Залишатися вірним чоловікові допоможуть правильні гормони

Adoption
Date
  • 1926 Переглядів
motto_net_ua_3218.jpg

Окситоцин, гормон обіймів, допомагає чоловікам зберігати вірність, але на самотніх чоловіків даний гормон не має жодного впливу.Екперименти на тваринах свого часу дозволили виділити окситоцин в якості основного ключа до моногамії. Зараз виявилося, що ту ж роль він грає у людей.

В ході експерименту одній половині чоловіків ввели окситоцин зі спреєм, а другій половині - плацебо. Через 45 хвилин після введення добровольців познайомили з привабливою жінкою, яка то підходила, то віддалялася від учасників. Пізніше добровольців запитали, коли жінка знаходилася від них на комфортній відстані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скажи "ні" пропозиції - давай просто залишимося друзями

Окситоцин підсилює довіру і вчені думали, що чоловіки під дією гормону дозволять жінці підійти близько. Але результат виявився зворотним. Моногамні чоловіки уникали жінку, навіть якщо вона дивилася на них, або вони самі переміщалися. А ось ставлення до жінки не змінювалося: її в будь-якому випадку вважали привабливою.

Окремий експеримент довів, що окситоцин ніяк не впливав на те, як чоловіки сприймали інших чоловіків і наскільки близько до них підходили. Як припускають вчені, це може бути природний механізм, що дозволяє зберегти сім'ю після народження дитини, адже окситоцин пов'язаний з встановленням родинних зв'язків та обіймами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, відносини, сім'я, сімейні справи, чоловік, жінка, секс, інтим, любов, щастя


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Якщо за часів молодості наших бабусь і дідусів вважалося, що коли дівчина не вийшла заміж до 25 років, то вона вже - стара дів, а сучасні жінки не пос

Шанси розлучитися менші: Фахівці назвали ідеальний вік для одруження

Весілля | 11:20, 15.05.2024

Якщо за часів молодості наших бабусь і дідусів вважалося, що коли дівчина не вийшла заміж до 25 років, то вона вже - стара дів, а сучасні жінки не поспішають зі штампами в паспорті. Проте як знати, що ви вже готові до цього кроку? Що поряд з вами - с

Раніше прийнято було говорити, що протилежності притягуються, але на ділі це не так. І науковці мають своє пояснення.

Вчені розповіли, чому насправді протилежності не притягуються

Сімейні справи | 08:30, 15.05.2024

Раніше прийнято було говорити, що протилежності притягуються, але на ділі це не так. І науковці мають своє пояснення.

У часи, коли наші дідусі і бабусі були молодими, вони одружувалися, а тоді починали жити разом. Тобто, їхні стосунки обов'язково мали бути офіційно оф

Чому сучасні пари все рідше офіційно оформляють свої стосунки?

Сімейні справи | 01:20, 15.05.2024

У часи, коли наші дідусі і бабусі були молодими, вони одружувалися, а тоді починали жити разом. Тобто, їхні стосунки обов'язково мали бути офіційно оформлені. А сучасні пари все частіше обирають спільний побут без офіційної частини.

Раніше, аби одружитися, потрібно було прийти у РАЦС із заявою, і лише через місяць вас одружували. Зробити це швидше можна було з поважних причин, нап

Як подати заяву на реєстрацію шлюбу через Дію

Сімейні справи | 11:20, 14.05.2024

Раніше, аби одружитися, потрібно було прийти у РАЦС із заявою, і лише через місяць вас одружували. Зробити це швидше можна було з поважних причин, наприклад, якщо наречена вагітна. Тепер, на щастя, є Дія.

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки.

Усиновлення в Україні стане простішим

Сімейні справи | 10:30, 13.05.2024

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки. І якщо ви готові їм це подарувати, у нас є хороші новини.

Чому суспільство так тисне на жінок з народженням дітей?

Плануємо дитину | 17:30, 12.05.2024

"А коли діти?", "А коли друге?", "А коли за братиком/сестричкою?", "Чому досі не завели дитинку?", "Годинник цокає, а ти ще не народила!", - мабуть, багатьом жінкам доводилося слухати подібні речі від людей, чию думку навіть не запитували. Чому ж наш

В Україні для сімей з трьома і більше дітьми передбачені соціальні гарантії і виплати.

Які пільги належать багатодітній сім'ї

Сімейні справи | 15:30, 12.05.2024

В Україні для сімей з трьома і більше дітьми передбачені соціальні гарантії і виплати.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: