Поради, які допоможуть зберегти стосунки на відстані

Adoption
Date
  • 793 Переглядів
Зараз, у час війни, багато українських сімей знаходяться на відстані: бо жінки з дітьми виїхали за кордон, а чоловіки залишились вдома, щоб берегти рідну землю. На відстані берегти стосунки складно, особливо коли ще й негатив з усіх сторін. Саме тому ми підготували корисні поради, як зберегти сім'ю.

85_1.jpeg (80.53 Kb)

1. Будьте весь час на зв'язку.
Або, принаймні, максимально часто. Люди, які фізично не поруч один з одним, сильно втрачають через неможливість поділитися найпростішою радістю / новиною. Робіть це - діліться. "Я сьогодні заснула в метро і проїхала дві зайві зупинки" або "У нас сьогодні на роботі пекельно холодно" - такі смс, здавалося б, необов'язкові й епізодичні, створюють відчуття постійної присутності, розмивають межі.

2. Втім, у спільності є свій нюанс - знати межі, даючи собі і партнеру можливість, час і простір для власного життя. Зрозуміло, що коли коханий далеко, туга відсуває все інше на другий план. Потрібно сказати собі: "Витягни з ситуації максимальну користь, подивися на те, що є, з позитивного боку".

Заповніть вечори та інший вільний час по максимуму, займіться тим, чим збиралися зайнятися, але ніяк не доходили руки раніше. Не стійте на місці, розвивайтеся, дізнавайтеся нове; зрештою, це стане в нагоді не тільки вам особисто, а й вам як парі. По-перше, буде що розповісти, по-друге, людина, яка рухається вперед і змінюється, завжди цікавіше.

3. Якщо у вас виникають розбіжності, неодмінно діліться. Втім, на цей рахунок існують полярні думки - одні вважають, що в умовах розлуки краще не вивалювати на партнера свій негатив, а справлятися самостійно, інші вважають, що робити це необхідно. "Вивалювати" чи ні, вирішувати все-таки вам, тільки майте на увазі, що претензії, образи, підозри, втома накопичуються і нікуди не зникають. Тримати в собі - шкідливо, і те, що накопичується, рано чи пізно перетвориться на небезпечний сніжний ком, лавину. До того ж, закрившись в переживаннях своїх неприємностей, ви будете відчувати себе ще більш самотнім. Це безперечно зробить вас сильніше, але чи збереже ту саму спільність? Не факт.

Тому все-таки - діліться. Більше того, сперечайтеся, якщо в тому є дійсно потрібність. Зрозуміло, мова не йде про сцени з відключенням зв'язку, виходом в оффлайн - як би ви не були роздратовані, не допускайте подібного. Звичайне з'ясування стосунків можна відрегулювати особистим контактом, на відстані це неможливо, так що не змушуйте вашого партнера страждати за тридев'ять земель.

4. Однією з причин вашого спору (або сварки?) очікувано можуть стати ревнощі. Зрозуміло, що здалеку все здається більше, ніж є насправді. Це правило можна застосувати і до ревнощів. Фраза "Ми з колегою сьогодні разом пообідали", вимовлена в розмові з вами, у вашій же запаленій уяві легко обернеться без п'яти хвилин романом (тим більше що відстань, на жаль, розташовує до сумнівам). Як бути? Відповідь тут може бути лише один - довіряти. Легко, звичайно, сказати ... Але іншого способу немає. До того ж, при всій можливій ревнощів, якщо ви в глибині душі впевнені в людині, все інше буде піною, легкою хмаринкою, яке не зіпсує погоду в цілому.

...Все проходить, крім справжнього кохання. Живіть від зустрічі до зустрічі, будуйте спільні плани і знайте: якщо ви спробуєте, через якийсь час ця розлука перетвориться для вас обох в приємний спогад, яка зайвий раз буде служити підтвердженням справжніх почуттів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: кохання, любов, стосунки, поради, психологія, стосунки на відстані, секс, чоловік, жінка, мама, тато


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Всі знання закладаються у голові дитини до 15 років, а також всі риси характеру та правила поведінки теж формуються у дитинстві. «Посієш звичку – пожн

7 гріхів, яких батьки неусвідомлено вчать дітей

Сімейні справи | 12:00, 25.01.2023

Всі знання закладаються у голові дитини до 15 років, а також всі риси характеру та правила поведінки теж формуються у дитинстві. «Посієш звичку – пожнеш характер, посієш характер – пожнеш долю», – каже народна мудрість.

Батькам дуже важливо вміти балансувати між

Основні табу в спілкуванні з дітьми

Сімейні справи | 05:00, 25.01.2023

Батькам дуже важливо вміти балансувати між "все можна" і "не можна нічого".

Сім’я повинна жити не інтересами дитини, а інтересами сім’ї. Я не можу уявити, щоб моїй дитині подарували шоколадку, а вона не розділила її на три час

Правила психічного здоров'я сім'ї від доктора Комаровського

Доктор Комаровский | 08:00, 24.01.2023

Сім’я повинна жити не інтересами дитини, а інтересами сім’ї. Я не можу уявити, щоб моїй дитині подарували шоколадку, а вона не розділила її на три частини.

Акуратність і охайність рідко бувають уродженими рисами характеру. Це треба виховувати у дитині і привчати до чистоти та прибирання. Тут важливо врахо

Як навчити дитину прибирати: кілька простих порад

Сімейні справи | 12:00, 23.01.2023

Акуратність і охайність рідко бувають уродженими рисами характеру. Це треба виховувати у дитині і привчати до чистоти та прибирання. Тут важливо враховувати темперамент чада, його звички, схильності, інтереси.

Щоденні скандали негативно впливають на психічний розвиток дітей та можуть стати причиною розвитку агресивної поведінки або, навпаки, їх зайвої скутос

Батьківський крик руйнує мозок дитини - дослідження

Здоров'я | 05:00, 23.01.2023

Щоденні скандали негативно впливають на психічний розвиток дітей та можуть стати причиною розвитку агресивної поведінки або, навпаки, їх зайвої скутості і низької самооцінки.

У нашому житті зараз дуже багато стресу, ще й дощова осінь впливає на наш внутрішній стан, додаючи тривожності. Найчастіше ми намагаємося вирішити ці

Як допомогти собі, якщо відчуваєш тривожність?

Психологія | 07:00, 20.01.2023

У нашому житті зараз дуже багато стресу, ще й дощова осінь впливає на наш внутрішній стан, додаючи тривожності. Найчастіше ми намагаємося вирішити ці питання за допомогою їжі, обираючи не зовсім корисні варіанти. Спрацьовують харчові тригери.

Які слова, дії чи бездіяльність вбивають стосунки у парі? Психологиня назвала сім найпоширеніших причин проблем у партнерстві. Докторка Лаліта Суглані

7 найбільших проблем у стосунках

Сімейні справи | 12:00, 18.01.2023

Які слова, дії чи бездіяльність вбивають стосунки у парі? Психологиня назвала сім найпоширеніших причин проблем у партнерстві. Докторка Лаліта Суглані, дипломована психологиня із Бірмінгема, у своєму дописі в Instagram розповіла про головні проблеми,

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: