Чому люди роками терплять один одного?

Adoption
Date
  • 592 Переглядів
Чому нещасливий шлюб пар часом міцніший, ніж у людей, які щиро люблять один одного вже багато років, і живуть в мирі та злагоді?
6255_vidnosini.jpg (29.45 Kb)


У кращому випадку - партнери в такому шлюбі вірять, що в майбутньому їх відносини стануть тільки кращими, незважаючи на розбіжності між ними. У гіршому - вони просто побоюються стати самотніми і не бачать альтернативи своєму шлюбу.

Перший варіант можна побачити на практиці в такій ситуації: пара переживає кризу в зв'язку з народженням дитини. Партнери починають відчувати фінансові труднощі, стрес і проблеми зі сном. Але вони знають, що це тимчасово, тому залишаються в шлюбі і налагоджують свої відносини.

Другий варіант пов'язаний з поганою самооцінкою або страхом самотності. Ці відношення не розпадуться, якщо вимоги одного з партнерів дуже занижені.

Людина може вважати, що вона вклав багато в свій шлюб і від цього цінність відносин сильно зростає, навіть якщо вони не зовсім вдалі.

Найчастіше спільні діти і фінансові труднощі утримують людей від такого серйозного кроку, як розлучення. Британські дослідники з'ясували, що майже кожен п'ятий британець не може сказати "прощай" своєму партнерові через гроші і житло.

Нещаслива пара рано чи пізно розлучається в тому випадку, якщо партнери не бачать світлого майбутнього і втрачають віру в краще. Або в той момент, коли знаходиться хтось кращий, ніж їх партнер. Коли в шлюб було вкладена невелика кількість ресурсів, розірвати його набагато легше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: шлюб, нещасливий шлюб, сімейні проблеми


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Чого ніколи не варто казати молодій мамі?

Післяпологовий період | 12:00, 24.02.2021

"Ти виглядаєш втомленою"Турботи щодо догляду за дитиною забирають у жінки багато енергії. Вона може втомлюватися та виглядати далеко неідеально. Не варто їй про це нагадувати.

Є батьки, які намагаються дбайливо вибудовувати довірливі відносини зі своїми дітьми. Інші на це можуть навіть не зважати. Про це у своєму блозі розпо

Чому діти не довіряють батькам?

Сімейні справи | 07:00, 24.02.2021

Є батьки, які намагаються дбайливо вибудовувати довірливі відносини зі своїми дітьми. Інші на це можуть навіть не зважати. Про це у своєму блозі розповів Дмитро Карпачов.

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Психологи пояснили різницю у вихованні хлопчиків і дівчаток

Психологія | 12:00, 23.02.2021

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Психологи пояснили різницю у вихованні хлопчиків і дівчаток

Психологія | 12:00, 23.02.2021

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Напевно, більшості батьків знайома ця ситуація, коли кожного ранку ти прокидаєшся в передчутті істерики своєї дитини від зборів у дитячий садок. Як з

Як без стресу зібрати вранці дитину в садочок?

Мама | 07:00, 23.02.2021

Напевно, більшості батьків знайома ця ситуація, коли кожного ранку ти прокидаєшся в передчутті істерики своєї дитини від зборів у дитячий садок. Як з цим впоратися і як не передумати водити дитину в дитячий колектив?

Іноді батьки не одразу помічають (розуміють), що їх син чи дочка переживають стресові ситуації, відтак маля не отримує вчасно допомогу і не знаходить

Як батькам знати, що у дитини стрес і як їй допомогти?

Дитина | 05:00, 23.02.2021

Іноді батьки не одразу помічають (розуміють), що їх син чи дочка переживають стресові ситуації, відтак маля не отримує вчасно допомогу і не знаходить розуміння у мами з татом. Як батькам розпізнати стрес у своєї дитини?

Дієта мами провокує ожиріння у дитини

Дієта для мами | 12:30, 22.02.2021

Низькоякісна дієта з високим вмістом харчових продуктів і харчових компонентів, пов'язаних з хронічним запаленням, під час вагітності може підвищувати ризик ожиріння і надмірного жиру в організмі у дітей, особливо в пізньому дитинстві. Такі результат

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: