Чому діти не хочуть йти до школи: ТОП 10 причин

Adoption
Date
  • 855 Переглядів
Якщо ваша дитина дуже часто капризує і відмовляється йти до школи під час навчального року, то ви якраз маєте час виправити ситуацію до початку нового навчального семестру. Повідомляє сайт Наша мама.
2040_5588e298335c850ffbf5be640900aa.jpg (35.93 Kb)

1. Вчитель
Дітлахам так чи інакше вселяють думку, що вчителів варто не лише поважати, але й побоюватися.

2. Страх оцінки
Після першого страху розвивається страх оцінки. А потім страх покарання батьками, директором школи.

3. Страх помилки
Ще один страх — це страх зробити помилку. Школа не вчить тому, що помилятися можна і потрібно, адже тільки так ти можеш навчитися чогось, а вимагає робити все правильно, інакше - погана оцінка.

4. Тролінг
Ще одна причини — глузування однокласників. І часто це вина вчителів, які виставляють дітей на посміховисько, вказуючи їм, що вони роблять щось не так добре, як їхні однокласники. Дитина не відчуває, що вона є важливішою, ніж оцінки.

5. Дурні тести
Дітям не дають можливості висловити власної думки, а вимагають обирати одну або кілька з наведених.

6. Обсяг домашніх завдань
Дитина приходить зі школи і сідає робити уроки. І так день у день, а на вихідних заледве "уриває" годину-дві відпочинку, щоб зайнятися чимось цікавим і приємним для себе.

7. Заборона на унікальність
Викладачі не люблять, щоб діти відрізнялися, окрім того, у багатьох навчальних закладах досі існує форма і немає можливості самовиразитися.

8. Школа не вчить бути щасливим
Школа вчить заучувати речі, які знадобляться тільки в її стінах, вважають учні.

9. Школа не вчить працювати з інформацією
Більшість вчителів перечитують матеріал з книги або ж дають дітям все на самостійне вивчення без пояснень або без зацікавлення до науки.

10. Школа не готує дітей до дорослого життя

На сайті Наша мама ви знайдете завжди цікаві та корисні новини для матусь та дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: школярі, школа, поради


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Наукові співробітники розповіли, що хімічні речовини, що входять до складу косметики, сприяють прискоренню у дівчаток статевого дозрівання.

Вплив косметики на статеве дозрівання дівчаток

Косметологія | 00:40, 07.05.2021

Наукові співробітники розповіли, що хімічні речовини, що входять до складу косметики, сприяють прискоренню у дівчаток статевого дозрівання.

У сучасному розвиненому суспільстві підлітковий період зазвичай визначається віком між 13 і 20 роками. У цей період діти починають утверджувати свою н

Причини, чому підлітки скоюють божевільні вчинки

Школярі | 12:00, 06.05.2021

У сучасному розвиненому суспільстві підлітковий період зазвичай визначається віком між 13 і 20 роками. У цей період діти починають утверджувати свою незалежність і формують свої перші глибокі зв’язки поза сім'єю. Для багатьох підлітків це період ризи

Досвідчені психологи підкажуть, як відучити дитину кусатися і щипатися.

Чому дитина кусається і щипається

Дитина | 07:00, 05.05.2021

Досвідчені психологи підкажуть, як відучити дитину кусатися і щипатися.

Мозок музикантів працює інакше.

Чому дітям потрібно вчитись гри на музичних інструментах

Дитина | 17:00, 03.05.2021

Мозок музикантів працює інакше.

Дорослі звикли діяти, керуючись принципами логіки і волі. Вони розуміють, заради чого працюють понаднормово (щоб швидше закрити іпотеку, полетіти відп

Як викликати зацікавлення у дитини до предмету, який їй не подобається

Навчання | 07:00, 29.04.2021

Дорослі звикли діяти, керуючись принципами логіки і волі. Вони розуміють, заради чого працюють понаднормово (щоб швидше закрити іпотеку, полетіти відпочивати в зимові канікули, отримати підвищення і збільшити дохід). Дитині потрібно лише те, що виход

Психологиня Олена Науменко розповіла, що відправляти малечу до школи найкраще у 7 років, адже тоді в неї вже достатньо розвинена сенсорна та сенсомото

Коли дитина готова йти до першого класу

Дитина | 05:00, 26.04.2021

Психологиня Олена Науменко розповіла, що відправляти малечу до школи найкраще у 7 років, адже тоді в неї вже достатньо розвинена сенсорна та сенсомоторна система, готовий вестибулярний апарат і коли дитина награлася.

Дитина повинна навчитися самостійно робити домашнє завдання та контролювати свій час. Якщо батьки надто переймаються через його невиконання, а також т

Вчимо дитину самостійно робити домашнє завдання

Дитина | 07:00, 23.04.2021

Дитина повинна навчитися самостійно робити домашнє завдання та контролювати свій час. Якщо батьки надто переймаються через його невиконання, а також тривалий час сидять разом з малечею над ним, то це ознака надмірної тривожності, гіперопіки.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: