У яких ситуаціях мама і тато повинні вибачатись перед дитиною?

Adoption
Date
  • 190 Переглядів
Багато батьків вважають, що не зобов'язані вибачатись перед своїми дітьми. Та все ж, сказати "вибач" в окремих випадках мама і тато повинні.

0252_6a3702bfffc7fc2f7c0b9ae65a4db37f_cropped_740x3_atop.jpg (30.52 Kb)

Коли треба сказати "пробач"?

1. Коли батьки зірвалися на дитину, накричали, або навіть вдарили ременем. Обов’язково потрібні вибачення: «Вибач мені, будь ласка! Я скоїв помилку, любий синку (донечко)! Я не повинен був говорити таких поганих слів і вчиняти такі дії. Насправді, я так не вважаю. Я тебе люблю!» Слово «пробач» неодмінно повинно бути у ваших фразах вибачення! І запитання, що спонукає сина чи доньку до вибачення: «Ти пробачиш мене?» Необхідно, аби дитина підтвердила, що вибачає вас.

2. Коли батьки запізнилися на якийсь важливий для дитини захід чи пообіцяли щось та не виконали. Не слід кричати та наголошувати, як вам було важко взагалі вирватися, як часто роблять мами з татами: «Та подякуй, що я взагалі приїхав, адже ти навіть не знаєш, чого мені це коштувало!» Таким чином батьки говорять дитині, що вона та її справи не є для них головними. Не перепросивши, можна назавжди травмувати дитину. Скажіть: «Вибач, любий, я так поспішав, проте не встиг! Як на зло, стільки всього трапилося! Наступного разу я намагатимуся прийти навіть раніше! Я тебе обожнюю! Ти в мене найкращий, хай там що! Мир?»

3. Коли батьки образили товаришів дитини. У такому разі батькам слід перепрошувати в рідної дитини, а також у дітей, яких образили. Дуже часто трапляється, коли діти, посварившись з друзями, йдуть до батьків ображені та шукають заспокоєння. А ті від образи за рідну дитину можуть наговорити зайвого не лише своїй дитини, але й чужим. Діти швидко пробачають одне одного, натомість дорослому важче. До того ж через втручання дорослих, у дітей можуть зіпсуватися стосунки між собою.

Дехто звісно заперечить: «Навіщо перепрошувати, коли можна не ображати дитину взагалі!» Але ніхто з нас не святий, ми прості люди, які інколи припускаються помилок чи так складаються обставини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, мама, батьки, вибачення, пробач


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

10 порад мамі, як потрібно виховувати сина.

Як правильно виховувати сина?

Сімейні справи | 14:00, 14.11.2018

10 порад мамі, як потрібно виховувати сина.

Більшість матерів задаються питанням, в якому віці краще всього це зробити, однак точної дати ніхто вам назвати не зможе. Проте, є деякі ознаки, які п

5 ознак, що пора відучувати дитину від спільного сну

Дитина | 10:00, 14.11.2018

Більшість матерів задаються питанням, в якому віці краще всього це зробити, однак точної дати ніхто вам назвати не зможе. Проте, є деякі ознаки, які передбачать, що пора переходити до роздільного сну.

Лайфхаки, які пригодяться на кухні.

Кухонні лайфхаки, які пригодяться кожній господині

Сімейні справи | 07:00, 14.11.2018

Лайфхаки, які пригодяться на кухні.

Вчені дізналися, яким чином вагітність жінки і народження дитини відбивається на сексуальному житті обох партнерів.

Після пологів жінки відмовляються від інтиму

Сімейні справи | 23:30, 13.11.2018

Вчені дізналися, яким чином вагітність жінки і народження дитини відбивається на сексуальному житті обох партнерів.

Коли у сім'ї з'являється ще одна дитина, то старша починає ревнувати, як запобігти цього відчуття малюку - читайте далі.

Як попередити дитячу ревність?

Сімейні справи | 17:00, 12.11.2018

Коли у сім'ї з'являється ще одна дитина, то старша починає ревнувати, як запобігти цього відчуття малюку - читайте далі.

Многие молодые люди сегодня не могут найти себе место работы, поскольку практически каждый работодатель хочет хотя бы год опыта. А где же его взять, е

Если муж постоянно сидит в компьютере

Сімейні справи | 17:15, 10.11.2018

Многие молодые люди сегодня не могут найти себе место работы, поскольку практически каждый работодатель хочет хотя бы год опыта. А где же его взять, если человек только что окончил обучение в университете, например? В безрезультатных поисках нередко

Еволюційні біологи з Фінляндії і США заявили, що на підсвідомому рівні любов батьків до дітей чітко розподілена по статі.

Яку стать дітей більше люблять батьки?

Сімейні справи | 14:00, 09.11.2018

Еволюційні біологи з Фінляндії і США заявили, що на підсвідомому рівні любов батьків до дітей чітко розподілена по статі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: