Як лікувати пивний алкоголізм у жінок

Adoption
Date
 • 2623 Переглядів
Не менш страшною проблемою, ніж чоловічий алкоголізм, є залежність від спиртного у жiнок, адже саме вони закладають основні звички в підростаюче покоління.

6697_1.jpg (27.98 Kb)

Існує думка, що психологічна залежність до пивного алкоголізму формується дуже швидко, оскільки пиво зазвичай не сприймається як алкогольний напій. У жiнок, що вживають пиво з'являється примхливість, плаксивість, депресії, відсутність бажання піклуватися про сім'ю, загальний пригнічений стан.

Алкоголізм у жiнок розвивається більш стрімко, ніж у чоловіків, і лікується набагато складніше.

Пивний алкоголізм лікується в 2 етапи. Перший етап, що триває 1-2 місяці, - це усунення фізичної залежності. У цей період алкоголіки відчувають нестримну тягу до спиртного і відчувають величезний дискомфорт при відсутності алкоголю в організмі. Протягом декількох місяців відбувається повне очищення організму від продуктів розпаду алкоголю, і фізична залежність зникає.

На цьому етапі для лікування підходять методи, що роблять вживання спиртного неможливим. Це може бути прийом ліків, що викликають при вживанні алкоголю хворобливе відчуття, або прийом ліків, що знімають психологічну напругу і прискорюють очищення організму. Якщо хворий не впевнений у своїй силі волі, йому можуть запропонувати внутривенную підшивку, ціни на Netzavisimosti.by вас приємно здивують, завдяки якій випивка стає просто неможливою. Якщо у алкоголіка є стійке бажання утримуватися від спиртного, можна обійтися без ліків. Головною умовою лікування є добровільна відмова жiнки від спиртного.

Другий етап лікування полягає в усуненні психологічної залежності. Тут вирішальну роль відіграють саме наміри хворого. Фатальна помилка алкоголіків полягає у відсутності бажання утриматися від невеликих доз алкоголю при нагоді. Але фізична алкогольна залежність повертається навіть після вживання малої кількості спиртного, тому навіть після невеликого застілля з алкоголем доводиться знову починати лікування.

"Не думаю, що все так страшно і потрібно лікування" - скажете ви. Однак, у жiнок, які з періодичною стабільність вживають пиво збільшується ймовірність безпліддя і раку, а у випадках з матерями, що годують, які п'ють пиво, дитинa піддається ризику виникнення епілептичних судом. Також у любительок цього напою з часом починають рости більш жорстке волосся над верхньою губою, а голос стає грубим.

Крім цього, пиво робить згубний вплив і на інші органи, викликаючи відмирання клітин головного мозку, порушення функцій спинного мозку, гастрит, гепатит, цироз печінки, тощо.

Негативний вплив пива на організм обумовлений насиченістю даного напою вуглекислим газом, який переповнює кровоносні судини, провокуючи варикозне розширення вен.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


  Теги: алкоголізм


  Система Orphus  ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


  Новини по темі

  І як батьки можуть попередити такі випадки

  Чим загрожує ковтання дитиною неїстівних предметів

  Шкідливі звички | 15:00, 10.04.2020

  І як батьки можуть попередити такі випадки


  Той випадок, коли у проблеми є серйозне підгрунтя

  Три причини розвитку у дитини анорексії

  Шкідливі звички | 22:25, 21.10.2019

  Той випадок, коли у проблеми є серйозне підгрунтя

  Медики попереджають про небезпеку куріння під час вагітності.

  Електронні сигарети небезпечні для вагітних

  Я вагітна | 14:00, 09.06.2019

  Медики попереджають про небезпеку куріння під час вагітності.

  Американські науковці провели експеримент з метою дізнатися, які продукти здатні відновити легені курця.

  Продукти, які відновлюють легені курця

  Харчування | 08:00, 07.06.2019

  Американські науковці провели експеримент з метою дізнатися, які продукти здатні відновити легені курця.

  Науковці з Іспанії почали цікавитися, як гаджети впливають на зір дітей і дорослих. Результати у матеріалі.

  Як на зір дитини впливають гаджети

  Дитина | 17:00, 06.06.2019

  Науковці з Іспанії почали цікавитися, як гаджети впливають на зір дітей і дорослих. Результати у матеріалі.

  Бідність може бути фізична і психологічна. У першому випадку людина просто не може заробляти стільки, скільки їй потрібно на життя, а в другому випадк

  Що призводить до бідності

  Психологія | 22:00, 04.06.2019

  Бідність може бути фізична і психологічна. У першому випадку людина просто не може заробляти стільки, скільки їй потрібно на життя, а в другому випадку - не хоче.

  Коментарі до новини


  Додати коментар до публікації
  Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


  Код:
  captcha

  Введіть код: