Фрази, які дратують начальство

Adoption
Date
  • 400 Переглядів
Розкажемо, які фрази більшість керівників мріють ніколи не чути.
3616_robota.jpg (42.29 Kb)


«А чому я повинен затримуватися? У мене робочий день до 18:00. Мені за це не платять».

З точки зору тайм-менеджменту, постійні переробки або затримки співробітників на роботі - свідоцтво неграмотного планування робочого часу.

У цій ситуації потрібно звернути увагу на фактичну корпоративну культуру організації ( «у нас прийнято затримуватися»), або на керівника, який не може або не хоче ефективно побудувати роботу відділу. Якщо у звичайні дні співробітники йдуть вчасно, а іноді все ж потрібно залишитися довше, така фраза, почута від члена колективу, розповість про відсутність інтересу до своєї роботи і нелояльності до роботодавця.

«Це не моя робота, мені за неї не платять».

Як і в ситуації з попередніми висловлюваннями, подібні слова говорять про те, що співробітник не лояльний компанії, не ініціативний і зовсім не командний гравець. Такі люди не стають рушійною силою організації, зате чудово вміють демотивувати інших.

«Я тут уже 5 років працюю і все знаю, а ти тільки прийшов і вчити мене будеш?».

Часто таку фразу можна почути від «старого» працівника по відношенню до новачка, особливо, від неформального лідера колективу до більш молодого за віком керівнику.

Фраза говорить про те, що співробітник вибрав мірилом свого успіху термін роботи на одному і тому ж місці, він не готовий приймати нове, боїться конкуренції і не хоче розвиватися на професійному терені. Якщо організація планує запускати нові проекти, потребує припливу нових ідей і «свіжої крові», то з співробітниками, які часто вживають подібні фрази по відношенню до нових людей, краще розлучатися.

«Як мені все набридло, треба нову роботу шукати».

Якщо член команди повторює ці слова протягом півроку, швидше за все, нікуди йти він не збирається. Проте в наявності явна незадоволеність співробітника і почуття власної недооціненість

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: робота, професії, професія, кар'єра, діяльність, фрази, незадоволення


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Як тільки дитина йде в школу, основна частина її життя проходить поза сім'єю. У цей час особливо яскраво проявляється потреба в міцному батьківському

Дружба між батьками і дитиною-школярем

Сімейні справи | 14:00, 18.06.2018

Як тільки дитина йде в школу, основна частина її життя проходить поза сім'єю. У цей час особливо яскраво проявляється потреба в міцному батьківському плечі, адже дружнім спілкуванням дитя зараз, швидше за все, не обділений.

Ви б хотіли побачити ідеальну жінку? Ми - так. Але виникає запитання - чи витримав би український чоловік ідеальну жінку, адже вона, логічно, буде вим

Результати опитування: українські чоловіки склали портрет ідеальної жінки

Психологія | 10:00, 17.06.2018

Ви б хотіли побачити ідеальну жінку? Ми - так. Але виникає запитання - чи витримав би український чоловік ідеальну жінку, адже вона, логічно, буде вимагати від нього "відповідати" її рівню... Тим не менш, соціологи запитали в українців, як виглядає і

Если вы решили выращивать растения в вазонах, то нужно знать, как все правильно и точно сделать. В материале все подробно описано, также можете зайти

Как правильно посадить растение?

Сімейні справи | 00:45, 16.06.2018

Если вы решили выращивать растения в вазонах, то нужно знать, как все правильно и точно сделать. В материале все подробно описано, также можете зайти в yaskravaklumba.com.ua о растениях в горшках.

Колись щаслива пара - Бред Пітт і Анджеліна Джолі, а тепер, як вороги, знову скандалять стосовно дітей.

Бред Пітт хоче забрати дітей в екс-дружини

Сімейні справи | 17:00, 15.06.2018

Колись щаслива пара - Бред Пітт і Анджеліна Джолі, а тепер, як вороги, знову скандалять стосовно дітей.

10 способів для мам, яким варто відпочити.

Як перестати жертвувати собою заради дітей?

Сімейні справи | 14:00, 15.06.2018

10 способів для мам, яким варто відпочити.

Спочатку потрібно дізнатися причину, чому малюк боїться води, а тоді застосовувати методи і способи, щоб дитина поборола страх.

5 способів, як позбавити дитину страху води

Сімейні справи | 15:30, 14.06.2018

Спочатку потрібно дізнатися причину, чому малюк боїться води, а тоді застосовувати методи і способи, щоб дитина поборола страх.

Як би не хотілося завжди бути легкими і романтичними, але само по собі ніщо не триває вічно.

У справжнього кохання романтика ніколи не вичерпається?

Сімейні справи | 00:20, 14.06.2018

Як би не хотілося завжди бути легкими і романтичними, але само по собі ніщо не триває вічно.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: