Без чого стосунки не мають шансів на продовження?

Adoption
Date
  • 2885 Переглядів
8529_cole.jpg (261.9 Kb)

З чого складаються щасливі стосунки?


Перед тим, як перейти до стосунків, пам'ятаймо, що без поваги та взаєморозуміння у нас нічого не вийде. Це в 17 достатньо любові для мрій про те, щоб "жити довго і щасливо та померти в один день", а з віком все частіше усвідомлюєш, що твій партнер має поважати тебе, твій світогляд, твою свободу, рівно ж, як і ти - його, інакше такі стосунки попросту - приречені.

2352_dscn6260.jpg (225.63 Kb)

Так, у мене було життя до тебе. Так, я не була тією, кого називають "чемною татковою донечкою". Я зустрічалася з іншими хлопцями, з одним із них у мене були серйозні (як я тоді вважала) стосунки, але твій прихід у моє життя дозволив мені відфільтрувати правду від брехні, біле від чорного, і не зважати на сіре... Тепер я знаю, яка різниця між закоханістю і любов'ю, між бажанням провести з людиною день чи вечір і мріяти про спільне майбутнє, та мати впевненість у завтрашньому дні... Усе це приходить з роками, з набитими колінами та ліктями, із заплаканими очима та болем в душі. Але інакше я б не навчилася відрізняти справжнє від фальшивого...

Сьогодні я розкажу, про що нам потрібно пам'ятати, щоби наші стосунки мали шанс на вічність. Навіть якщо вона тривалістю в земне життя.

Читачам "Нашої мами" теж буде корисно це знати))

Непорозуміння неминучі
Якщо ви розумієте слова партнера по-своєму, а потім усвідомлюєте, що він мав на увазі зовсім інше, не потрібно зациклюватися на цьому. Постійні "розбори польотів" тільки руйнують стосунки. Іноді те, що ви говорите, також буде невірно витлумачене вашим партнером, і ви відчуєте розчарування. В такий момент просто відступіть і зрозумійте, що це не має великого значення. Непорозуміння перетворюються в проблеми тільки тоді, коли ви дозволяєте їм рости. Будьте спокійні і не зациклюйтеся на цьому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перспектива стосунків з тим, кого не любиш

Довіряти
Як ви можете ділити життя з людиною, якщо думаєте, що він робить щось не так кожен раз, варто вам тільки відвернутися? Якщо ви не довіряєте своєму партнеру в питаннях вірності, чесності та турботи, то ви не в хороших відносинах. Кращі стосунки починаються з глибокої довіри, і навіть якщо проблеми з'являться (а вони точно з'являться), довіра має бути достатньо сильною, щоб утримати вас разом.

Важливо вміти відпочивати один від одного
Звичайно, закоханим хочеться бути разом постійно. Здорово обніматися всю ніч і бути разом цілий день, але коли ж займатися іншими справами? Якщо ви працюєте в різних місцях, вам є про що поговорити ввечері. Коли ви проводите час зі своїми друзями, а ваш партнер - зі своїми, у вас з'являється час і простір для себе і можливість повернутися один до одного оновленими. У вас є шанс поскучати один по одному і зрозуміти справжню цінність ваших відносин.

Вміти приймати бажання змінюватись
В хороших відносинах обидва партнери повинні рости і змінюватися. Життя одне, і ви повинні прожити його по повній! Якщо ви хочете піти з роботи, щоб отримати іншу освіту, ваш партнер повинен підтримати вас. Якщо ви хочете спробувати щось нове або повернутися до старого, ви знову повинні шукати підтримкив стосунках. І ви повинні дати цю підтримку взамін. Заохочуйте партнера в пошуку нових захоплень і знайомств з цікавими людьми. Якщо ви хочете, щоб ваш партнер залишався завжди однаковим, то прирікаєте себе на дуже нудне спільне життя.

Компроміс - це не поразка
Приходити до компромісу не означає здаватися, не означає програвати. Насправді, все якраз навпаки. Адже ви знаєте, як важко іноді дається компроміс? Ви хочете поступити по-своєму, так як вважаєте ваше рішення єдино вірним. Те ж саме думає ваш партнер з приводу своєї пропозиції. Спробуйте поглянути на аргументи дипломатично. Що логічніше? Якщо ваш партнер правий, не бійтеся сказати про це. Прийміть його шлях або змініть обидва ваших рішення наполовину. Важливіше не відстояти вашу точку зору, а зберегти відносини і допомогти їм розвиватися.

Визнавати свої слабкості
Ваш партнер не вважає вас супергероєм, і, сподіваюся, ви теж не вважаєте його таким. Всі ми люди, у кожного є недоліки. Цілком нормально показувати їх. Більше того, для стабільних відносин необхідно, щоб ваші слабкі сторони були відомі. Ваш партнер буде більш чутливий до речей, які вас турбують, і підтримає там, де ви потребуєте допомоги.

Деякі речі можна прийняти, але не виправити
У кожної людини є свій тягар - і у вас, і у вашого партнера. Чи можете ви повернутися назад і все стерти? Поки це ще нікому не вдавалося. Вам потрібно навчитися жити з цим. Деякі речі прийняти простіше, ніж інші, але реальність така, що ми не завжди можемо виправити становище. Необхідно просто рухатися далі, інакше ваші стосунки будуть руйнуватися.

Прощати швидко і по-справжньому
Всякий раз, коли між вами трапляється конфлікт, не хвилюйтеся про те, хто виграв, а хто програв. Вчіться у конфлікту - від того, з чого він почався, до того, як він був вирішений. Навчившись одного разу, ви зможете уникати таких проблем надалі. Більше того, вибачте свого партнера. Простіть себе. Битва закінчена - так залиште її в минулому. Ніколи не тримайте зла на свого партнера, тому що образа буде тільки підточувати ваше бажання бути з цією людиною.

Не потрібно нічого очікувати
Не чекайте, що ваш партнер буде читати ваші думки, чи принесе сніданок у ліжко, або запропонує помити посуд. Цього не станеться. Нерозумно чогось чекати від людей, якщо вони навіть не в курсі. Спілкуйтеся. Переконайтеся, що ваш партнер знає, чого ви очікуєте від відносин. Це допоможе йому діяти уважно по відношенню до вас, але все одно - нічого не чекайте.

Показувати свої почуття
Найгірше, що можна зробити у відносинах, - це грати в ігри. Не дратуйте вашого партнера, не нагороджуйте його любов'ю і ніжністю за "хорошу поведінку". Ви повинні бути впевнені, що ваш партнер завжди відчуває себе коханим. Ви можете бути щасливі з ним або злитися на нього - це не має значення, він все одно повинен відчувати вашу любов. Ні, ви не повинні приховувати ваші емоції - просто переконайтеся в тому, що зробили все можливе для того, щоб партнер правильно зрозумів вас. І не скупіться на любов. Зрештою, адже все і затівалося заради неї, правда ж?

автор: Галина Стахів

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сімейні справи, чоловік, жінка, довіра, ревнощі, психологія, сварки, шлюб, любов, стосунки, відносини

Система Orphus


Новини по темі

Вибрати колір для інтер'єру - завдання не з простих. 3 помилки, які часто допускають люди.

Як не допустити помилок при виборі кольору?

Сімейні справи | 22:00, 21.11.2017

Вибрати колір для інтер'єру - завдання не з простих. 3 помилки, які часто допускають люди.

Мода все більше стирає межі. Якщо раніше ми з задоволенням тягали з шафи бойфренда джинси, сорочки, піджаки і все, що душа забажає, то тепер, здається

Речі, які можете носити на пару з коханим

Сімейні справи | 20:30, 21.11.2017

Мода все більше стирає межі. Якщо раніше ми з задоволенням тягали з шафи бойфренда джинси, сорочки, піджаки і все, що душа забажає, то тепер, здається, вони можуть робити те ж саме!

Вчені провірили стан здоров'я дітей, які являються пасивними курцями із-за поганої звички батьків.

Як куріння дорослих впливає на організм дитини?

Сімейні справи | 12:30, 21.11.2017

Вчені провірили стан здоров'я дітей, які являються пасивними курцями із-за поганої звички батьків.

Більшість українців зараз приділяють увагу здоров’ю. Правильно харчуються, займаються спортом і надають перевагу еко їжі (органічним продуктам). Та ко

Ортопедичний матрац - покращить ваше здоров'я

Сімейні справи | 18:59, 20.11.2017

Більшість українців зараз приділяють увагу здоров’ю. Правильно харчуються, займаються спортом і надають перевагу еко їжі (органічним продуктам). Та користі з вище перерахованих речей буде недостатньо для здоров’я, якщо ви спите на старому й незручном

Багатьом дітям знайома ситуація, коли не знаєш, куди себе подіти під час сварки батьків. Влізти в їх сварку не варто, а стояти і слухати - нестерпно.

Що робити, коли батьки сваряться між собою - інструкція для підлітків

Сімейні справи | 17:00, 20.11.2017

Багатьом дітям знайома ситуація, коли не знаєш, куди себе подіти під час сварки батьків. Влізти в їх сварку не варто, а стояти і слухати - нестерпно. Як зупинити сварку батьків?

Якщо у вас надто маленька кухня, але необхідні речі такі як: плита для готування їжі, холодильник для зберігання продуктів, умивальник для посуду, зав

Як вибрати техніку для маленької кухні?

Сімейні справи | 20:30, 18.11.2017

Якщо у вас надто маленька кухня, але необхідні речі такі як: плита для готування їжі, холодильник для зберігання продуктів, умивальник для посуду, завжди потрібні - то у вас є варіанти, щоб комфортно все облаштувати.

Як ми знаємо, телебачення не дуже корисно впливає на здоров'я дітей. Звичайно, можна подивитися мультфільм на кілька хвилин, але щоб цілий день просид

Телевізор в дитячій: залишити чи забрати?

Сімейні справи | 12:30, 17.11.2017

Як ми знаємо, телебачення не дуже корисно впливає на здоров'я дітей. Звичайно, можна подивитися мультфільм на кілька хвилин, але щоб цілий день просиджувати за телевізором - то не варто.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: