5 міфів про підгузники

Adoption
Date
  • 714 Переглядів
Правда чи вигадка про підгузки?
1079_pidguzki.jpg (59.98 Kb)


1. Застосування одноразових підгузників призводить до безпліддя у хлопчиків

Ніби відбувається перегрів яєчок, що призводить до розвитку безпліддя. Насправді, це міф, який не має під собою підстав. Здатність до дітородіння у сильної статі визначається сперматогенезом. Тобто дозріванням сперми. До початку періоду статевого дозрівання у хлопчиків повністю відсутній цей процес, значить, вплинути на нього одноразовий підгузник ніяк не може.

2. Застосування одноразових підгузників призводить до розвитку циститу у дівчаток

Насправді, цистит - досить поширене захворювання навіть у тих, хто ніколи не користувався одноразовими підгузками. Це запальне захворювання сечового міхура розвивається внаслідок попадання інфекції сечостатеві шляхи, а потрапити вона туди може через неправильний догляд. Тому цей міф лише наполовину правдивий: якщо не доглядати належним чином за малятком, чи не змінити вчасно підгузник, то це може стати причиною циститу. Тому слід міняти гігієнічні засоби кожні три години, а якщо дитина сходить по-великому, то відразу після цього.

3. Застосування одноразових підгузників ускладнює привчання до горщика

На Заході ними користуються вже понад 50 років, в нашій країні - 20 років. Діти, на яких колись одягали одноразові підгузники, вже виросли, і серед них немає жодного, хто б не навчився ходити по малій і великій потребі спочатку на горщик, а потім в туалет. Більш того, до шкільного віку всі вже вміють робити це по-дорослому. Тому переживати, що дитина взагалі не навчиться ходити в горщик, не варто. Вчені довели, що дитина здатна контролювати процес сечовипускання тільки до 2 років. Тобто саме до цього віку малюки привчаються до горщика легше. Бувають, звичайно, і виключення з правил, але до року-півтора горщиком мучити дитину точно не варто і можна спокійно користуватися одноразовими підгузками.

4. Підгузник парить дитину

Цей міф дуже схожий на міф про чоловіче безпліддя. Шкіра трохи перегрівається, всього на 1 градус. Медики вважають це абсолютно нешкідливим, за умови, що малюк знаходиться в підгузку не більше 3 годин. Але слід уважно ставитися до зміни підгузника, в разі почервоніння шкіри користуватися кремами або присипкою.

5. Від підгузника ніжки будуть кривими

Не варто скидати факт спадковості на підгузник! Він ніяк не впливає на форму ніг. Крім того, криві ноги можуть бути наслідком рахіту. Варто звернути на це увагу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, немовля, підгузники, підгузки, памперси, міфи, здоров'я дитини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Без компромісу не можна побудувати міцних відносин, але в усьому поступатися своєму партнеру - теж не варіант.

Як знайти компроміс на початку відносин?

Сімейні справи | 22:00, 18.01.2018

Без компромісу не можна побудувати міцних відносин, але в усьому поступатися своєму партнеру - теж не варіант.

Треба знати слизькі моменти відносин і вміти успішно проходити будь-яке чоловіче тестування.

Найпопулярніші чоловічі провокації

Сімейні справи | 20:30, 18.01.2018

Треба знати слизькі моменти відносин і вміти успішно проходити будь-яке чоловіче тестування.

Підлітки починають не прислуховуватись до порад батьків і не бажають носити одяг, який їм пропонує купити мама чи тато, вони вважають, що дорослі і мо

Чому підлітки самі обирають стиль одягу?

Сімейні справи | 17:00, 18.01.2018

Підлітки починають не прислуховуватись до порад батьків і не бажають носити одяг, який їм пропонує купити мама чи тато, вони вважають, що дорослі і можуть самі обирати одяг для себе.

Багато жінок задумуються чи хватить їм сил виховати дитину, а також вагаються, чи взагалі їм потрібно брати на себе таку відповідальність. З цього мат

Як зрозуміти чи хочете ви дітей?

Сімейні справи | 14:00, 17.01.2018

Багато жінок задумуються чи хватить їм сил виховати дитину, а також вагаються, чи взагалі їм потрібно брати на себе таку відповідальність. З цього матеріалу ви отримаєте декілька порад, які допоможуть вам зрозуміти чи дійсно ви хочете народити дитину

Звичайно, що багато дорослих чоловіків зустрічаються з молодими дівчатами, але тепер не відстають молоді хлопці, вони обирають для стосунків, так мови

Чим чоловіків приваблюють дорослі жінки?

Сімейні справи | 22:00, 15.01.2018

Звичайно, що багато дорослих чоловіків зустрічаються з молодими дівчатами, але тепер не відстають молоді хлопці, вони обирають для стосунків, так мовити, досвідченних жінок у віці.

Ці фрази, які наведені в матеріалі негативно впливають на дітей. Отже, батьки, задумайтесь, перше ніж говорити ту чи іншу фразу своєму малюку, це може

Неприємні фрази для дітей, які говорять їм батьки

Сімейні справи | 15:30, 15.01.2018

Ці фрази, які наведені в матеріалі негативно впливають на дітей. Отже, батьки, задумайтесь, перше ніж говорити ту чи іншу фразу своєму малюку, це може відбитись на його майбутньому.

Пологи жінки, під час яких присутній її чоловік, називаються партнерськими. Але не всі чоловіки бажають бути пристуніми на пологах або ж їх кохана про

Чи зміцнюють партнерські пологи відносини?

Сімейні справи | 10:00, 13.01.2018

Пологи жінки, під час яких присутній її чоловік, називаються партнерськими. Але не всі чоловіки бажають бути пристуніми на пологах або ж їх кохана проти цього. Отже, як вплине на стосунки те, якщо чоловік буде присутнім на родах?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: