Життя без Інтернету - не життя

Adoption
Date
  • 222 Переглядів
У теперішній час, без Інтернету складно існувати. З допомогою нього вирішується багато питань, об’єднує людей, які не мають змоги зустрітися в даний час, але спілкування не втрачають, а також, в якісь мірі, Інтернет як соціальний ресурс – допомагає врятувати життя людям і тваринам, яким потрібні кошти на порятунок.
4546_internet.jpg (46.92 Kb)


Як більшість знають, що доступ в Інтернет - це здатність фізичних та юридичних осіб підключатися до Інтернету за допомогою комп'ютерних терміналів, комп'ютерів, мобільних пристроїв та інших гаджетів; і для доступу до таких послуг, як електронна пошта та «Всесвітня павутина» (WWW). Для надання цієї послуги інтернет-провайдери (ISPs) застосовували різні технології, що використовують широкий діапазон швидкостей.

Доступ до Інтернету колись був розкішшю, але швидко набув популярності. Чи знаєте ви, що у 1995 році лише 0,04 % населення світу мали доступ до цієї послуги, і при тому, що більша половина ним користувалася у Сполучених Штатах Америки.

До 2014 року доступ до Інтернету становив 41 % населення світу, широкосмуговий зв'язок став практично повсюдним у всьому світі, а середня швидкість передачі даних в середньому перевищила 4 Мбіт/с.

Якщо у вас ще не підключений Інтернет чи ви хочете змінити його – то приєднуйтесь до якісного і швидкісного https://www.lanet.ua/internet/ . Можете собі на вибір придбати пакет, який найбільше підходить за вашими критеріями.

Є такі типи тарифів:

«Аrаmіd+» - швидкість до 1000 Мбіт/с, але до використання 2000 ГБ трафіку на світові напрямки. Потім швидкість буде складати 450 Мбіт/с до закінчення послуги.

«Сarbon+» - швидкість до 1000 Мбіт/с до використання 1500 ГБ трафіку на світові напрямки. Після того, швидкість буде становити 250 Мбіт/с до закінчення періоду послуги.

«Fіber+» - цей тариф більше відрізняється від попередніх, у нього включено лише доступ до Інтернету на швидкості до 100 Мбіт/с.

Також у кожен з цих тарифів входить ТБ-пакет, який пропонує безкоштовний доступ від 74 до 101 цифрових каналів для перегляду.

Коли доступ до Інтернету здійснюється за допомогою модему, цифрові дані перетворюються в подібні пристрої для передачі через аналогові мережі, такі як телефонні та кабельні мережі. Комп'ютер чи інший пристрій, який має доступ до Інтернету, буде або безпосередньо під'єднаний до модему, який зв'язується з провайдером Інтернет-послуг (Internet Service Provider, ISP), або Інтернет-з'єднання модема буде передаватися через локальну мережу (LAN), яка забезпечує доступ до обмеженої території, така як будинок, школа, комп'ютерна лабораторія чи офісна будівля тощо.

Незважаючи на те, що підключення до локальної мережі може забезпечити дуже високу швидкість передачі даних у локальній мережі, фактична швидкість доступу до Інтернету обмежується посиленням зв'язку з постачальником Інтернет-провайдера. Він може бути дротовими або бездротовими. Вибирати вам!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: користь, Інтернет, Мережа, спілкування, соціальна мережа, життя


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Треба знати слизькі моменти відносин і вміти успішно проходити будь-яке чоловіче тестування.

Найпопулярніші чоловічі провокації

Сімейні справи | 20:30, 18.01.2018

Треба знати слизькі моменти відносин і вміти успішно проходити будь-яке чоловіче тестування.

Підлітки починають не прислуховуватись до порад батьків і не бажають носити одяг, який їм пропонує купити мама чи тато, вони вважають, що дорослі і мо

Чому підлітки самі обирають стиль одягу?

Сімейні справи | 17:00, 18.01.2018

Підлітки починають не прислуховуватись до порад батьків і не бажають носити одяг, який їм пропонує купити мама чи тато, вони вважають, що дорослі і можуть самі обирати одяг для себе.

Багато жінок задумуються чи хватить їм сил виховати дитину, а також вагаються, чи взагалі їм потрібно брати на себе таку відповідальність. З цього мат

Як зрозуміти чи хочете ви дітей?

Сімейні справи | 14:00, 17.01.2018

Багато жінок задумуються чи хватить їм сил виховати дитину, а також вагаються, чи взагалі їм потрібно брати на себе таку відповідальність. З цього матеріалу ви отримаєте декілька порад, які допоможуть вам зрозуміти чи дійсно ви хочете народити дитину

Звичайно, що багато дорослих чоловіків зустрічаються з молодими дівчатами, але тепер не відстають молоді хлопці, вони обирають для стосунків, так мови

Чим чоловіків приваблюють дорослі жінки?

Сімейні справи | 22:00, 15.01.2018

Звичайно, що багато дорослих чоловіків зустрічаються з молодими дівчатами, але тепер не відстають молоді хлопці, вони обирають для стосунків, так мовити, досвідченних жінок у віці.

Ці фрази, які наведені в матеріалі негативно впливають на дітей. Отже, батьки, задумайтесь, перше ніж говорити ту чи іншу фразу своєму малюку, це може

Неприємні фрази для дітей, які говорять їм батьки

Сімейні справи | 15:30, 15.01.2018

Ці фрази, які наведені в матеріалі негативно впливають на дітей. Отже, батьки, задумайтесь, перше ніж говорити ту чи іншу фразу своєму малюку, це може відбитись на його майбутньому.

Пологи жінки, під час яких присутній її чоловік, називаються партнерськими. Але не всі чоловіки бажають бути пристуніми на пологах або ж їх кохана про

Чи зміцнюють партнерські пологи відносини?

Сімейні справи | 10:00, 13.01.2018

Пологи жінки, під час яких присутній її чоловік, називаються партнерськими. Але не всі чоловіки бажають бути пристуніми на пологах або ж їх кохана проти цього. Отже, як вплине на стосунки те, якщо чоловік буде присутнім на родах?

Дрібниці сигналізують нам, що любов пройшла, а ми вперто не хочемо цього помічати, тому що боїмося міняти своє життя.

Як зрозуміти, що кохання пройшло?

Сімейні справи | 22:00, 12.01.2018

Дрібниці сигналізують нам, що любов пройшла, а ми вперто не хочемо цього помічати, тому що боїмося міняти своє життя.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: