Життя без Інтернету - не життя

Adoption
Date
  • 633 Переглядів
У теперішній час, без Інтернету складно існувати. З допомогою нього вирішується багато питань, об’єднує людей, які не мають змоги зустрітися в даний час, але спілкування не втрачають, а також, в якісь мірі, Інтернет як соціальний ресурс – допомагає врятувати життя людям і тваринам, яким потрібні кошти на порятунок.
4546_internet.jpg (46.92 Kb)


Як більшість знають, що доступ в Інтернет - це здатність фізичних та юридичних осіб підключатися до Інтернету за допомогою комп'ютерних терміналів, комп'ютерів, мобільних пристроїв та інших гаджетів; і для доступу до таких послуг, як електронна пошта та «Всесвітня павутина» (WWW). Для надання цієї послуги інтернет-провайдери (ISPs) застосовували різні технології, що використовують широкий діапазон швидкостей.

Доступ до Інтернету колись був розкішшю, але швидко набув популярності. Чи знаєте ви, що у 1995 році лише 0,04 % населення світу мали доступ до цієї послуги, і при тому, що більша половина ним користувалася у Сполучених Штатах Америки.

До 2014 року доступ до Інтернету становив 41 % населення світу, широкосмуговий зв'язок став практично повсюдним у всьому світі, а середня швидкість передачі даних в середньому перевищила 4 Мбіт/с.

Якщо у вас ще не підключений Інтернет чи ви хочете змінити його – то приєднуйтесь до якісного і швидкісного https://www.lanet.ua/internet/ . Можете собі на вибір придбати пакет, який найбільше підходить за вашими критеріями.

Є такі типи тарифів:

«Аrаmіd+» - швидкість до 1000 Мбіт/с, але до використання 2000 ГБ трафіку на світові напрямки. Потім швидкість буде складати 450 Мбіт/с до закінчення послуги.

«Сarbon+» - швидкість до 1000 Мбіт/с до використання 1500 ГБ трафіку на світові напрямки. Після того, швидкість буде становити 250 Мбіт/с до закінчення періоду послуги.

«Fіber+» - цей тариф більше відрізняється від попередніх, у нього включено лише доступ до Інтернету на швидкості до 100 Мбіт/с.

Також у кожен з цих тарифів входить ТБ-пакет, який пропонує безкоштовний доступ від 74 до 101 цифрових каналів для перегляду.

Коли доступ до Інтернету здійснюється за допомогою модему, цифрові дані перетворюються в подібні пристрої для передачі через аналогові мережі, такі як телефонні та кабельні мережі. Комп'ютер чи інший пристрій, який має доступ до Інтернету, буде або безпосередньо під'єднаний до модему, який зв'язується з провайдером Інтернет-послуг (Internet Service Provider, ISP), або Інтернет-з'єднання модема буде передаватися через локальну мережу (LAN), яка забезпечує доступ до обмеженої території, така як будинок, школа, комп'ютерна лабораторія чи офісна будівля тощо.

Незважаючи на те, що підключення до локальної мережі може забезпечити дуже високу швидкість передачі даних у локальній мережі, фактична швидкість доступу до Інтернету обмежується посиленням зв'язку з постачальником Інтернет-провайдера. Він може бути дротовими або бездротовими. Вибирати вам!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: користь, Інтернет, Мережа, спілкування, соціальна мережа, життя


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Виявляється, навчити дитину роздягатися самостійно значно простіше, ніж одягатися. Почніть з роздягання - нехай малюк сам знімає головні убори, стягує

Як навчити дитину одягатися самостійно?

Сімейні справи | 15:30, 12.10.2018

Виявляється, навчити дитину роздягатися самостійно значно простіше, ніж одягатися. Почніть з роздягання - нехай малюк сам знімає головні убори, стягує шкарпетки і вивертає на лицьову сторону колготки. Не варто кидатися відразу ж на допомогу, дозвольт

Анорексія - симптом, що полягає в повній відсутності апетиту за об'єктивної потреби організму в харчуванні, який супроводжує більшість метаболічних за

Як батьки можуть допомогти дитині з анорексією

Сімейні справи | 14:00, 12.10.2018

Анорексія - симптом, що полягає в повній відсутності апетиту за об'єктивної потреби організму в харчуванні, який супроводжує більшість метаболічних захворювань, інфекційних, онкологічних хвороб, уражень травної системи, а також виникає з інших причин

Фахівці розповіли про переваги ламінату та лінолеуму в інтер'єрі.

Що краще вибрати для дому: ламінат чи лінолеум?

Сімейні справи | 20:30, 11.10.2018

Фахівці розповіли про переваги ламінату та лінолеуму в інтер'єрі.

Британка Джесіка МакГинті, мама трьох дітей, навчила сім'ю прибирати в дитячій кімнаті. Вона придумала простий, але дієвий спосіб, який, на її думку,

Як привчити дитину прибирати за собою іграшки?

Сімейні справи | 15:30, 11.10.2018

Британка Джесіка МакГинті, мама трьох дітей, навчила сім'ю прибирати в дитячій кімнаті. Вона придумала простий, але дієвий спосіб, який, на її думку, працює без збоїв.

Багатодітна мама з Техасу, 28-річна Ніколь Берклі, дізналася, що чекає на п'яту дитину. І вирішила оригінально розповісти про це своїм близьким та дру

Незвичайний спосіб розповісти близьким про вагітність

Сімейні справи | 17:00, 10.10.2018

Багатодітна мама з Техасу, 28-річна Ніколь Берклі, дізналася, що чекає на п'яту дитину. І вирішила оригінально розповісти про це своїм близьким та друзям.

Часом дорослі наговорять, а потім шкодуть. Ось фрази, яких ніколи не можна говорити дитині.

Фрази, яких ніколи не можна говорити дитині

Сімейні справи | 10:00, 10.10.2018

Часом дорослі наговорять, а потім шкодуть. Ось фрази, яких ніколи не можна говорити дитині.

Багато хто вважає, що з пологового будинку жінка повинна вийти

Не дозволяйте чоловікові критикувати ваш зовнішній вигляд після народження малюка

Сімейні справи | 23:30, 09.10.2018

Багато хто вважає, що з пологового будинку жінка повинна вийти "розкішною зіркою" з плоским животом і ногами від вух. Так не буває. Звичайно, не потрібно запускати себе. Але і дозволяти жорстко критикувати зовнішній вигляд теж не варто.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: