Життя без Інтернету - не життя

Adoption
Date
  • 352 Переглядів
У теперішній час, без Інтернету складно існувати. З допомогою нього вирішується багато питань, об’єднує людей, які не мають змоги зустрітися в даний час, але спілкування не втрачають, а також, в якісь мірі, Інтернет як соціальний ресурс – допомагає врятувати життя людям і тваринам, яким потрібні кошти на порятунок.
4546_internet.jpg (46.92 Kb)


Як більшість знають, що доступ в Інтернет - це здатність фізичних та юридичних осіб підключатися до Інтернету за допомогою комп'ютерних терміналів, комп'ютерів, мобільних пристроїв та інших гаджетів; і для доступу до таких послуг, як електронна пошта та «Всесвітня павутина» (WWW). Для надання цієї послуги інтернет-провайдери (ISPs) застосовували різні технології, що використовують широкий діапазон швидкостей.

Доступ до Інтернету колись був розкішшю, але швидко набув популярності. Чи знаєте ви, що у 1995 році лише 0,04 % населення світу мали доступ до цієї послуги, і при тому, що більша половина ним користувалася у Сполучених Штатах Америки.

До 2014 року доступ до Інтернету становив 41 % населення світу, широкосмуговий зв'язок став практично повсюдним у всьому світі, а середня швидкість передачі даних в середньому перевищила 4 Мбіт/с.

Якщо у вас ще не підключений Інтернет чи ви хочете змінити його – то приєднуйтесь до якісного і швидкісного https://www.lanet.ua/internet/ . Можете собі на вибір придбати пакет, який найбільше підходить за вашими критеріями.

Є такі типи тарифів:

«Аrаmіd+» - швидкість до 1000 Мбіт/с, але до використання 2000 ГБ трафіку на світові напрямки. Потім швидкість буде складати 450 Мбіт/с до закінчення послуги.

«Сarbon+» - швидкість до 1000 Мбіт/с до використання 1500 ГБ трафіку на світові напрямки. Після того, швидкість буде становити 250 Мбіт/с до закінчення періоду послуги.

«Fіber+» - цей тариф більше відрізняється від попередніх, у нього включено лише доступ до Інтернету на швидкості до 100 Мбіт/с.

Також у кожен з цих тарифів входить ТБ-пакет, який пропонує безкоштовний доступ від 74 до 101 цифрових каналів для перегляду.

Коли доступ до Інтернету здійснюється за допомогою модему, цифрові дані перетворюються в подібні пристрої для передачі через аналогові мережі, такі як телефонні та кабельні мережі. Комп'ютер чи інший пристрій, який має доступ до Інтернету, буде або безпосередньо під'єднаний до модему, який зв'язується з провайдером Інтернет-послуг (Internet Service Provider, ISP), або Інтернет-з'єднання модема буде передаватися через локальну мережу (LAN), яка забезпечує доступ до обмеженої території, така як будинок, школа, комп'ютерна лабораторія чи офісна будівля тощо.

Незважаючи на те, що підключення до локальної мережі може забезпечити дуже високу швидкість передачі даних у локальній мережі, фактична швидкість доступу до Інтернету обмежується посиленням зв'язку з постачальником Інтернет-провайдера. Він може бути дротовими або бездротовими. Вибирати вам!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: користь, Інтернет, Мережа, спілкування, соціальна мережа, життя


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Маленькі діти неймовірно чуйні до невербальних способів спілкування - жестів, міміки, інтонації. І показати своє особливе ставлення їм можна не тільки

3 речі, які покажуть, що ви любите і поважаєте свою дитину

Сімейні справи | 14:00, 16.04.2018

Маленькі діти неймовірно чуйні до невербальних способів спілкування - жестів, міміки, інтонації. І показати своє особливе ставлення їм можна не тільки за допомогою слів.

Знали ли вы, что азартные игры достигают периода палеолита, появились прежде чем письменная история. В Месопотамии наиболее ранние шестигранные кости

Как получить бонусы на игровых автоматах Вулкан?

Сімейні справи | 22:40, 15.04.2018

Знали ли вы, что азартные игры достигают периода палеолита, появились прежде чем письменная история. В Месопотамии наиболее ранние шестигранные кости датируются примерно 3000 до н. е. Однако, они были основаны на астрагал, датируемые тысячами лет наз

ПОМИЛКА №1.

6 найчастіших помилок у відносинах

Сімейні справи | 09:00, 15.04.2018

ПОМИЛКА №1. "Так буде завжди"Пам'ятайте прислів'я "Що маємо - не бережемо, втративши - плачемо"? Це стосується абсолютно всього, в тому числі - відносин між чоловіком і жінкою. Через якийсь час - рік, п'ять, двадцять - подружжя починає думати, що сім

Нове дослідження канадських учених про сексуальне життя показало цікаві результати.

Скільки потрібно сексу для щастя?

Сімейні справи | 23:30, 13.04.2018

Нове дослідження канадських учених про сексуальне життя показало цікаві результати.

Якщо вас щось не влаштовує у відносинах, то говоріть про це і дійте.

Як коректно донести партнеру, що вас щось не влаштовує?

Сімейні справи | 22:00, 13.04.2018

Якщо вас щось не влаштовує у відносинах, то говоріть про це і дійте.

Якщо ви зібралися сім'єю на відпочинок, у вас маленька дитинка і ви не знаєте чи буде це комфортно для вас і для неї - тоді читайте далі.

Що потрібно знати про відпочинок з грудним малюком?

Сімейні справи | 17:00, 13.04.2018

Якщо ви зібралися сім'єю на відпочинок, у вас маленька дитинка і ви не знаєте чи буде це комфортно для вас і для неї - тоді читайте далі.

Як змінити інтер'єр на весняний - читайте далі.

Як створити весняний інтер'єр вдома?

Сімейні справи | 17:00, 11.04.2018

Як змінити інтер'єр на весняний - читайте далі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: