у всіх

Як бути, коли сексуальне бажання зникло?

Секс | 08:30, 25.04.2024

Задоволення від сексу, коли ваші стосунки почалися, просто ні з чим не зрівняти. Та з часом (з роками) стосунки міняються і ця іскра гасне. Не у всіх пар, звісно, та в багатьох. Як з цим бути?

Чого-чого, а проведення такої паралелі ми точно не очікували. Та виявилося, що наші погляди на віросповідання мають відбиток на секуальному житті.

Віруючі люди отримують більше задоволення від сексу - дослідження

Секс | 01:20, 25.04.2024

Чого-чого, а проведення такої паралелі ми точно не очікували. Та виявилося, що наші погляди на віросповідання мають відбиток на секуальному житті.

Результати дослідження нас, м'яко кажучи, здивували. Та виявилося, що дивитись шоу багатьом опитуваним цікавіше, ніж займатися коханням з другою полов

Вчені: Людям цікавіше дивитися телевізор, ніж займатися сексом

Секс | 00:30, 24.04.2024

Результати дослідження нас, м'яко кажучи, здивували. Та виявилося, що дивитись шоу багатьом опитуваним цікавіше, ніж займатися коханням з другою половинкою.

Раніше вважалося, що у молодих людей сексуальне бажання найбільше: гормони б'ють через край і чоловіки більше ні про що думати не можуть. Тепер виявил

У якому віці сексуальний потяг найсильніший?

Секс | 07:40, 22.04.2024

Раніше вважалося, що у молодих людей сексуальне бажання найбільше: гормони б'ють через край і чоловіки більше ні про що думати не можуть. Тепер виявилося, що це не так.

Якщо ви вже давно разом і раніше з сексом не було причин, а тепер все частіше коханий відмовляється від інтиму, наводячи різні причини, варто задумати

Чому чоловік відмовляється від інтимних стосунків?

Секс | 07:40, 21.04.2024

Якщо ви вже давно разом і раніше з сексом не було причин, а тепер все частіше коханий відмовляється від інтиму, наводячи різні причини, варто задуматись, у чому справа. Іноді у всіх буває: втома, нема настрою, проблеми зі здоров'ям і таке інше. Ми ус

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: