Чому мамі з татом не можна сваритися при дітях?

Adoption
Date
  • 111 Переглядів
Не рідко виходить так, що у дорослих виникають непорозуміння чи конфлікти, які вони намагаються вирішити при дитині. Давайте дізнаватися, чому так робити не можна.

1960_300x450_1_2b8b10be.jpg (33.21 Kb)

Дитина, як губка, вбирає все, що бачить і чує. Вона формує своє уявлення про життя, про людей і взаємовідносини між ними на основі того, що бачила в колі своєї родини. Тому дорослим так важливо поводитися правильно, будувати здорові стосунки, щоб не нашкодити малюкові.

Діти, у сім'ях яких відбуваються часті сварки, відрізняються підвищеною тривожністю. Їм стає набагато складніше довіряти іншим людям. Вони схильні замикатися в собі. У деяких випадках дитина на знак протесту проти того, що відбувається вдома, може почати проявляти агресію щодо інших дітей. Із-за чого у неї почнуться проблеми в спілкуванні зі своїми однолітками, невдачі в навчанні та позакласних заняттях, які будуть рости як сніжний ком і в майбутньому загрожують людині труднощами в пошуку своєї другої половинки та формуванні кола спілкування.

У сім'ях, де часто розмовляють на підвищених тонах, сиплють звинувачення на адресу один одного і ляскають дверима, діти живуть в обстановці невпевненості в майбутньому, постійній тривозі та почутті страху. Якщо батьки не пояснюють дитині суть конфлікту і чим викликана сварка, згодом у неї знизиться самооцінка, вона не зможе адекватно оцінювати навколишній світ, що у свою чергу не дозволить досягти успіхів у дорослому житті.

Як не можна поводитися при дітях?

- якщо ви не розмовляєте з чоловіком або дружиною, не використовуйте дитину як зв'язкову;
- не ображайте партнера і його родичів;
- не погрожуйте;
- не розпускайте руки;
- не залишайте дитину одну в кімнаті;
- не йдіть зопалу з дому, залишивши конфлікт не розв'язаним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, батьки, мама, тато, конфлікти, сварки


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Батькам потрібно пам'ятати, що дитина це особистість, а не іграшка чи боржник, який щось повинен віддати. Є речі, які малюк зовсім не зобов'язаний роб

Настанови мами й тата, які не зобов'язана виконувати дитина

Сімейні справи | 07:00, 20.04.2021

Батькам потрібно пам'ятати, що дитина це особистість, а не іграшка чи боржник, який щось повинен віддати. Є речі, які малюк зовсім не зобов'язаний робити.

Люди часто зберігають аптечки у ванній кімнаті.

Фармацевти розповіли, як зберігати ліки правильно

Сімейні справи | 11:30, 19.04.2021

Люди часто зберігають аптечки у ванній кімнаті.

Буває так, що дитина хоче проводити весь свій вільний час лише за комп'ютером чи смартфоном і більше нічого її не цікавить. Як тоді бути?

Якщо дитину цікавлять тільки гаджети: поради батькам

Дитина | 08:00, 19.04.2021

Буває так, що дитина хоче проводити весь свій вільний час лише за комп'ютером чи смартфоном і більше нічого її не цікавить. Як тоді бути?

Нагадаємо, що ТікТок вимагає, щоб користувачам соцмережі було мінімум 13 років. Діти від 13 до 18 років мають використовувати соціальну мережу під наг

Захисти дитину від поганого контенту в ТікТок

Сімейні справи | 07:00, 19.04.2021

Нагадаємо, що ТікТок вимагає, щоб користувачам соцмережі було мінімум 13 років. Діти від 13 до 18 років мають використовувати соціальну мережу під наглядом батьків.

Існує зв'язок між щастям і роздільним проживанням дітей та батьків. Але коли діти виростають та живуть окремо – тоді батьки почувають себе ще щасливіш

Дослідники виявили, що зробить батьків ще щасливішими

Сімейні справи | 05:00, 19.04.2021

Існує зв'язок між щастям і роздільним проживанням дітей та батьків. Але коли діти виростають та живуть окремо – тоді батьки почувають себе ще щасливішими.

Дослідники з Великої Британії стверджують, що діти, чиї батьки розлучені, з більшою ймовірністю схильні до ожиріння, ніж ті, чиї батьки залишаються ра

Розлучення може призвести до розвитку небезпечної хвороби у дітей

Сімейні справи | 12:00, 18.04.2021

Дослідники з Великої Британії стверджують, що діти, чиї батьки розлучені, з більшою ймовірністю схильні до ожиріння, ніж ті, чиї батьки залишаються разом. Вчені з Лондонської школи економіки і політичних наук проаналізували дані о 7, 5 тисяч дітей, щ

Синдром

Як батькам пережити період, коли дитина стає дорослою і самостійною

Сімейні справи | 10:00, 18.04.2021

Синдром "порожнього гнізда" – це почуття скорботи й самотності, яке батьки можуть відчути, коли їхні діти вперше покидають будинок, наприклад, щоб жити самостійно або вчитися в коледжі чи університеті. Це не клінічний стан, але призводить до депресії

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: