Без чого стосунки не мають шансів на продовження?

Adoption
Date
  • 3527 Переглядів
8529_cole.jpg (261.9 Kb)

З чого складаються щасливі стосунки?


Перед тим, як перейти до стосунків, пам'ятаймо, що без поваги та взаєморозуміння у нас нічого не вийде. Це в 17 достатньо любові для мрій про те, щоб "жити довго і щасливо та померти в один день", а з віком все частіше усвідомлюєш, що твій партнер має поважати тебе, твій світогляд, твою свободу, рівно ж, як і ти - його, інакше такі стосунки попросту - приречені.

2352_dscn6260.jpg (225.63 Kb)

Так, у мене було життя до тебе. Так, я не була тією, кого називають "чемною татковою донечкою". Я зустрічалася з іншими хлопцями, з одним із них у мене були серйозні (як я тоді вважала) стосунки, але твій прихід у моє життя дозволив мені відфільтрувати правду від брехні, біле від чорного, і не зважати на сіре... Тепер я знаю, яка різниця між закоханістю і любов'ю, між бажанням провести з людиною день чи вечір і мріяти про спільне майбутнє, та мати впевненість у завтрашньому дні... Усе це приходить з роками, з набитими колінами та ліктями, із заплаканими очима та болем в душі. Але інакше я б не навчилася відрізняти справжнє від фальшивого...

Сьогодні я розкажу, про що нам потрібно пам'ятати, щоби наші стосунки мали шанс на вічність. Навіть якщо вона тривалістю в земне життя.

Читачам "Нашої мами" теж буде корисно це знати))


Непорозуміння неминучі
Якщо ви розумієте слова партнера по-своєму, а потім усвідомлюєте, що він мав на увазі зовсім інше, не потрібно зациклюватися на цьому. Постійні "розбори польотів" тільки руйнують стосунки. Іноді те, що ви говорите, також буде невірно витлумачене вашим партнером, і ви відчуєте розчарування. В такий момент просто відступіть і зрозумійте, що це не має великого значення. Непорозуміння перетворюються в проблеми тільки тоді, коли ви дозволяєте їм рости. Будьте спокійні і не зациклюйтеся на цьому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перспектива стосунків з тим, кого не любиш

Довіряти
Як ви можете ділити життя з людиною, якщо думаєте, що він робить щось не так кожен раз, варто вам тільки відвернутися? Якщо ви не довіряєте своєму партнеру в питаннях вірності, чесності та турботи, то ви не в хороших відносинах. Кращі стосунки починаються з глибокої довіри, і навіть якщо проблеми з'являться (а вони точно з'являться), довіра має бути достатньо сильною, щоб утримати вас разом.

Важливо вміти відпочивати один від одного
Звичайно, закоханим хочеться бути разом постійно. Здорово обніматися всю ніч і бути разом цілий день, але коли ж займатися іншими справами? Якщо ви працюєте в різних місцях, вам є про що поговорити ввечері. Коли ви проводите час зі своїми друзями, а ваш партнер - зі своїми, у вас з'являється час і простір для себе і можливість повернутися один до одного оновленими. У вас є шанс поскучати один по одному і зрозуміти справжню цінність ваших відносин.

Вміти приймати бажання змінюватись
В хороших відносинах обидва партнери повинні рости і змінюватися. Життя одне, і ви повинні прожити його по повній! Якщо ви хочете піти з роботи, щоб отримати іншу освіту, ваш партнер повинен підтримати вас. Якщо ви хочете спробувати щось нове або повернутися до старого, ви знову повинні шукати підтримкив стосунках. І ви повинні дати цю підтримку взамін. Заохочуйте партнера в пошуку нових захоплень і знайомств з цікавими людьми. Якщо ви хочете, щоб ваш партнер залишався завжди однаковим, то прирікаєте себе на дуже нудне спільне життя.

Компроміс - це не поразка
Приходити до компромісу не означає здаватися, не означає програвати. Насправді, все якраз навпаки. Адже ви знаєте, як важко іноді дається компроміс? Ви хочете поступити по-своєму, так як вважаєте ваше рішення єдино вірним. Те ж саме думає ваш партнер з приводу своєї пропозиції. Спробуйте поглянути на аргументи дипломатично. Що логічніше? Якщо ваш партнер правий, не бійтеся сказати про це. Прийміть його шлях або змініть обидва ваших рішення наполовину. Важливіше не відстояти вашу точку зору, а зберегти відносини і допомогти їм розвиватися.

Визнавати свої слабкості
Ваш партнер не вважає вас супергероєм, і, сподіваюся, ви теж не вважаєте його таким. Всі ми люди, у кожного є недоліки. Цілком нормально показувати їх. Більше того, для стабільних відносин необхідно, щоб ваші слабкі сторони були відомі. Ваш партнер буде більш чутливий до речей, які вас турбують, і підтримає там, де ви потребуєте допомоги.

Деякі речі можна прийняти, але не виправити
У кожної людини є свій тягар - і у вас, і у вашого партнера. Чи можете ви повернутися назад і все стерти? Поки це ще нікому не вдавалося. Вам потрібно навчитися жити з цим. Деякі речі прийняти простіше, ніж інші, але реальність така, що ми не завжди можемо виправити становище. Необхідно просто рухатися далі, інакше ваші стосунки будуть руйнуватися.

Прощати швидко і по-справжньому
Всякий раз, коли між вами трапляється конфлікт, не хвилюйтеся про те, хто виграв, а хто програв. Вчіться у конфлікту - від того, з чого він почався, до того, як він був вирішений. Навчившись одного разу, ви зможете уникати таких проблем надалі. Більше того, вибачте свого партнера. Простіть себе. Битва закінчена - так залиште її в минулому. Ніколи не тримайте зла на свого партнера, тому що образа буде тільки підточувати ваше бажання бути з цією людиною.

Не потрібно нічого очікувати
Не чекайте, що ваш партнер буде читати ваші думки, чи принесе сніданок у ліжко, або запропонує помити посуд. Цього не станеться. Нерозумно чогось чекати від людей, якщо вони навіть не в курсі. Спілкуйтеся. Переконайтеся, що ваш партнер знає, чого ви очікуєте від відносин. Це допоможе йому діяти уважно по відношенню до вас, але все одно - нічого не чекайте.

Показувати свої почуття
Найгірше, що можна зробити у відносинах, - це грати в ігри. Не дратуйте вашого партнера, не нагороджуйте його любов'ю і ніжністю за "хорошу поведінку". Ви повинні бути впевнені, що ваш партнер завжди відчуває себе коханим. Ви можете бути щасливі з ним або злитися на нього - це не має значення, він все одно повинен відчувати вашу любов. Ні, ви не повинні приховувати ваші емоції - просто переконайтеся в тому, що зробили все можливе для того, щоб партнер правильно зрозумів вас. І не скупіться на любов. Зрештою, адже все і затівалося заради неї, правда ж?

автор: Галина Стахів

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сімейні справи, чоловік, жінка, довіра, ревнощі, психологія, сварки, шлюб, любов, стосунки, відносини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Академіки розповіли, що під час здійснення експерименту була зафіксована цікава закономірність.

Регулярний секс позитивно впливає на відносини в сім'ї

Сімейні справи | 00:20, 18.01.2019

Академіки розповіли, що під час здійснення експерименту була зафіксована цікава закономірність.

Декілька порад, як почати прибирання і, як позбутися від зайвих речей.

Як перестати збирати мотлох

Сімейні справи | 20:30, 17.01.2019

Декілька порад, як почати прибирання і, як позбутися від зайвих речей.

Є кольори, що впливають на ефективність аксесуара. Наприклад, червоний гаманець гарантовано буде залучати кошти. Ідеально, якщо це буде модель з лаков

Як дата народження впливає на вибір гаманця?

Сімейні справи | 17:28, 17.01.2019

Є кольори, що впливають на ефективність аксесуара. Наприклад, червоний гаманець гарантовано буде залучати кошти. Ідеально, якщо це буде модель з лакованої натуральної шкіри. Однак недостатньо лише дотримуватися загальних рекомендацій. Щоб посилити гр

Кішки мають дуже сильну ауру, що доведено спеціальною апаратурою. Вони своєю присутністю в будинку приносять людині безліч позитивних моментів, які са

Чому варто завести кішку

Сімейні справи | 20:30, 16.01.2019

Кішки мають дуже сильну ауру, що доведено спеціальною апаратурою. Вони своєю присутністю в будинку приносять людині безліч позитивних моментів, які саме - читайте далі.

Як же навчити свого малюка правильно просити і для чого це потрібно - читайте у нашому матеріалі.

Чому дитина повинна навчитися правильно просити

Сімейні справи | 15:30, 14.01.2019

Як же навчити свого малюка правильно просити і для чого це потрібно - читайте у нашому матеріалі.

Західна традиція писати список подарунків, які б хотіли отримати молодята на весілля, у нас ще не прижилася. Проте запрошеним морочити голову цим не в

Постільна білизна — доречний подарунок на весілля

Сімейні справи | 08:34, 13.01.2019

Західна традиція писати список подарунків, які б хотіли отримати молодята на весілля, у нас ще не прижилася. Проте запрошеним морочити голову цим не варто. Завжди актуальною та потрібною залишається текстильна продукція. Комплекти постільної білизни,

Если вы хотите купить слинг, сначала нужно подумать до какого возраста вы хотите носить ребенка. В слинге, как правило, носят ребенка до 4 лет или пок

Как выбрать слинг

Сімейні справи | 14:43, 12.01.2019

Если вы хотите купить слинг, сначала нужно подумать до какого возраста вы хотите носить ребенка. В слинге, как правило, носят ребенка до 4 лет или пока ваш ребенок не достигнет веса около 18-20 кг. Помните, что каждый вид слинга подходит для детей ра

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: