Життя без Інтернету - не життя

Adoption
Date
  • 81 Переглядів
У теперішній час, без Інтернету складно існувати. З допомогою нього вирішується багато питань, об’єднує людей, які не мають змоги зустрітися в даний час, але спілкування не втрачають, а також, в якісь мірі, Інтернет як соціальний ресурс – допомагає врятувати життя людям і тваринам, яким потрібні кошти на порятунок.
4546_internet.jpg (46.92 Kb)


Як більшість знають, що доступ в Інтернет - це здатність фізичних та юридичних осіб підключатися до Інтернету за допомогою комп'ютерних терміналів, комп'ютерів, мобільних пристроїв та інших гаджетів; і для доступу до таких послуг, як електронна пошта та «Всесвітня павутина» (WWW). Для надання цієї послуги інтернет-провайдери (ISPs) застосовували різні технології, що використовують широкий діапазон швидкостей.

Доступ до Інтернету колись був розкішшю, але швидко набув популярності. Чи знаєте ви, що у 1995 році лише 0,04 % населення світу мали доступ до цієї послуги, і при тому, що більша половина ним користувалася у Сполучених Штатах Америки.

До 2014 року доступ до Інтернету становив 41 % населення світу, широкосмуговий зв'язок став практично повсюдним у всьому світі, а середня швидкість передачі даних в середньому перевищила 4 Мбіт/с.

Якщо у вас ще не підключений Інтернет чи ви хочете змінити його – то приєднуйтесь до якісного і швидкісного https://www.lanet.ua/internet/ . Можете собі на вибір придбати пакет, який найбільше підходить за вашими критеріями.

Є такі типи тарифів:

«Аrаmіd+» - швидкість до 1000 Мбіт/с, але до використання 2000 ГБ трафіку на світові напрямки. Потім швидкість буде складати 450 Мбіт/с до закінчення послуги.

«Сarbon+» - швидкість до 1000 Мбіт/с до використання 1500 ГБ трафіку на світові напрямки. Після того, швидкість буде становити 250 Мбіт/с до закінчення періоду послуги.

«Fіber+» - цей тариф більше відрізняється від попередніх, у нього включено лише доступ до Інтернету на швидкості до 100 Мбіт/с.

Також у кожен з цих тарифів входить ТБ-пакет, який пропонує безкоштовний доступ від 74 до 101 цифрових каналів для перегляду.

Коли доступ до Інтернету здійснюється за допомогою модему, цифрові дані перетворюються в подібні пристрої для передачі через аналогові мережі, такі як телефонні та кабельні мережі. Комп'ютер чи інший пристрій, який має доступ до Інтернету, буде або безпосередньо під'єднаний до модему, який зв'язується з провайдером Інтернет-послуг (Internet Service Provider, ISP), або Інтернет-з'єднання модема буде передаватися через локальну мережу (LAN), яка забезпечує доступ до обмеженої території, така як будинок, школа, комп'ютерна лабораторія чи офісна будівля тощо.

Незважаючи на те, що підключення до локальної мережі може забезпечити дуже високу швидкість передачі даних у локальній мережі, фактична швидкість доступу до Інтернету обмежується посиленням зв'язку з постачальником Інтернет-провайдера. Він може бути дротовими або бездротовими. Вибирати вам!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: користь, Інтернет, Мережа, спілкування, соціальна мережа, життя


ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Система Orphus


Новини по темі

Забудьте о скучных чашках и картинах, которые покрываются пылью. Перестаньте дарить носки и душевые наборы, ломать голову над выбором аромата духов. М

Интернет-магазин оригинальных и необычных подарков Bodo

Сімейні справи | 01:44, 15.11.2017

Забудьте о скучных чашках и картинах, которые покрываются пылью. Перестаньте дарить носки и душевые наборы, ломать голову над выбором аромата духов. Мир подарков настолько богат, что выбрать лучшие из них легко. Главное — знать, где искать, и не поте

Порад по швидкому прибиранні - безліч, але якщо мало часу, то що робити? Просто заведіть таймер на смартфоні і приступайте. Ви здивуєтеся, як багато к

Що можна зробити за 15 хвилин вдома?

Сімейні справи | 20:30, 14.11.2017

Порад по швидкому прибиранні - безліч, але якщо мало часу, то що робити? Просто заведіть таймер на смартфоні і приступайте. Ви здивуєтеся, як багато корисного для підтримки порядку можна зробити за кожні 15 хвилин.

Чи знали ви, що найчастіше діти стають балуваними, з комплексами і замкнутими у собі через батьків? Отож декілька порад батькам, щоб виростити щасливу

Чому діти "сідають на шию"?

Сімейні справи | 14:00, 14.11.2017

Чи знали ви, що найчастіше діти стають балуваними, з комплексами і замкнутими у собі через батьків? Отож декілька порад батькам, щоб виростити щасливу дитину.

Батькам варто приділити час, щоб розповісти дітям, як поводитись у різних, небезпечних ситуаціях.

Правила безпеки для дитини

Сімейні справи | 12:30, 14.11.2017

Батькам варто приділити час, щоб розповісти дітям, як поводитись у різних, небезпечних ситуаціях.

Не приховуйте факт і не обманюйте дитину про смерть близької людини. Будь-які розповіді про те, що померлий заснув, поїхав далеко - загрожують не тіль

Як розповісти дитині про смерть близької людини?

Сімейні справи | 15:30, 13.11.2017

Не приховуйте факт і не обманюйте дитину про смерть близької людини. Будь-які розповіді про те, що померлий заснув, поїхав далеко - загрожують не тільки тим, що дитина рано чи пізно дізнається правду і втратить до вас довіру, а й появою безпідставних

Кажуть: скажи мені, хто твій друг, і я скажу тобі, хто ти. Цю приказку можна з не меншою часткою істинності видозмінити так: скажи мені, чим ти займає

Професії, які ламають психіку

Сімейні справи | 11:00, 13.11.2017

Кажуть: скажи мені, хто твій друг, і я скажу тобі, хто ти. Цю приказку можна з не меншою часткою істинності видозмінити так: скажи мені, чим ти займаєшся, і я скажу тобі, який ти.

Модники і модниці можуть видихнути цієї осені, адже тенденції цього сезону нагадують гуртки за інтересами: носити і поєднувати можна практично все, що

Тренди осені 2017: Денім, шкіра, колготи і багато червоного

Одяг та мода | 09:47, 13.11.2017

Модники і модниці можуть видихнути цієї осені, адже тенденції цього сезону нагадують гуртки за інтересами: носити і поєднувати можна практично все, що хочеш.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: