Життя без Інтернету - не життя

Adoption
Date
  • 519 Переглядів
У теперішній час, без Інтернету складно існувати. З допомогою нього вирішується багато питань, об’єднує людей, які не мають змоги зустрітися в даний час, але спілкування не втрачають, а також, в якісь мірі, Інтернет як соціальний ресурс – допомагає врятувати життя людям і тваринам, яким потрібні кошти на порятунок.
4546_internet.jpg (46.92 Kb)


Як більшість знають, що доступ в Інтернет - це здатність фізичних та юридичних осіб підключатися до Інтернету за допомогою комп'ютерних терміналів, комп'ютерів, мобільних пристроїв та інших гаджетів; і для доступу до таких послуг, як електронна пошта та «Всесвітня павутина» (WWW). Для надання цієї послуги інтернет-провайдери (ISPs) застосовували різні технології, що використовують широкий діапазон швидкостей.

Доступ до Інтернету колись був розкішшю, але швидко набув популярності. Чи знаєте ви, що у 1995 році лише 0,04 % населення світу мали доступ до цієї послуги, і при тому, що більша половина ним користувалася у Сполучених Штатах Америки.

До 2014 року доступ до Інтернету становив 41 % населення світу, широкосмуговий зв'язок став практично повсюдним у всьому світі, а середня швидкість передачі даних в середньому перевищила 4 Мбіт/с.

Якщо у вас ще не підключений Інтернет чи ви хочете змінити його – то приєднуйтесь до якісного і швидкісного https://www.lanet.ua/internet/ . Можете собі на вибір придбати пакет, який найбільше підходить за вашими критеріями.

Є такі типи тарифів:

«Аrаmіd+» - швидкість до 1000 Мбіт/с, але до використання 2000 ГБ трафіку на світові напрямки. Потім швидкість буде складати 450 Мбіт/с до закінчення послуги.

«Сarbon+» - швидкість до 1000 Мбіт/с до використання 1500 ГБ трафіку на світові напрямки. Після того, швидкість буде становити 250 Мбіт/с до закінчення періоду послуги.

«Fіber+» - цей тариф більше відрізняється від попередніх, у нього включено лише доступ до Інтернету на швидкості до 100 Мбіт/с.

Також у кожен з цих тарифів входить ТБ-пакет, який пропонує безкоштовний доступ від 74 до 101 цифрових каналів для перегляду.

Коли доступ до Інтернету здійснюється за допомогою модему, цифрові дані перетворюються в подібні пристрої для передачі через аналогові мережі, такі як телефонні та кабельні мережі. Комп'ютер чи інший пристрій, який має доступ до Інтернету, буде або безпосередньо під'єднаний до модему, який зв'язується з провайдером Інтернет-послуг (Internet Service Provider, ISP), або Інтернет-з'єднання модема буде передаватися через локальну мережу (LAN), яка забезпечує доступ до обмеженої території, така як будинок, школа, комп'ютерна лабораторія чи офісна будівля тощо.

Незважаючи на те, що підключення до локальної мережі може забезпечити дуже високу швидкість передачі даних у локальній мережі, фактична швидкість доступу до Інтернету обмежується посиленням зв'язку з постачальником Інтернет-провайдера. Він може бути дротовими або бездротовими. Вибирати вам!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: користь, Інтернет, Мережа, спілкування, соціальна мережа, життя


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Психологи назвали 10 основних причин, через які жінки розлучаються зі своїми чоловіками.

Чому жінки покидають чоловіків?

Сімейні справи | 00:20, 13.07.2018

Психологи назвали 10 основних причин, через які жінки розлучаються зі своїми чоловіками.


В ігровій формі можна легко привчити малюка до прибирання своїх іграшок.

Як привчити малюка до складання своїх іграшок?

Сімейні справи | 14:00, 12.07.2018

В ігровій формі можна легко привчити малюка до прибирання своїх іграшок.

Ніякі прийоми і способи не допоможуть привчити до порядку маленького нечепуру, якщо дорослі не дотримуються правил, які вказані в матеріалі.

8 правил для батьків, щоб навчити дитину прибирати за собою

Сімейні справи | 12:30, 12.07.2018

Ніякі прийоми і способи не допоможуть привчити до порядку маленького нечепуру, якщо дорослі не дотримуються правил, які вказані в матеріалі.

Сучасні батьки говорять з дітьми про історію, математику, літературу і хімію. Але зовсім забувають, що коли малюк виросте, він, швидше за все, не буде

7 тем, на які треба поговорити з дитиною

Дитина | 10:00, 12.07.2018

Сучасні батьки говорять з дітьми про історію, математику, літературу і хімію. Але зовсім забувають, що коли малюк виросте, він, швидше за все, не буде пам'ятати основи квантової фізики або біологію. Говоріть з дитиною на звичайні теми і в її душі це

Природа жіночих і чоловічих зрад, як би ми не старалися говорити про рівноправність, завжди буде різною.

Природа жіночої зради

Сімейні справи | 00:20, 12.07.2018

Природа жіночих і чоловічих зрад, як би ми не старалися говорити про рівноправність, завжди буде різною.

Що робити, якщо дитини гіперактивна - читайте далі.

Як поводитися з гіперактивним малюком, щоб поліпшити його стан?

Сімейні справи | 17:00, 11.07.2018

Що робити, якщо дитини гіперактивна - читайте далі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: