Як облаштувати дитячу кімнату?

Adoption
Date
  • 190 Переглядів
Дитяча кімната повинна бути комфортною для дитини. Експерти розповіли, як легко зробити дитячу кімнату затишною, компактною й цікавою для малюка чи підлітка.
4670_detska.jpg (43.6 Kb)


Як же зробити дизайн цікавим і красивим, але щоб не довелося через кілька років кардинально переробляти інтер'єр. Адже час летить: колишні малюки стають дорослими школярами.

Особливо важко доводиться сім'ям, в яких більше двох дітей. Тоді постає питання про те, щоб вмістити всі інтереси дітей в параметрі всього однієї кімнати. Одному необхідно поставити фортепіано, іншому - мольберт. Експерти розповіли, як можна з легкістю вирішити усі виклики, які повстали перед господарями будинку, перетворивши вашу дитячу в затишну і сучасну кімнату.

По-перше, фахівці радять розробити план, згідно з яким можна буде покроково виконуватися всі завдання. Батькам варто подбати про те, щоб в дитячій кімнаті було досить денного світла. Також при виборі дизайну, не купуйте шпалери із зображенням героїв мультфільмів або інших подібних малюнків.

Те, що обов'язково повинно бути в дитячій - ліжко, шафи для одягу, місце для зберігання речей і книг, робочий куточок. Щоб психіка дитини була здоровою, уникайте перевантаженості і зайвих речей.

Найкращий спосіб економити простір - купувати меблі-трансформери, вибір яких тепер в магазинах досить широкий.

Місце для читання і письма має розташовуватися біля вікна, щоб не псувати зір дитині. Світло від настільної лампи правильно падає, якщо розташоване спереду або збоку.

Велика кількість шаф і полиць допоможе компактно упакувати всі речі, не дозволяючи перевантажити простір речами та призвести до безладу.

Колір спальні дитини вибирайте м'яких, світлих тонів: блакитний з білим, рожевий, ніжно фіолетовий та інші.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: кімната, Дитяча кімната, дитина, поради батькам, ремонт, дизайн дитячої кімнати


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Батькам при виборі казки варто враховувати вік і характер дитини. Але при всіх розбіжностях дітей результат повинен бути один - радість. Батькам потрі

Які казки читати дітям

Сімейні справи | 12:30, 20.02.2019

Батькам при виборі казки варто враховувати вік і характер дитини. Але при всіх розбіжностях дітей результат повинен бути один - радість. Батькам потрібно «остерігатися» книг, які приведуть до емоційного перенапруження і, можливо, викличуть бажання по

Декілька порад для батьків, які їдуть з дитиною у подорож.

Правила стосовно подорожей з дітьми

Сімейні справи | 14:00, 19.02.2019

Декілька порад для батьків, які їдуть з дитиною у подорож.

Фахівці дізналися, скільки часу для сну в середньому мають молоді батьки.

Вчені з'ясували, скільки сплять молоді батьки

Сімейні справи | 09:30, 19.02.2019

Фахівці дізналися, скільки часу для сну в середньому мають молоді батьки.

Практично зі шкільного віку діти отримують гроші від батьків, які самі можуть розпоряджатися ними, як забажають. Але деякі батьки вважають за потрібне

Чи потрібно контролювати кишенькові гроші підлітків

Сімейні справи | 14:00, 18.02.2019

Практично зі шкільного віку діти отримують гроші від батьків, які самі можуть розпоряджатися ними, як забажають. Але деякі батьки вважають за потрібне контролювати витрати своїх дітей.

Каріотипування - стандартне цитогенетичне дослідження на підставі аналізу хромосом культивованих лімфоцитів периферичної крові, яке проводиться з мето

Для чого робити каріотипування подружжю

Сімейні справи | 09:30, 18.02.2019

Каріотипування - стандартне цитогенетичне дослідження на підставі аналізу хромосом культивованих лімфоцитів периферичної крові, яке проводиться з метою виявлення порушень кількості і структури хромосом.

Ніхто з дорослих не бажає, щоб їх дитя проходило за всіма тими складним і проблемним етапами життя, через які пройшли самі, тому дають своїм дітям пор

У чому проблема непорозуміння батьків і дітей

Сімейні справи | 14:00, 15.02.2019

Ніхто з дорослих не бажає, щоб їх дитя проходило за всіма тими складним і проблемним етапами життя, через які пройшли самі, тому дають своїм дітям поради. А підлітків це дратує, тому що вони самостійно хочуть вирішувати свої проблеми і справи.

Американські психотерапевти провели ряд досліджень, що дозволили зрозуміти, які фактори визначають міцність любовних відносин і допомагають зберегти ї

Від чого залежить тривалість відносин

Сімейні справи | 00:20, 15.02.2019

Американські психотерапевти провели ряд досліджень, що дозволили зрозуміти, які фактори визначають міцність любовних відносин і допомагають зберегти їх надовго.

Коментарі до новини