Чому люди роками терплять один одного?

Adoption
Date
  • 225 Переглядів
Чому нещасливий шлюб пар часом міцніший, ніж у людей, які щиро люблять один одного вже багато років, і живуть в мирі та злагоді?
6255_vidnosini.jpg (29.45 Kb)

У кращому випадку - партнери в такому шлюбі вірять, що в майбутньому їх відносини стануть тільки кращими, незважаючи на розбіжності між ними. У гіршому - вони просто побоюються стати самотніми і не бачать альтернативи своєму шлюбу.

Перший варіант можна побачити на практиці в такій ситуації: пара переживає кризу в зв'язку з народженням дитини. Партнери починають відчувати фінансові труднощі, стрес і проблеми зі сном. Але вони знають, що це тимчасово, тому залишаються в шлюбі і налагоджують свої відносини.

Другий варіант пов'язаний з поганою самооцінкою або страхом самотності. Ці відношення не розпадуться, якщо вимоги одного з партнерів дуже занижені.

Людина може вважати, що вона вклав багато в свій шлюб і від цього цінність відносин сильно зростає, навіть якщо вони не зовсім вдалі.

Найчастіше спільні діти і фінансові труднощі утримують людей від такого серйозного кроку, як розлучення. Британські дослідники з'ясували, що майже кожен п'ятий британець не може сказати "прощай" своєму партнерові через гроші і житло.

Нещаслива пара рано чи пізно розлучається в тому випадку, якщо партнери не бачать світлого майбутнього і втрачають віру в краще. Або в той момент, коли знаходиться хтось кращий, ніж їх партнер. Коли в шлюб було вкладена невелика кількість ресурсів, розірвати його набагато легше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: шлюб, нещасливий шлюб, сімейні проблеми


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Купание новорожденного малыша без специальной ванночки может занять время и энергию родителей. При отсутствии соответствующих аксессуаров для купания

Какую выбрать ванну для купания младенца

Сімейні справи | 00:48, 13.02.2019

Купание новорожденного малыша без специальной ванночки может занять время и энергию родителей. При отсутствии соответствующих аксессуаров для купания детей может быть хлопотно. Родителям стоит выбрать ванну, которая будет наиболее безопасной и пригод

Вскоре пройдут два самых романтических праздники, особенно для женщин: День Святого Валентина и 8 марта. Мужчинам нужно тщательно подготовиться к этим

Скоро День Святого Валентина и 8 марта: что подарить любимой

Сімейні справи | 18:01, 12.02.2019

Вскоре пройдут два самых романтических праздники, особенно для женщин: День Святого Валентина и 8 марта. Мужчинам нужно тщательно подготовиться к этим праздникам, чтобы не огорчить свою любимую и родного человека.

Соціальні мережі - це доросле середовище, яке не пристосоване для маленьких дітей. У більшості з них є вікові обмеження, намагайтеся їх дотримуватися.

Як захистити дитину в соціальних мережах

Сімейні справи | 15:30, 12.02.2019

Соціальні мережі - це доросле середовище, яке не пристосоване для маленьких дітей. У більшості з них є вікові обмеження, намагайтеся їх дотримуватися.

Как вырастить счастливого и умного ребенка? Эта тема важна для каждого заботливого родителя. Мы, взрослые, мечтаем, чтобы наши дети шли по жизни увере

Как вырастить умного и счастливого ребенка

Сімейні справи | 14:28, 12.02.2019

Как вырастить счастливого и умного ребенка? Эта тема важна для каждого заботливого родителя. Мы, взрослые, мечтаем, чтобы наши дети шли по жизни уверенно, чтобы неудачи обходили их стороной, чтоб им во всем сопутствовала удача. Это, пожалуй, самая гл

Чоловік в сім'ї відіграє величезну роль, особливо якщо в ній є дитя. Як перетворити чоловіка в ідеального батька - читайте далі.

Що робити, якщо тато не хоче брати участь у вихованні дитини

Сімейні справи | 09:30, 12.02.2019

Чоловік в сім'ї відіграє величезну роль, особливо якщо в ній є дитя. Як перетворити чоловіка в ідеального батька - читайте далі.

Купівля квартири - це не легкий вибір і завжди є великою витратою грошей і часу.

Ознаки, за якими вибрати житло

Сімейні справи | 12:36, 07.02.2019

Купівля квартири - це не легкий вибір і завжди є великою витратою грошей і часу.

Выбор мебели для детской комнаты сегодня не должен быть проблемой - есть много идей: интересные решения, практичность, цвета. Но, к сожалению, детская

Выбрать мебель в детскую комнату

Сімейні справи | 00:36, 07.02.2019

Выбор мебели для детской комнаты сегодня не должен быть проблемой - есть много идей: интересные решения, практичность, цвета. Но, к сожалению, детская мебель довольно дорогая. Стоит выбрать такую мебель, чтобы она служила несколько лет, а также, чтоб

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: