5 важливих кроків у підготовці до розлучення

Adoption
Date
  • 626 Переглядів
Підготовка до розлучення може здатися вам зрадою. Це звучить холодно і обачливо, але насправді це найкраще, що ви можете зробити. Підготовка до розлучення допоможе вам вберегтися від багатьох підводних каменів, уникнути зайвих суперечок і стресових ситуацій, подарує відчуття впевненості і зробить сам процес більш гладким.

4723_arno12-1.jpg (33.59 Kb)

1. Знайдіть хорошого адвоката

Звичайно ж, дешевше і простіше буде розлучитися без адвокатів, якщо ви з партнером самі вирішите всі питання мирно. Але так, на жаль, буває далеко не завжди. Якщо ви все ж потребуєте юридичної допомоги, вибирайте адвоката зі стажем роботи в сімейному праві хоча б 5 років.

Хороше правило: проконсультуйтеся хоча б у трьох адвокатів з питань сімейного права, перш ніж вибирати людину, яка представлятиме вас у шлюборозлучному процесі.

2. Зберіть інформацію по фінансах

Вам потрібно адекватно оцінити своє фінансове становище і свого чоловіка. Одна з основних цілей шлюборозлучного процесу – справедливий розподіл сімейного майна і боргів. Щоб отримати свою справедливу частку, ви повинні розуміти, що ваше по праву, а що ви винні. Це 2-кроковий процес:

• Оцініть, що у вас є. Крім очевидних матеріальних цінностей, як нерухомість, транспорт і рахунки в банку, цінність також можуть представляти менш очевидні речі: страховки, предмети мистецтва, спадок і майно, придбане в шлюбі. Залиште список таких цінностей з їх актуальною на даний момент вартістю і передайте адвокату.

• Оцініть свої борги. Не орієнтуйтеся на те, на чиє ім'я записано борг – при розлученні борги діляться навпіл або в залежності від платоспроможності подружжя.

3. Оцініть майбутні доходи

Для цього ще до початку шлюборозлучного процесу зберіть документацію про ваші доходи і доходи партнера і передайте їх адвокату. Як правило, це виписки із зарплати або по поточному рахунку за останні місяці. Але чітко спрогнозувати доходи сторін, можливо, і не вдасться, особливо, якщо хтось із подружжя працює не за наймом.

4. Сплануйте бюджет після розлучення

Це, мабуть, найцікавіше – визначивши, скільки у вас буде коштів, вам потрібно спланувати, як ви будете жити на них після розлучення. Вам важливо оцінити всі витрати і розподілити наявні кошти так, щоб на все вистачало. І зробити це краще зараз, щоб у вас вже був план, коли все закінчиться. Адже після розлучення ваші думки будуть зайняті не логічними і практичними міркуваннями, а в основному емоціями.

5. Не переїжджайте

Багато хто ще перед розлученням замислюється про те, щоб кудись з'їхати з дому, де живе партнер. Якщо тільки у вас немає на це вагомих причин (наприклад, сімейне насильство), робити цього вкрай не рекомендується. На те, щоб залишитися жити там, де ви жили, у вас є багато причин, але ми поговоримо про дві найважливіші:

• Це може вплинути на розподіл нерухомості, в якій ви зацікавлені. Навіть якщо продовжувати жити тут здається вам неможливим, продовжуйте ділити всі витрати на цю нерухомість з чоловіком і обов'язково документуйте всі свої витрати на неї.

• Це може вплинути на навчання дітей. Якщо у вас діти шкільного віку, можливо, їх школа знаходиться недалеко від будинку, де ви живете, і тому вам було б зручно залишитися жити і вчитися тут до їх повноліття. Якщо ви підете, ваш партнер може отримати більше прав на будинок або квартиру. Якщо ж ви змушені тимчасово переїхати, зберіть докази, які це підтверджують.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: сім'я, розлучення


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Якщо в людини не відбулося відділення від батьків, і вона залишилася залежною від них, від їхньої думки, емоцій, вона наполегливо намагатиметься позбу

Наслідки надмірної залежності дитини від батьків

Сімейні справи | 07:40, 22.07.2024

Якщо в людини не відбулося відділення від батьків, і вона залишилася залежною від них, від їхньої думки, емоцій, вона наполегливо намагатиметься позбутися залежності вже у своїй новій сім'ї.

Погана поведінкаПобачивши конфлікт між батьками, дитина відчуває бурю негативних емоцій, таких як страх, гнів, тривогу. І маленька людина не знає спос

Страшні наслідки сварок батьків при дитині

Сімейні справи | 06:20, 22.07.2024

Погана поведінкаПобачивши конфлікт між батьками, дитина відчуває бурю негативних емоцій, таких як страх, гнів, тривогу. І маленька людина не знає способів, щоб з ними справлятися. Дитина показати, що страждає, лише за допомогою криків, примх, впертос

Внутрішня дитина відтворює наші дитячі думки та почуття, прагнення, страхи, реакції та позиції щодо себе та інших.

Радуйте свою внутрішню дитину

Психологія | 08:30, 20.07.2024

Внутрішня дитина відтворює наші дитячі думки та почуття, прагнення, страхи, реакції та позиції щодо себе та інших.

Насамперед прийміть емоцію, яку ви відчуваєте в даний момент, прийміть те, що вона присутня, гостра чи болісна. Ви можете сказати собі вголос: «Я серд

Як заспокоїтись батькам, коли вони на межі зриву?

Сімейні справи | 14:50, 19.07.2024

Насамперед прийміть емоцію, яку ви відчуваєте в даний момент, прийміть те, що вона присутня, гостра чи болісна. Ви можете сказати собі вголос: «Я серджуся, злюся, я в люті».

Вчені з університету Міннесоти з'ясували, що бути батьком приємнішим, ніж бути мамою через нерівномірно розподілені обов'язки між подружжям.

Бути батьком приємнішим, ніж бути мамою - науковці

Сімейні справи | 10:30, 19.07.2024

Вчені з університету Міннесоти з'ясували, що бути батьком приємнішим, ніж бути мамою через нерівномірно розподілені обов'язки між подружжям.

Нездорові, неконструктивні дитячо-батьківські стосунки називаються токсичними. До цього поняття відносять неповажне ставлення до дитини, гіперконтроль

Хто такі токсичні батьки?

Психологія | 11:20, 18.07.2024

Нездорові, неконструктивні дитячо-батьківські стосунки називаються токсичними. До цього поняття відносять неповажне ставлення до дитини, гіперконтроль, жорстку сімейну ієрархію, ігнорування, перевагу однієї дитини над іншою, постійну критику, маніпул

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характ

Хто винен, що дитина хамить батькам?

Психологія | 08:30, 18.07.2024

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характер? І як з цим бути? Давайте дізнаватися.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: